Autor Téma: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)  (Prečítané 2472 krát)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« : 18. Október 2016, 11:38:43 »
Čaute,
posielam najnovší výtvor, opäť moja snaha vytvoriť niečo malé a funkčné. Konkrétne snaha o Volvo nákladné auto so zatáčaním kolies a ramenom. Ak to ešte celé neprerobím chystám sa dorobiť aj nálepky, ale zatial takto. Sledujem aj, že lug mal perný inštalačný víkend, dúfam že sa všetko podarilo, ak časom popracujem na lepšej kvalite mocov tak rád podporím výstavy v budúcnosti  ;)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #1 : 18. Október 2016, 12:10:50 »
Páči sa mi to  (y) , len by som zmenšil priestor nad predným kolesom pod blatníkom a kabínu zjednotil do jednej šírky.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #2 : 18. Október 2016, 12:13:30 »
Mne sa paci to rameno! V tejto mierke realisticky vyzerajuce. (y)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #3 : 18. Október 2016, 14:29:07 »
Aj mne sa to páči... to klepeto tam drží na gumičke ??

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #4 : 18. Október 2016, 15:26:43 »
Diky  ;) skúsim na tom ešte popracovať, kabínu keď zjednotiť, tak hornú časť rozšíriť, lebo nápravu mám širokú, a môžem sa pokúsiť aj ten podblatník znížiť, resp. možno celú kabinu o kúsok dole. To biele to je drôtik tenký, nemal som žiaden taký diel ako hák alebo niečo kĺbové tak som to takto hackol. Chcel by som urobiť taký nadstavec pre palety, uvidím či to bude fungovať v tejto mierke.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #5 : 18. Október 2016, 15:36:06 »
chvílu sa mi zdalo, či to nie sú také poskrúcané policajné putá  :P

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #6 : 18. Október 2016, 19:03:22 »
fajn rameno, doladiť asi detaily - maják na strechu kde trčí tá oska, no a trochu sa pohrať s dverami, ale inak je to proporčne a farebne veľmi dobre

Odhlásený MMX

  • Príspevkov: 108
    • Moje sety.
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #7 : 19. Október 2016, 16:35:44 »
Velmi dobry vytvor  (y) :)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #8 : 19. Október 2016, 20:47:11 »
Paráda - na tú mierku až neskutočne verné ;) (y)

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #9 : 20. Október 2016, 15:37:24 »
Vyzera to velmi dobre. Len tu kabinu by chcelo zjednotit  (y)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #10 : 25. Október 2016, 10:16:33 »
Pekne si to spravil, presne takto nejak mám aj ja predstavu, ako by mali vyzerať náklaďáky v City téme. Toto je už ale 7 wide nie?

TLG zbúcha úplne najjednoduchšiu kabinu a prednú masku + to zaklincuje tými smiešne maličkými kolesami, ktoré montuje aj na osobne autá, a proste to vyzerá detsky oproti tomuto tvojmu realistickému trucku.

K tým blatníkom, čo tu ludia už spomínali: tie blatníky vytŕčajú aj reálne na takýchto pracovných truckoch, to by som nechal tak...lebo potom nebudeš mať zakryté kolesá, budú vytŕčať... Mne sa na tých blatníkoch nepáči to, že to je krabica, ten pravoúhly roh vpredu. ja by som to skúsil nahradiť takýmto oblúkom:
ila_rendered

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Nákladné auto s ramenom (volvo 6 wide)
« Odpoveď #11 : 25. Október 2016, 13:19:30 »
dik všetkým  ;) , diky Paliason, hej veru je  to už 7 wide, hlavne korba neodškriepitelne ;D , kabína je 6, akurát rozšírená o tie blatníky, ale nápravy sú pre 7 wide karosériu aby netrčali kolesá určite. Dik za nápad, tiež mi nevadí že tie blatníky sa rozširujú, a ako hovoríš je to tak aj v reálnych truckoch, skúsim to zapracovať s tým oblúkom ;)