Autor Téma: Build The Mercedes-Benz Truck of the future! - LEGO Technic Building Competition  (Prečítané 12150 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Koki to si robia prdel s tym 1. miestom! ::) :o Fakt silne drogy... Tebe mohli konkurovat akurat 4. a 7. miesto, inak nic! Kazdopadne gratulujem Palo, skvely vysledok! (y)

Odhlásený herb66

  • Príspevkov: 96
Oh, well done, well done, Paliason. Congrats!  (y)

But some of the other runners show what I was also thinking, that there will not be a need for a driver anymore in 2045.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Gratulujem Pali, uzi si vyhru a len tak dalej! (y)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Pripájam sa ku gratuláciám ...si frajer!!

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Ďakujem všetkým! / Thanks!

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Dobrá práca, gratulujem

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
GRATULUJEM

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Pripájam sa k zástupu gratulantov !

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Taktiez sa pripajam ku gratulacii a suhlasim s KLF.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Gratulujem, myslím, že tvoj kamión je jedným z najlepších   (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Bedo, ten truck od Colani-ho čo si dal v odkaze samozrejme poznám. Toto je už vynovená verzia ktorá vychádza z prototypu, ktorý navrhol pred vyše 30-timi rokmi.
A moj model sa možno trochu podobá, ale inšpiráciu som z toho vobec nebral, zapojil som čisto svoju fantaziu...

Tu je foto toho pôvodného. Inak ten 3-ramenným stierač na čelnom okne predstavoval zároveň aj znak Mercedesu.

ila_rendered

Ked som ešte na zakladnú školu chodil na začiatku 90-tich rokov, tak otec kupoval časopis Trucker (kto pozná, vie - časák o kamionoch - a v každom čisle bol aj pekný plagát: z jednej strany Truck a z druhej pekná holá baba) ,dosť som sa o kamiony zaujímal vtedy. Aj plagáty na stene po celej izbe som mal a bol medzi nimi aj tento prvý od Colaniho.

A tu sú dalšie verzie:
ila_rendered

ila_rendered

ila_rendered



Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
To si mal dost benevolentnych rodicov, ked si mohol mat na zs plagaty holych bab na stene  >:D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Prišla mi už výhra.  8)
Na krabici je podpis od Markusa Kossmanna, akurát sa to tam dosť stráca...lepšia by bola strieborná fixka niekde do rohu nad to logo mercedesu.

A potom mám ešte ten certifikát, ten je super urobený, zarámovaný a za sklom, a vzadu je podpera aby sa mohol položiť aj na stôl.

ila_rendered

ila_rendered