Autor Téma: Avion Bratislava - víkendovka 23-24.1.2016 pre Star Wars "Sila sa prebúdza"  (Prečítané 4560 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Zbadal som bilboard s víkendovou akciou v Avione  http://www.avion.sk/sk-sk/news-and-events/event-2015/lego-starwars
žiadne konkrétne údaje o programe tam niesú

Ale taký Beďo by tam mohol zájsť so svojimi SW výtvormi a ukradnúť show  ;)

« Posledná zmena: 25. Február 2024, 01:30:34 od papluh »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Zaujímavé - hlavne to postav si sw lego - možno tam budú fajn vecičky  >:D asi sa tam zájdem pozrieť.  :D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Daj bratovi ťahať Juggernauta pred obchodom hore dole a môžeš si nabrat nepozorovane čo unesieš kým budú všetci čumeť  ;D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Je možné že vzhľadom na CZ-SK importéra LEGO trading je to rovnaká výstava ako v Cz obchodakoch
https://m.facebook.com/forumustinadlabem/?ref=ts&fref=ts
Funguje u nás Lego Club pre deti?
Ževraj tam v decembri chodil email ktorý sa dá na akcii (aspoň v CR)  vymenit za polybag C3PO. A nákup nad 590 czk tam dá Darth Maul poly. Ktovie či majú aj pre nás

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
NIC a ak aj budu mat tie poly tak sa stavym ze to bude rovnako ako minule "akcie" alltoysu ze pekne nakupis za 30 ecok a velacteny ti dovolia si KUPIT ten polybag za plnu cenu

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Kto a kedy tam chce ist ?
Ja pojdem Sobotu (zajtra) asi este pred obedom.

Maul polybagy maju za 18e nakupu.
Uvidim ci bude aj neco free.

Odhlásený Pecco

  • Príspevkov: 17
Cau Ondro, o kolkej ides?
All I need is L...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Cau Ondro, o kolkej ides?

este presne neviem o kolkej ma male pustia :) plan by bol tak do 10tej vyrazit

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
No ako obvykle - nic moc, chabe, jedna z najslabsich akcii v Avione. Ale deti tam bolo veru dost.

Na ploche asi 6x6m boli 2 hracie boxi, platno na fotky s mecom, jedna vytrina s SW:TFA setmi, vertikalne pexeso a 2 odkladacie stoli na vytvori a tot vse.

Na to aku to malo masivnu propagandu, bilbordy reklama to bolo strasne slabe.

Zadarmo sa nedavalo nic :) ved Slovenskooooooo.

Za postavenie modelu, zahratie pexesa a uhadnutie quiz otazok clovek vyplnil listok a vhodil do zrebovania o 1 TFA Falcon set a 3 construct Kylo figi. Ja som svoj listok nakonec nehodil, lebo tolko malich deti chcelo vyhrat, ze keby som to vyhral tak by som sa citil vinny trochu :)

S Bedom a jeho brachom sme sa sretli  pokecali a dali si vyzvu - z toho bordelu nieco postavit.
Bedo - ultravyzbrojeny heavy crab droid
ja - coreliansky nakladiak zo srotoviska


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Sikovni ste, ze dokazete z malo dielikov nieco pekne postavit! ;) (y)