Autor Téma: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi (2015)  (Prečítané 40104 krát)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #30 : 01. December 2015, 15:09:53 »
17ho som v práci takže nič. Ano pán KLF nemusí chodiť do práce tak jemu je jedno ktorí deň. Ale mi čo poctivo makáme v práci tak nám vyhovuje jedine víkend.. Sorry.  (n) (n)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #31 : 01. December 2015, 17:17:19 »
Ondro, argument ze som v kine je asi taky, ze pride mi balicek. :) Tak kino zrus, vstupenky sa daju vratit. Kazdopadne ak pojdeme autami, niekto ta snad vezmeme. Mikrobus si samozrejme mozme pozicat, len som si nie isty, ci ho zaplnime.

Tak doplnim argument. Som v kine na polnocnej premiere STAR WARS: The Force Awakening :D cize to rozhodne nezrusim.

Dalej ako mozes vidiet, mnoho ucastnikov vystav tu uz napisalo ze takto narychlo postavit pred termin ze si ani nemozu nahlasit a naplanovat dovolenky to je dost onicom.

Povodne sa to planovalo na ukoncenie vystavy aby sme isli rovno tam a odtial zbalit vystavu a het domov.

Takze este raz, co sa da spravit s terminom, ktory tu ocividne skoro nikomu nevyhovuje ?

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #32 : 01. December 2015, 17:31:45 »
Nic. Zariadit si to, alebo to nehat tak a dufat, ze sa nejaka podobna moznost znova naskytne a budes sa jej moct zucasnit. Svet sa nikomu nezruti, ziadne dieta v afrike sa tym nenaje...

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #33 : 01. December 2015, 17:46:20 »
Tak hlásím, že žák základky danyboj by dostal od ředitele volno.  :)) (kdyby bylo místo)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #34 : 01. December 2015, 18:10:37 »
Ja by som isiel. Zobral by ma niekto z TT alebo BA?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #35 : 01. December 2015, 18:25:33 »
Dany, Jago a dalsi - z BA odvoz nebude problem.

Liondee, STARHAWK - NASRALI STE MA, ale VELMI! KTO DO RITI SI MYSLITE ZE STE?!?!?! Nemate ABSOLUT ponatia o zivote a o tom, ako funguju veci! Vasa arogancia a drzost uz presiahla vsetky medze!!! Si myslite, ze ja vyberam tie terminy??? Si myslite, ze ja poviem kedy pride LUG na exkurziu a vsetci tam budu v pozore stat?!?! SA ZOBUDTE! Firma je TAK LASKAVA, ze da ponuku na exkurziu a my mozme byt VDACNI, ze sme ju dostali! Si myslite, ze sa budu vam firmy ako LEGO, alebo Volkswagen prisposobovat s vyrobou a cez vikendy budu makat na plne obratky??? S vasimi mozgovymi kapacitami vam asi nedojde, PRECO sa exkurzie konaju cez tyzden! Miesto toho, aby ste napisali - KLF dakujeme, ze si nam to vybavil (ano, musel som to vybavovat!), radi pojdeme, resp. zial nemozme ist - tu budete AROGANTNE papulovat!!! Kvoli zasratej premiere trapneho SW filmu sa fabrika ako LEGO neposere! Liondee - "pan KLF" sa na vas este moze aj vysrat a nie vybavovat vam exkurzie! Obaja ste u mna osobne ako ludia skoncili a necakajte z mojej strany uz ZIADNU podporu!

Btw. na buduci rok sme mohli ist do Billundu ako LUG - nepojdeme! Podakovat sa ostatni mozte tymto dvom .....

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #36 : 01. December 2015, 18:28:23 »
Ako sorrz René. Ale aj keby som chcel ísť tak nemôžem. Mne dovolenku nedajú z jedného jediného dôvodu. Za mňa nemá kto robiť. Viem že v iních firmách to možno ide. Ale žiaľ na Vyskoje škole v kuchyni to tak nefunguje. Sorry že som sa tak vyjadril. Ako chcel som ísť. Keby to bolo v piatok 18ho to by som ešte dal.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #37 : 01. December 2015, 21:29:05 »
Ako je to s miestami? O koľkej predpokladáte odjazd z Ba?

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #38 : 01. December 2015, 22:46:25 »
Dany, Jago a dalsi - z BA odvoz nebude problem.

Liondee, STARHAWK - NASRALI STE MA, ale VELMI! KTO DO RITI SI MYSLITE ZE STE?!?!?! Nemate ABSOLUT ponatia o zivote a o tom, ako funguju veci! Vasa arogancia a drzost uz presiahla vsetky medze!!! Si myslite, ze ja vyberam tie terminy??? Si myslite, ze ja poviem kedy pride LUG na exkurziu a vsetci tam budu v pozore stat?!?! SA ZOBUDTE! Firma je TAK LASKAVA, ze da ponuku na exkurziu a my mozme byt VDACNI, ze sme ju dostali! Si myslite, ze sa budu vam firmy ako LEGO, alebo Volkswagen prisposobovat s vyrobou a cez vikendy budu makat na plne obratky??? S vasimi mozgovymi kapacitami vam asi nedojde, PRECO sa exkurzie konaju cez tyzden! Miesto toho, aby ste napisali - KLF dakujeme, ze si nam to vybavil (ano, musel som to vybavovat!), radi pojdeme, resp. zial nemozme ist - tu budete AROGANTNE papulovat!!! Kvoli zasratej premiere trapneho SW filmu sa fabrika ako LEGO neposere! Liondee - "pan KLF" sa na vas este moze aj vysrat a nie vybavovat vam exkurzie! Obaja ste u mna osobne ako ludia skoncili a necakajte z mojej strany uz ZIADNU podporu!

Btw. na buduci rok sme mohli ist do Billundu ako LUG - nepojdeme! Podakovat sa ostatni mozte tymto dvom .....

Sorry ale toto si nasral ty mna a velmy. Odkedy sme zacali robit vystavy tak som sa ich zucastnoval a prispieval pre rast Lugu.
Zato ze ty mas total volnu pracovnu dobu ostatny zamestnany nemozu.

Ja som pisal, ze je vydno ze viacery AKTIVNY clenovia s tym terminom maju nejaky problem a ci sa s nim neda nieco robit - samozrejme neocakavam vykendovu akciu ale napriklad zosuladit buranie vystavy s cestou evetualne opytat sa ich na 2-3 terminy kedy by to bolo mozne a dat clenom na vyber aby sa naslo co najviac v dany mozny termin.

Strelit zbrucha termin 2 tyzdne pred a cakat ze vsetci nebudu mat problem si operativne zabezpecit volno a program sa mi zda trochu mimo.

Vsetko je o komunikacii a predpokladam ze aj fabrika ako Lego snad vie povedat aspon minimalne 2 terminy kedy im to bude vyhovovat. Nezda sa mi ze by si to co i len skusil odkomunikovat podla tvojej reakcie.
« Posledná zmena: 01. December 2015, 22:48:36 od STARHAWK »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #39 : 02. December 2015, 08:08:07 »
Ja bych rad isiel ,len svoju ucast viem potvrit na 100% den predodchodom.
BTW:
Je to preto ze ludia sa v decembri chovaju ako by buduci rok ani memal byt.
Vsetci chcu mat veci uzavrete a hotove.Sa idu z vianoc sprepacenim posrat
a pritom cely rok hovno robili preto aby mali cez sviatky klud.
Cest vinimkam!

(Pisem az teraz ,po rozhovore s nadriadenym)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #40 : 02. December 2015, 09:25:34 »
Ja mám tiež záujem. 17. robím a taktiež som na polnočnej premiére, ale to si už nejako zariadim, takže idem ;)


Ja by som sa rád zúčastnil, spolu s manželkou. Predbežne mám aj človeka (nefanda do LEGA), ktorý vie po Maďarsky a išiel by nám prekladať. Čiže v aute budem mať ešte jedno miesto voľné. Idem z Popradu cez PO a KE samozrejme. Môžem zobrať niekoho odtiaľ po ceste (Phoenicis?).

P4tr1cius - bolo by super, rád by som sa pridal ;) (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #41 : 02. December 2015, 10:41:31 »
Dobrý deň,
dali nám vedieť termín exkurzie v Lego továrni Nyiregyhaza, je to štvrtok
17.12. o 9:00 hod., môžete sa prihlásiť v počte 25 osôb.
Budeme potrebovať menný zoznam účastníkov. Zistite záujem a dajte mi vedieť
do konca týždňa. Ďakujem!


Tak a teraz uz len vybrat ludi. Aky kluc navrhujete? ;)
Idealne by bolo, keby aspon 1 clovek vedel plynule madarsky.


sorry ze sa zapajam.....chalani nepoznam Vas sice dlho a videl som vas len par krat niektorych, ale som si myslel ze ste v pohodke partia ...som prekvapeny, ze vas dokaze rozhadat taka kravina akou je nejaky termin.... (n)....niet tazsej veci u nas ako stanovit termin nejakej akcie ci rokovania ci cohokolvek, ktory vyhovuje aspon dakomu....viem o com hovorim mam to takmer denne na stole....

....nikdy nebude vsetkym vyhovovat stanoveny termin.....je to bud prides alebo nie....ber alebo nechaj tak...jednoducho klonovat s a zatial ludia nedaju a na viacerych miestach clovek byt nemoze....a kalendar pracovny mame plny asi vsetci

...nuz asi uz vladne predsviatocna psychoza a nervoza a histeria....

ja by som najma potreboval vediet...lebo zvazujem moju pripadnu ucast....aky je pravdepodobny naklad financny na hlavu (viem ze zavisi od def. poctuale aspon baj ocko suma)....ako je to daleko (ako dlho trva cesta) ako sa pojde? (sposob prepravy) ako dlho bude trvat exkurzia a prezentacia na mieste? ci je mozne tam aj nieco zaujimave zakupit a za eura? (treba forinty?) a kedy je predpokladany navrat do BA?

takze asi tolko...peace O0


to som sa v tej sprske nadavok a osocovani nedozvedel.... :-\

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #42 : 02. December 2015, 10:49:00 »
Povedal som si, ze sa na odpoved vyspim, takze odpisujem teraz.

Takze pre menej chapavych, ako Liondee a STARHAWK skusim este raz a jasnejsie. V tomto uvodnom prispevku som pisal, ze sme dostali ponuku na exkurziu do tovarne LEGO v Madarsku. Pisal som, ze by sa konala v obdobi ukoncenia vystavy v KE. Vystava v KE mala koncit na prelome nov/dec, ale predlzili sme ju. Kde si tam Ondro cital, ze to bude SPOJENE s rozoberanim?
Vcera mi bol oznameny termin a detaily exkurzie, tak som spravu skopiroval a predlozil vam. Informacie su jasne kazdemu okrem vas dvoch. Ludia bud napisali, ze idu, alebo ze nejdu. A ako ste reagovali vy dvaja?
Ondro, Ty hned zacinas veci komplikovat, vyhutovat, vyplakavat Ved ak mas program, napises ze nemozes ist a bodka. A nie vulgarne nadavat o posunuti terminu. A toto odvazne tvrdenie si kde vzal "Takze este raz, co sa da spravit s terminom, ktory tu ocividne skoro nikomu nevyhovuje ?" ? Ty za AKU VACSINU hovoris? Navyse MiKeL Ti tu dal JASNU odpoved.
Dominik - tento Tvoj prispevok nie je nic ine, ako rozmaznana, arogantna reakcia, akych uz ludia od Teba citali kopec! Miesto toho, aby si podakoval a napisal, ze zial nemozes ist, sa zacnes do mna navazat stylom "pán KLF nemusí chodiť do práce tak jemu je jedno ktorí deň". Si myslis, ze JA mam moznost urcovat termin???  Dostal som na Teba X staznosti uz tu na fore ohladom Tvojho arogantneho spravania sa v sekcii LUGBULK voci ludom. Naposledy boli staznosti vcera, ked som bol nuteny Tvoj prispevok zmazat (mam ho odlozeny). V sukromnych spravach si tu mozes pisat co chces, ale verejne si premysli co napises.
Takze chlapci (obaja - treba k vam asi individualny pristup, ako na specialnych skolach) - kolko podujati, akcii ste v zivote organizovali? Ja za poslednych 25 rokov vcelku dost. Velke nadnarodne spolocnosti ako LEGO, VOLKSWAGEN, APPLE, FERRARI nefunguju tak, ze s nimi vyjednavate. Exkurzie do takychto spolocnosti sa konaju na zaklade terminov, kedy tieto spolocnosti maju na to vyhradeny cas a ZAUJEMCA SA MUSI PRISPOSOBIT! Ziadne vyjednavania tam neexistuju! My to mame navyse sprostredkovane cez tretiu osobu. Dostali sme tuto ponuku - bud ju vyuzijeme, alebo nie. Koniec. Takze co som ja ocakaval od vas bolo - KLF dakujeme, ale zial nemozme. A nie utoky voci mojej osobe.
« Posledná zmena: 02. December 2015, 10:58:05 od KLF »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #43 : 02. December 2015, 11:03:11 »
Info pre tych, ktori chcu ist:

Detaily by sme si smaozrejme dohodli medzi sebou. Ale vidim to zhruba takto: mame tam byt o 9:00, cesta trva nieco cez 4h, cize odchod z BRATISLAVY navrhujem o 4:00 rano. Cize pre tych, co su z vacsej vzdialenosti, bolo by idealne, keby prespali tu v BA. Ako by sme isli? Ak nas bude dostatok, mozeme si pozicat mikrobus (samozrejme za peniaze LUGu, cize nik by neplatil cestovne naklady z BA do LEGA). Ak by nas bolo menej, mozeme ist sukromnymi autami. Samotna exkurzia by mala trvat do obeda. nasledne sa naobedujeme (ci v LEGU, alebo mimo to uvidime), cize bude dobre vziat si Forinty, ale podla mna platovne karty a Eura v hotovosti by nemali byt problem. Cestou nazad by sme sa mohli (ak bude zaujem) zastavit v LEGO STORE v Budapesti. Navrat do BA vidim realne na podvecer/vecer (podla okolnosti). Takze zatial takto zhruba.
Kazdopadne vas poprosim urychlene do sukromnej spravy o MENA ucastnikov. Do piatku ich musim zavazne odovzdat. Dik.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #44 : 02. December 2015, 11:27:22 »
Super, ak by sme sa vratili podvecer, este stiham ist aj do prace (y)

Kazdopadne takto nejak som si ten plan aj ja predstavoval ;)