Autor Téma: Dráčik  (Prečítané 23391 krát)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Dráčik
« Odpoveď #45 : 12. December 2022, 14:06:57 »
Lidi jsou divní. Sám si "socik" pamatuju a zpátky bych to  nechtěl. O aféře Dráčik se psalo i u nás, pán může  (velko) podnikat a "remcá". Mně je z toho všeho někdy dost smutno, jak lidi uvažuji a i když mám dostatečné vzdělání nedovedu to pochopit... Blbne se v celým ex Československu a hlava mi to nebere...

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Dráčik
« Odpoveď #46 : 12. December 2022, 23:45:45 »
Ja pána majitela Dráčika podporujem. Konečne má niekto normálny nemainstreemový názor.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Dráčik
« Odpoveď #47 : 13. December 2022, 00:59:24 »
Ja pána majitela Dráčika podporujem. Konečne má niekto normálny nemainstreemový názor.

Papluh vyjadril želanie, aby sa tu neriešili názory majiteľa Dráčika. Chcem sa tomu vyhnúť, len je neférové nazvať známeho konširátora a šíriteľa prokremelskej propagandy, ako “normálne”. Je to otázka pohľadu, pre niekoho je normálny Mein kampf. Nie je náhoda, že Lego, ktoré zastáva európske hodnoty, s ním nechce mať nič spoločné.
Ospravedlňujem sa, iba som zareagoval, jednotlivé nacistické, či prokremelské statusy tu nebudem rozoberať.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Dráčik
« Odpoveď #48 : 13. December 2022, 17:40:18 »
Osobne si myslim a je mi jedno či Lego bude s nimi spolupracovať alebo nie, pre mňa je dôležité, aby zákazník rozhodol o osude reťazca...
Za mňa - už tam ne-na-ku-pu-jem...  :oldman:

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Dráčik
« Odpoveď #49 : 13. December 2022, 21:11:40 »
Vraj na predajni v Košiciach už nemajú nič na sklade, iba to, čo je v regáloch a už dosť preriedené. Minulý rok, o takomto čase, plný sklad a vkuse vykladali kamióny. Ale to len jedna predajňa, neviem ako inde.

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: Dráčik
« Odpoveď #50 : 14. December 2022, 11:20:17 »
Majiteľ asi odchádza pomáhať ruským bratom proti ukrajinským bratom - na základe gardisticko-bolševických tradícií.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Dráčik
« Odpoveď #51 : 14. December 2022, 12:38:02 »
A teraz povinne každý ako odpustok aspoň 1-2 LEGO relevantné príspevky  C:-)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Dráčik
« Odpoveď #52 : 14. December 2022, 20:26:21 »
V Dráčiku som pred rokmi kúpila prvé lego do rodiny, ťahač na nadrozmerný náklad https://rebrickable.com/sets/7900-1/heavy-loader. Postupne pribúdali aj ďalšie stavebné stroje. Väčšina z nich už išla ďalej do sveta, ale tento ťahač z nostalgických pohnútok ostal.
Mala som rada ten obchod, vždy sme sa s deťmi pristavili, často sme aspoň okukovali krabice a snili pred regálom. Len sa mi v poslednej dobe nejak znepáčil.

Koniec lego relevantného príspevku.  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Dráčik
« Odpoveď #53 : 14. December 2022, 22:58:38 »
Ale keďže má v popise "Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) " tak ak nakúpi niekde od veĺkoobchodu a(alebo) v zahraničí (ako kedysi) tak neviem ako legálne by mu v tom vedeli priamo zabrániť...

cakal by som ze TLG nejake paky aj na sekundarny predaj - logicky by som to ocakaval od ich zmluv s distributormi - inak by nemali pod kontrolou napr sankcie do ruska (ak tam nechcu predavat lego), alebo ine veci ako koliziu s cinskymi fejkami a pod...
pride mi divne, ze by nemali paky na to, aby ich produkty nesvietili vedla zvratiek od toho pomyleneho pana... ved inak im vadia aj uplne prkotiny, nakup kseftarmi, kostoly, a pod. na jednej strane sa tvaria duhovo a az prilis tlacia v aktivizme na pilu, na druhej strane ich nejaky blazon nepriamo spaja s uplnymi nechutnostami a nic... som zvedavy ako sa to vyvinie...

Ja pána majitela Dráčika podporujem. Konečne má niekto normálny nemainstreemový názor.

normalny nazor by to bol, ak by bol konzistentny -tj ze by tento pan podnikal v rusku, resp aspon tam byval, predaval ich vyrobky a pod. ale tento clovek zbohatol v prostredi, ktore ma urcite pravidla a moznosti, ktore by v rusku ani nahodou nemal, a keby sa tam nahodou vysvihol, tak mu to niekto zobere, alebo ho bude vypalovat. Pokial viem tak ma dom v spanielsku, a nie v Soci, a tiez velmi pochybujem, ze by mu decka v rusku studovali, ani matriosky nepredava, ale vylucne len skazene zapadne vyrobky... takze je pre mna len trapny pokrytec... pochopim, ked je do putina zamilovany nejaky zufalec co ma mizernu pracu, a ma komplexy z uspesnych ludi taziacich z demokracie a volneho trhu, ale nie clovek co ma uspesne podnikanie vdaka systemu, ktory chce putin znicit. mozno mu totalne preplo v hlave, lebo neni normalne spamovat vlastnu biznis stranku takymito nezmyslami. navyse tie jeho dristy su formalne uplne od veci, akoby to pisal pod vplyvom omamnych latok, obsahovo je to tiez odpad (cudujem sa, ze mu za reci o vymyslenom covide nedal niekto co stratil blizkeho po papuli, a uplny humus je kopat do LGBTI po teroristickom utoku na nich). A najvacsi grc je ze tie blbosti prezentuje na stranke pre deti, nechapem ze nezasiahne obchodna inspekcia, ktora inak dokaze buzerovat beznych podnikatelov za kazdu blbost...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Dráčik
« Odpoveď #54 : 14. December 2022, 23:21:18 »
normalny nazor by to bol, ak by bol konzistentny -tj ze by tento pan podnikal v rusku, resp aspon tam byval, predaval ich vyrobky a pod. ale tento clovek zbohatol v prostredi, ktore ma urcite pravidla a moznosti, ktore by v rusku ani nahodou nemal, a keby sa tam nahodou vysvihol, tak mu to niekto zobere, alebo ho bude vypalovat. Pokial viem tak ma dom v spanielsku, a nie v Soci, a tiez velmi pochybujem, ze by mu decka v rusku studovali, ani matriosky nepredava, ale vylucne len skazene zapadne vyrobky... takze je pre mna len trapny pokrytec... pochopim, ked je do putina zamilovany nejaky zufalec co ma mizernu pracu, a ma komplexy z uspesnych ludi taziacich z demokracie a volneho trhu, ale nie clovek co ma uspesne podnikanie vdaka systemu, ktory chce putin znicit. mozno mu totalne preplo v hlave, lebo neni normalne spamovat vlastnu biznis stranku takymito nezmyslami. navyse tie jeho dristy su formalne uplne od veci, akoby to pisal pod vplyvom omamnych latok, obsahovo je to tiez odpad (cudujem sa, ze mu za reci o vymyslenom covide nedal niekto co stratil blizkeho po papuli, a uplny humus je kopat do LGBTI po teroristickom utoku na nich). A najvacsi grc je ze tie blbosti prezentuje na stranke pre deti….
Toto je bežná vec pre dezolátov!!! Oni milujú Rusko, ale zásadne zo západu. Žiť, pracovať(ak, tak pre západnú firmu), ani dovolenkovať tam nejdú ani za nič. Veď sa pozri, kde žijú, študujú deti ruských oligarchov a politikov. No predsa na zahnívajúcom hnusnom liberálnom západe. Žiadneho slovenského dezoláta do Ruska nedostaneš, ani záprahom koni  :oldman:

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Dráčik
« Odpoveď #55 : 15. December 2022, 09:24:15 »

Na tieto témy zrazu koľko života na fóre ...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Dráčik
« Odpoveď #56 : 17. December 2022, 18:05:32 »
Dnes je článok na Sme o tom nenávistnom konšpirátorovi- pánovi Dráčikovi.
https://index.sme.sk/c/23069662/ako-prist-o-meno-pan-dracik-ukazal-ako-sa-to-robi.html

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: Dráčik
« Odpoveď #57 : 20. December 2022, 20:33:39 »
sorry,  toto sa neda nezverejnit ...  dezole v akcii ...    ;D ;D ;D
vecsina je v ciernom, neviete co to je?  Kotleby 2.0 ?,  Minomazurek ? ,  harabinovci ? alebo iny blbci ?

https://www.youtube.com/watch?v=NR3Gu6NPV54
« Posledná zmena: 20. December 2022, 20:37:15 od duroduro »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Dráčik
« Odpoveď #58 : 20. December 2022, 20:37:01 »
sorry,  toto sa neda nezverejnit ...  dezole v akcii ...    ;D ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=NR3Gu6NPV54

:-)))
maskace musia byt :-) a prazdne hlavy tiez -tipujem proklate nizke priemerne IQ zucastnenych...
a majitel sa smeje zo spanielskej vily, na ktoru dezole radi prispeju... sami pojdu maximalne s konzervami do chorvatska (keby aspon na krym a boli nazorovo konzistenti).

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Dráčik
« Odpoveď #59 : 20. December 2022, 23:33:22 »
Uff, toto som normálne nezachytil, ani na Zomri nebolo!  :D Ďakujem za pobavenie.