Autor Téma: Knight class titan "GHOST"  (Prečítané 2820 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Knight class titan "GHOST"
« : 02. Január 2017, 12:07:35 »
Po dlhšom čase som konečne dal dohromady aspon jeden moj projekt  :) , na ktorom som makal uz dlhšiu dobu no množstvo problémov a technických komplikácii mi značne znepríjemnovalo život.
Každopádne --tento môj další projek je jeden zo série knight class titanov konkrétnym označením "GHOST". Titáni rytierskej triedy slúžili ako ohromné bojové stroje na podporu pechoty a ničenie obranných pozícií nepriatelov, či už taknov alebo pevností poprípade iných štruktúr. Pre môj koncept STAR HAMMER v podstate plnia rovnakú úlohu.

Výzbroj:
Rytierska trieda tytánov má v zásobe variáciu zbraní - piloti si po úspešnom ukončení tréningu zvyčajne volia kombináciu vybavenia ktorá najlepšie vyhovuje ich štýlu boja a schopnostiam, Ghost má svoj walker vybavený Titan class rotomečom pre boj z blízka (s čimkolvek od strojov až po budovy),
ako sekundárnu zbran si zvolil titan class thunder cannon strielajúci defakto rakety schopné cestovať ku svojmu cielu obrovskou rýchlosťou so strašnými následkamy (určené pre ničenie ťažko obrnených cielov), pre ničenie pechody a lahko obrnených cielov má Ghost na rovnakej ruke namotovaný aj nábojnicový kanón (kaliber sa zhoduje s delom používaným na AT-TE walkeroch),
Doplnkovou výzbrojou je opakovací raketomet na vrchu stroja, vysokoenergetycký laserový kanón umiestnený pri hlave a ťažký torpédomet ( rovnaký ako má LANDRIDER) lafetovaný na opačnej strane hlavy v tele, netreba opomenúť ani šesťranný granátomet na lavom pleci schopný odpalovať radu ničivých typov munície

Pancier:
Tento stroj diponuje Ióntovým štítom ako aj generátormy klasického plazmového štítu ktorý je možné spustit dodatočne a lokálne pomocou "dotyku" svojho pilota (velká spotreba energie)

Typ: Titan Walker
Class: rytierska trieda tytánov
Posádka: 1 pilot
Pohon: malý plazmový generátor umiestnený pod kabínov pilota
Rozmery modelu: výška = 46cm, šírka= 40cm,

Zaujímavosti : oči modelu sú nasvietené, rotomeč je motorizovaný, za ukážku tiež stojí systém v "lýtkach" walkera, trup je možné otáčať v páse, tiež si možete všimnúť hnede pláty na nohách - tie ešte vymením za šedé

ešte jedna poznámka ktorú by som tu chcel uviest po tom ako som ukázal telo v štádiu vývoja jednemu nášmu kolegovi a on skonštatoval : "Taký novodobý HERO FAKTORák" za čo mu teda pekne "dakujem"  :P



 

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #1 : 02. Január 2017, 12:11:35 »
bonus foto

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #2 : 02. Január 2017, 14:58:54 »
wau, parádny "mechwarrior" !

Dobre si sa s tým vyhral, čisté línie, všetky diely na seba nadvazujú (možno len tú nepohyblivú časť ramien - tie červené zaoblené bricky, by som zrobil trochu masívnejšie - vyššie) ,inak super to vyzerá, dobré detaily, riadny búchač - drtič kostí  8)

Ten rotomeč je poháňaný akým motorom? M-kovým z Power functions? Či to je celé aj s osvetlením custom-made?
Tá hlava s červeným podsvietením tomu celému dáva korunu  (y)

A tá predloha to je z Warhammeru 40000 nie? Čiže ak som to pochopil, ty si robíš svoju sériu podla seba, prenesenú do univerza Star Wars, len inšpirovanú W40k?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #3 : 02. Január 2017, 15:32:22 »
wau, parádny "mechwarrior" !

Dobre si sa s tým vyhral, čisté línie, všetky diely na seba nadvazujú (možno len tú nepohyblivú časť ramien - tie červené zaoblené bricky, by som zrobil trochu masívnejšie - vyššie) ,inak super to vyzerá, dobré detaily, riadny búchač - drtič kostí  8)

Ten rotomeč je poháňaný akým motorom? M-kovým z Power functions? Či to je celé aj s osvetlením custom-made?
Tá hlava s červeným podsvietením tomu celému dáva korunu  (y)

A tá predloha to je z Warhammeru 40000 nie? Čiže ak som to pochopil, ty si robíš svoju sériu podla seba, prenesenú do univerza Star Wars, len inšpirovanú W40k?

Presne, presne snažil som sa č najbližšie kopírovať WH 40k predlohu no napríklad na ten kanón pri hlave som dal klasické gulové delo SW, inak som sa snažil držať aj štruktúru konštrukcie čo je snad trošku viditelné na tých foto - tie prípojky rúk čo tam majú ten ARCH bricky - 
Čo sa týka tej preráky tých liec - pokúsim sa s tým ešte dačo porobit ale ono celé to je velmi modelovo ponaté a už to moc nezvláda velké zásahy  :D - ja som vobec prekvapený že to stojí
Ešte jedna taká špecialitka - osy čo mi držia ruky sú z duralu  :D 8) lebo so mal strašné problémy s krutom

A motor je tam Mko klasika ale napájanie je costume
« Posledná zmena: 02. Január 2017, 15:41:24 od bedo »

Odhlásený hrubko

  • Príspevkov: 76
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #4 : 02. Január 2017, 23:32:28 »
Bože, to je veľké a aj piekné :) Donesieš to do Popradu?

Rád by som ssi to obzrel - aj tie Osky z duralu.


Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #5 : 02. Január 2017, 23:51:55 »
Bože, to je veľké a aj piekné :) Donesieš to do Popradu?

Rád by som ssi to obzrel - aj tie Osky z duralu.

Dakujem, vieš čo prepravu ešte musím troška vychytat  :D čiže neviem kedy to donesiem najbližšie na vystavu a ku tym oskam tie su pevne osadene v rukach čiže ich už nieje vidno ...

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #6 : 04. Január 2017, 12:06:31 »
Bedo, z čoho je urobený ten nábojový pás? ...tie ohybné segmenty čierne...?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #7 : 04. Január 2017, 12:14:06 »
To v pozadi je co??? :D

ila_rendered

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #8 : 04. Január 2017, 13:00:59 »
figurina s gatami na pol zrde >:D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #9 : 04. Január 2017, 13:39:12 »
To v pozadi je co??? :D

(Odkaz na prílohu)

Uz som si vravel kedy si to niekto vsimne -to je Duro , akurat som ho upravoval aby vedel niest moje brnenie - cize som ho potreboval trocha orezat :D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Knight class titan "GHOST"
« Odpoveď #10 : 04. Január 2017, 13:40:18 »
Bedo, z čoho je urobený ten nábojový pás? ...tie ohybné segmenty čierne...?

Klasický lego pás
http://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=98567&idColor=11#T=S&C=11&O={"color":11}