Autor Téma: vznasadlo, terenne vozidlo, tank  (Prečítané 1652 krát)

Odhlásený Pet55

  • Príspevkov: 22
vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« : 04. Marec 2018, 15:08:21 »
Ahojte vsetci. Som tu novy, toto je moj prvy prispevok. Lego ma velmi bavilo, ked som bol chlapec. Odkedy ho zacal dostavat moj syn (aktualne 5 rocny - tiez ho bavi), zistil som, ze vasen mi stale ostala. Ako v tom vtipe, ze co ma spolocne Lego a ......? Urcite ho poznate  :) A tak si znovu staviam ako chlapec, aj ked teraz mam k dispozicii ovela viac kociek, o ktore je zase ale niekedy bitka  :).  Pridavam foto, aku zbierku originalnych modelov mame doma, cize co je k dispozicii na stavanie. A dalej davam foto mojho posledneho vytvoru: vojenske vznasadlo s terennym vozidlom a tankom. Inspiraciu som bral z LCAC, HUMVEE a ABRAMS.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
« Posledná zmena: 04. Marec 2018, 15:20:54 od Pet55 »

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #1 : 04. Marec 2018, 16:48:48 »
Tie vojenské veci, to je všetko z LEGA, alebo aj napodobnenín (napr. LEPIN a pod...)???

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #2 : 04. Marec 2018, 17:13:04 »
Martinn, to rypes, ci o co Ti ide? Ved tam jasne vidis na studoch LEGO.

Odhlásený Pet55

  • Príspevkov: 22
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #3 : 04. Marec 2018, 17:38:15 »
Vsetko z Lega. Napodobneniny zatial ani nepoznam.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #4 : 04. Marec 2018, 17:44:09 »
Martinn, to rypes, ci o co Ti ide? Ved tam jasne vidis na studoch LEGO.
Sa mi to zdalo také akoby moc lesklé a iné farebne, ale asi to tie foto skresľujú, tak preto som sa pýtal.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #5 : 04. Marec 2018, 17:46:23 »
Pet55 vitaj medzi nami  :) Nato ,že staviaš z obmedzeného množstva ,výsledok je veľmi dobý . Sa ti to podarilo na prvý pokus ? 
Som zvedavý na tvoje i spoločne rodinné diela   ;)
« Posledná zmena: 04. Marec 2018, 17:48:20 od Buďo »

Odhlásený Pet55

  • Príspevkov: 22
Re: vznasadlo, terenne vozidlo, tank
« Odpoveď #6 : 04. Marec 2018, 18:19:09 »
Dakujem za privitanie aj pochvalu. Ano, podarilo sa na prvy pokus. Najprv to vyzeralo, ze zaklad som si urobil prilis velky, ale nakoniec to nejako vyslo. Inac, zabudol som odfotit spodok. Vznasadlo bolo pohyblive do vsetkych smerov.
Martinn: Spravne sa ti nezdaju tie farby, naozaj su trochu neprirodzene, lebo som fotky upravoval. Povodne sa mi zdali prilis fadne. Asi je ale lepsie to nechat original, aby neboli pochybnosti  :)