Autor Téma: Celebrate the 60th Anniversary with us  (Prečítané 9822 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Celebrate the 60th Anniversary with us
« : 20. Február 2018, 20:16:40 »
TLG pripravilo pre LUGy aktivitu k 60. výročiu. Zo 131 prihlasených LUGov vyžrebovali 50 a povestné šťastíčko sa nám otočilo tvárou a sme medzi nimi.

Pravidlá:
  • Buďte kreatívny a postavte niečo buď použitím dielov zo setov z '60th Anniversary LEGO Classic Celebration' balíčka alebo z osobných zbierok.
  • Spravte fotky – spravte veľa fotiek a zdieľajte ich na sociálnych sieťach označené tagom #WhatWillYouBuild
  • Postaviť môžete čokoľvek – ide o ukázanie kreativity! Stavajte s priateľmi, rodinou či deťmi, použite 60 dielov, zelené diely alebo čokoľvek vám napadne - TLG len chce, aby ste boli súčasťou osláv!
  • Ambasador podá správu.

Termín:
Do 15. marca.

Obsah 60th Anniversary LEGO Classic Special Edition Celebration balíčka:
    10401 Rainbow Fun
    10402 Fun Future
    10403 World Fun
    10404 Ocean’s Bottom
    10405 Mission to Mars
    40290 60 Years of the LEGO® Brick


Originalne znenie (pre porovnanie znalym)
  • We then expect you and your community to be creative and build something either using the 60th Anniversary LEGO Classic Celebration Package as elements for the build or your own collections.
  • Take pictures – take many pictures and share on Social Media using the #WhatWillYouBuild
  • You can build anything – show us your creativity! Build with friends or family, include your kids, build with 60 bricks, green bricks or whatever comes to your mind – we just want you to be part of the celebration!
  • Write a summary and post it here no later than mid-March which the rest of the community can use as inspiration for future creative activities. The Summary can either be as a topic post and/or an attachment to a post.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #1 : 21. Február 2018, 12:36:14 »
Asi sme ostali s MiKeLom nepochopeni - ale cakame na nejake vase podnety, napady. O0

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #2 : 21. Február 2018, 13:19:41 »
Fakt že je príležitosť súťažiť sa mi páči  :) (y) možno sa zapojím. Súťaž na bricksete mi je ale sympatickejšia lebo súťažný model má stanovenú tému

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #3 : 21. Február 2018, 13:29:25 »
sixty yellow bricks? alebo zlta vrana so zltym okom ;)
bye

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #4 : 21. Február 2018, 13:56:17 »
neviem ci to spravne chapem aky je dopyt po napade ale mne napadlo toto:

rychla LDD sutaz (su diely nie su diela) k vyrociu 60. Pravidla: vyber si jeden z hore uvedenych setov (okrem 40290 neviem co s tym) a navrhni dielo tak aby bolo vyuzitych co najviac dielov. Moze to byt jedno velke alebo viac malych tvoriacich seriu ( pri vacsiom sete). Dielo moze byt len z jedneho setu, nemoze sa kombinovat. Teda vysledkom by bolo 5 kategorii (podla setov) vyberies si ten na ake velke dielo si trufas. Hlasovalo by sa tu na fore. Sutaz by vyvrcholila tatralug session kde by vitazi dostali sety,  ktore by na mieste otvorili a postavili svoje LDD dizajny. Pocas eventu by bol pritomny fotograf a cela akcia by sa zdokumentovala ako oslava 60 vyrocie. Diela by mohli byt odprezentovane aj s fotografiami z akcie na vystavach ako oslava 60 vyrocie, resp vitazi by boli majitelia setov, ale este by boli povinny tieto diela poskytnut na vystavu. Moj rychly brainstorming. trebalo by doladit ;)

Odhlásený Diankosaurus

  • Príspevkov: 112
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #5 : 21. Február 2018, 14:55:01 »
Nechápem... :D

1. Je teda povinné použiť tieto sety?
    10401 Rainbow Fun
    10402 Fun Future
    10403 World Fun
    10404 Ocean’s Bottom
    10405 Mission to Mars
    40290 60 Years of the LEGO® Brick

2. má to byť akože niečo farebné? (použite zelené diely)

3. alebo malé aktivity majú vytvoriť jeden celok?   ???

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #6 : 21. Február 2018, 15:02:05 »
3-krát som si to zadanie od včera prečital...ale moj mozog to nedáva. ;D O čom to je? Tú akciu som vobec nepochopil.

- z tých 50-tich vyžrebovali aj náš LUG. OK. A čo dalej ako s tým? to nam pošlú z tých setov po jednom kuse hej?
- je ich 6, čiže 6 ludi sa tu má nahlasiť pre zaujem že postavi niečo z pridleneho setu?
- a ked je povolene stavať aj z osobnych zbierok tak to už mi vobec nedáva zmysel...šak im tam pošlite fotky hocičoho, čo tu bolo postavene na TL nejaky MOC z posledne doby, ked tema je lubovolna... :D
- nahráme fotky pre dobrý pocit  a The End? to je všetko?

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #7 : 21. Február 2018, 15:11:24 »
Ma to byt do 60 kociek.  Stavba ma ukazat kreativitu a zabavu pri skladani. Aspon tak som to pochopil a jj, z lubovolnych kociek.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #8 : 21. Február 2018, 15:15:18 »
To su priklady. Pouzit sa moze kolkokolvek, cokolvek. Hlavne to treba rozhadzat po tych asocialnych sietach.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #9 : 21. Február 2018, 16:16:12 »
"Build with friends or family, include your kids, build with 60 bricks, green bricks or whatever comes to your mind – we just want you to be part of the celebration!

jj, z tejto vety vyplýva, že to asi nieje podmienka...

No ked túto akciu vymýšlali 2 minuty tak aj to je moc... ;D
- naj***ný vedúci marketingu: počuj Bjarne, ešte si mi nedal návrh na akciu 60 rokov, nejakú aktivitu pre tie LUGy, šak vieš...
- Bjarne: grrrr, fujha, mne je zle, musim si odskočit na hajzl.
po 3 minútach dojde s pošpinenou kravatou: šéfiku, mám to, vybereme 50lugov, dáme im postaviť niečo z tých 60-kových setov, alebo vlastne to je jedno, aj z hocičoho iného...hocičo ich napadne.
- šefik: ti j**e? ;D ..palec hore kámo! tu máš naliate už...lup...hehe, hoho, hehe...vybavené


Ale tak ako, pozrem si tie diela, čo ludia vymyslia...mne osobne sa do toho nechce.
Kludne to tu spravme ako súťaž s jednou cenou...rád zahlasujem, ohodnotím...

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #10 : 21. Február 2018, 16:21:19 »
"Build with friends or family, include your kids, build with

No ked túto akciu vymýšlali 2 minuty tak aj to je moc... ;D
- naj***ný vedúci marketingu: počuj Bjarne, ešte si mi nedal návrh na akciu 60 rokov, nejakú aktivitu pre tie LUGy, šak vieš...
- Bjarne: grrrr, fujha, mne je zle, musim si odskočit na hajzl.
po 3 minútach dojde s pošpinenou kravatou: šéfiku, mám to, vybereme 50lugov, dáme im postaviť niečo z tých 60-kových setov, alebo vlastne to je jedno, aj z hocičoho iného...hocičo ich napadne.
- šefik: ti j**e? ;D ..palec hore kámo! tu máš naliate už...lup...hehe, hoho, hehe...vybavené

vystihol si to  ;D (y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #11 : 21. Február 2018, 16:36:13 »
To zadanie je fakt dost nejasne. Ja som nas tam dost neprezieravo prihlasil a este nas aj vylosovali. :)
Ale v podstate sme sa s MiKeLom zhodli, ze je to len lacna reklama pre TLG. V strucnosti:

Postavte hocico z hocicoho, prasknite to hocikam na net a otagujte to. 50-ich z vas podporime sadou setov, s ktorymi si robte co chcete.

No a my nevieme co s tymi setmi. ;D Okrem setu 40290. Na ten dame sutaz v style postavit nejaky stary set v minimierke, alebo postavit stary set v novom looku. Co by vam viac vyhovovalo? :)
Takze asi tak nejak v skratke.
« Posledná zmena: 21. Február 2018, 17:24:42 od KLF »

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #12 : 21. Február 2018, 16:43:34 »
mne sa to zdá, ako Pali píše.
Ak má LUG profil na FB alebo Google + či kdekolvek, založiť album s tamtým názvom a tam nech admini dajú hocaké fotky ľúbivých MOC z tunajšej tvorby. Jediné kritérium: veľa (fotiek)  :o. Pošlú hračky, a o tie môžme potom metať los alebo len tak rozdať. Alebo dieliky z krabíc vysypať a rozdať si ich :)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #13 : 21. Február 2018, 19:12:48 »
Spraviť to ako set v minimierke tak by sme zabili dve muchy jednou ranou :D aj do súťaže na Bricksete, aj oficiálna LEGO súťaž  ;)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Celebrate the 60th Anniversary with us
« Odpoveď #14 : 21. Február 2018, 22:52:10 »
najskorej som tomu nerozumel ako viaceri tu, ale postupne sa to rozuzluje, taze ja napriklad postavim akekolved dielo z lega. dam to na fb a co potom? niekto bude skumat pocet laikov a dostanem nejaky, set ak ich bude nejake mnozstvo? alebo ako?