Autor Téma: LOTR & Hobbit  (Prečítané 37935 krát)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #105 : 15. September 2014, 12:20:14 »

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #106 : 17. September 2014, 16:38:08 »

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #107 : 21. September 2014, 18:49:31 »
Video recenzia na Witch King battle:












Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #108 : 25. September 2014, 15:04:21 »
nadherne figy a super ze je ten set mensi :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #109 : 20. Marec 2015, 14:11:22 »
Dnes mi prislo:

Citovať
Vážený zákazník,

chceli by sme Vás informovať, že došlo k rozhodnutiu o ukončení dole uvedených rád LEGO ku koncu apríla:

Jedná sa o:

1.) Movie
2.) Lord of the Ring
3.) Hobbit

Ďakujeme za pochopenie.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #110 : 20. Marec 2015, 16:38:41 »
Dnes mi prislo:

Fasa, takze definitivne pochovali sance na 3. vlnu LOTR... tomu sa hovori zbabrana seria. To je ako vydat SW a "zabudnut" postavit Falcona a vynechat napr figy Chewbacu ci R2D2... Aj ked im ta seria komercne nevysla, mali to za kazdu cenu ukoncit dostojne a dat na zaver aspon 1 maly set a tam dat vsetky chybajuce klucove figy, resp mali zredukovat pocet setov z prvych 2 filmov a namiesto nejakej zbytocnej scenky tam narvat aspon 1 set z bitky o Minas Tirith......

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #111 : 20. Marec 2015, 18:40:40 »
Tak neviem, ci to znamena koniec tych serii celkove, alebo len u nas.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #112 : 20. Marec 2015, 20:57:51 »
Definitívny koniec.

Aj keď mám také "cítenie v kostiach", že ešte nejaké jedno "UCS"-ko LotR bude. Zjavne teraz sliediči z TLG budú brázdiť lego fóra, dávať to do tabuliek a podsúvať spracované info vyššie a  rozhodovať či sa to oplatí nakoniec vydať. Pretože vždy v biznise rozhodujú iba prachy a nič iné iba prachy. A je im úplne u prdele, či sa nejaká séria zakončila dôstojne ale inak. LOTR a HOBBIT séria bola super napriek tej poslednej trápnej vlne.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #113 : 21. Marec 2015, 00:49:57 »
Definitívny koniec.

Aj keď mám také "cítenie v kostiach", že ešte nejaké jedno "UCS"-ko LotR bude. Zjavne teraz sliediči z TLG budú brázdiť lego fóra, dávať to do tabuliek a podsúvať spracované info vyššie a  rozhodovať či sa to oplatí nakoniec vydať. Pretože vždy v biznise rozhodujú iba prachy a nič iné iba prachy. A je im úplne u prdele, či sa nejaká séria zakončila dôstojne ale inak. LOTR a HOBBIT séria bola super napriek tej poslednej trápnej vlne.

hodilo by sa spravit Minas Tirith ako "UCS" - ziskalo to vyse 10000 hlasov v Ideas a mohli by sa tym inspirovat, ako to spravili pri Helicareer, ktory tiez uspel v Ideas, tak ho spravili v ramci beznej rady. Zaroven by to bola definitivna a dostojna bodka za LOTR, ze by uz nikto nemohol nariekat. Zavisi to ale od jedinej veci - predajnosti Tower of Orthanc ako prveho UCSka v LOTR - bud ma nadstandardne predaje v porovnani so slabo predavanymi beznymi setmi, alebo nie...

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #114 : 21. Marec 2015, 01:08:16 »
Žiaľ, vyšlo to z kín (podobne ako Harry Potter, Lone Ranger a ďalšie série...), preto asi predpokladajú malý záujem v budúcnosti. Ak by však Jackson natočil Silmarilion, bolo by to zas o niečom inom a podľa mňa by sa vrátili aj k LOTR a Hobbitovi.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #115 : 21. Marec 2015, 08:13:20 »
hodilo by sa spravit Minas Tirith ako "UCS" - ziskalo to vyse 10000 hlasov v Ideas a mohli by sa tym inspirovat, ako to spravili pri Helicareer, ktory tiez uspel v Ideas, tak ho spravili v ramci beznej rady. Zaroven by to bola definitivna a dostojna bodka za LOTR, ze by uz nikto nemohol nariekat. Zavisi to ale od jedinej veci - predajnosti Tower of Orthanc ako prveho UCSka v LOTR - bud ma nadstandardne predaje v porovnani so slabo predavanymi beznymi setmi, alebo nie...

Predpokladam, ze preve na to IDEAS P4tr1cius narazal tym tusenim.

Ze som taky smely, ktore postavy vlastne chybaju ?

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #116 : 21. Marec 2015, 11:43:54 »
Ze som taky smely, ktore postavy vlastne chybaju ?

V podstate celý gondor.  ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #117 : 14. November 2017, 17:13:49 »
Tak Amazon kúpil seriálové práva na Tolkienov svet na niekoľko rokov.
Ak z toho nespravia šukaco-krvavé ala games of Thrones a zároveň to bude mať úspech, tak snáď príde aj na hračky ...
http://www.businesswire.com/news/home/20171113006083/en/

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #118 : 14. November 2017, 21:25:47 »
Serial by som bral, aj ked tazko niekto prekona, alebo sa aspon priblizi filmom a vsetci by to samozrejme porovnavali :)
A kludne nech to je v style game of thrones ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #119 : 13. December 2018, 19:50:53 »
PC hra LEGO® The Hobbit™ zadarmo na Humble Bundle
https://www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit?

Podmienkou je sa prihlásiť k odberu ich emailových noviniek a odkliknúť to na tom odkaze. Limit necelé 2 dni.
Potom ísť do "Purchases" v svojom konte kliknúť na riadok pre túto akciu.
Je tam kód do Steam na túto hru a ten treba použiť do 6 dní.