Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 88655 krát)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #195 : 06. Máj 2017, 22:10:15 »
Hokej u nás samozrejme stagnuje, je to otázka podmienok, penazí a systému. Ale taký zlý stav, v akom je reprezentácia, to samozrejme nie je, to je zásluha GM Švehlu. Miloval som ho ako hokejistu, ale bohužial on je neskutočný tupec, on sa na post GM dostal počas štrajku, keď všetci normálny odmietli. Švehla priniesol Trenčínu milión dolárov, tak mal postavenú poslednú zmluvu v NHL, napriek tomu ho z Trenčína vyhodili. P. Šťastný vo svojej knihe píše, čo ako GM robil, aby dotiahol do Petrohradu Šatana, Handzuša, Bartečka. Nechceli ísť, on lietal, volal, prehováral. Švehla minulý rok odkázal Pánikovi, Jurčovi a Hrivíkovi, že ich možeme vyskúšať  v príprave, či sa nám hodia  :o, jasné, že sa na neho vyserú. Mám info, že keby tam boli normálny ľudia, bolo by 4-6 hráčov z NHL+ Surový, Radivojevič, Graňák a spol., tým pádom náš 1. útok by bol vlastne 4. a úplne iný team...

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #196 : 07. Máj 2017, 10:09:56 »
HANBA CELEMU SLOVENSKEMU HOKEJU! Len tolko k tomu poviem. (n)
Najlepšie bolo na tým že ani hymnu nemali našu, mysleli si že mi už to nevyhráme žiadni zápas. Ja som račej išiel lego skladať ale aj pri tom som mal nervy zas mi chýbali dieliky v stavebnici :vomitsmall:.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #197 : 07. Máj 2017, 11:24:41 »
Chlapci bez urážky, vy máte k skutočným fans strašne ďaleko. Jednoducho povedané pravý slovenský fanúšikovia. Keď sa darí, postavím sa na námestie a som hrdý Slovák. Keď sa nedarí tak na všetkých nadávam. Je pravda že ten zápas bol tragický a bol to ťažký pôrod, ale tvrdiť že už neuhrajú ani bod a že naviac nemajú mi príde ako strašné chrapunstvo. Videl som ten tým hrať v príprave a dokázali zdolať Fínsko, Nórsko, a tuším aj Švajčiarsko. Ak neuhrajú už ani bod tak potom možno trepať somariny. Teraz majú pred sebou ešte 6 zápasov a všetko je otvorené. Netvrdím že to bude štvrťfinále ale šanca je vždy. A k tým Talianom. Myslíte že sú až tak slabý keď vyhrali B kategóriu. Určite musia niečo vedieť.

Neymar vymenuje mi tých 5 - 6 hráčov z NHL???

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #198 : 07. Máj 2017, 14:12:22 »
Killco ale priprava je priprava. Vtedy asi okrem nasich nikto nehra naplno. To co predviedli vcera je katastrofa. 1. tretina este ako tak. Ale zas chapem su tam hraci vacsinou z nasej ligi, cize este bez skusenosti z medzinarodnych sutazi(+ samozrejme hracsky progres ) Uvidime buduce roky ked sa ti s osemnasky presunu vyssie. Inak co sa tyka slovenskeho sportu, tak to som vzdy skepticky. Nasi sportovci maju vysoku tendenciu sklamat. Ale zas na druhu stranu ked clovek od nich nic necaka tak oto viac potesi uspech, ked sa zadari :) :oldman:
« Posledná zmena: 07. Máj 2017, 14:15:05 od Anupew »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #199 : 07. Máj 2017, 16:14:16 »
Neymar vymenuje mi tých 5 - 6 hráčov z NHL???

Pánik, Jurčo, Hrivik, Hossa, Gáborík, Tatar, Budaj, Halák, Chára, Cehlárik, Daňo. Jeden, dvaja možno sú naozaj zranení, avšak keby postúpili so svojimi klubmi, hrali by ďalej. Pamatáme si ako za Bondru a Šťastného hrali Demitra, Chára so zlomenými prstami, Višňovský, Petrovický s otrasom mozgu, operácie odkladali až po MS. Bez zmluvy hrali bežne, ako napr. teraz Ceskí hráči. O kvalite Talianov jasne hovorí dnešný výsledok, prehrali 10:1 a to bol pre nich ešte veľmi milosrrdný výsledok. Taliani skončia v našej skupine posledný, som ochotný sa staviť. A aj keď kritizujem konkrétne veci tak fandím. Včerajší gól minitu pred koncom bol jeden z najdoležitejších za posledné roky, lebo znamenal zostup Talianov a našu záchranu. Nehovorím, že by sme vypadli, ale veľmi by nám to hrozilo. Teraz už naši možu hrať kľudne, ale všetci vieme, ako by to vyzeralo, keby boli pod tlakom, že musia poraziť Lotyšov a Dánov inak vypadnú....to by bola iná mrchavá ťažoba.
« Posledná zmena: 08. Máj 2017, 01:16:28 od Administrator »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #200 : 07. Máj 2017, 17:01:50 »
Včerajší gól minitu pred koncom bol jeden z najdoležitejších za posledné roky, lebo znamenal zostup Talianov a našu záchranu. Nehovorím, že by sme vypadli, ale veľmi by nám to hrozilo. Teraz už naši možu hrať kľudne, ale všetci vieme, ako by to vyzeralo, keby boli pod tlakom, že musia poraziť Lotyšov a Dánov inak vypadnú....to by bola iná mrchavá ťažoba.

To su este odvazne a predcasne slova, este by som sa zdaleka nevytesoval. Ak napr taliani porazia danov a my ne, tak mame zasa v gatiach...dani su sice silnejsi, ale v tychto subojoch looserov su nevyspytatelne vysledky a hocikto moze vyhrat. Sami sme to zazili v 2008, ked sme porazili norov a tiez to malo byt v suchu, ale ti potom porazili nemcov a bol pruser, skoncili sme posledni v skupine.. da sa vypadnut aj so 6 bodmi.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #201 : 07. Máj 2017, 22:44:34 »
SLOVENSKOOOO!!  Na ceste do B skupiny ;) Inac postup do B skupiny by nam len prospel. Aspon by bola aka taka sanca na finale. A tych vyhratych zapasov...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #202 : 07. Máj 2017, 22:50:54 »
Aspon by bola aka taka sanca na finale. A tych vyhratych zapasov...

Hoho, pozor, to budu tiez dramaticke zapasy, su tam rakusaci aj madari, ti nam podkurovali aj v lepsich casoch :) esteze by sme sa vyhli Korei, ti sice objavili hokej pred 3 rokmi, ale uz nas pomaly predbiehaju :) a hlavne nasi maju stres, ked su favoritmi !
Ale je tu jedno pozitivum - kedze v 2019 su MS u nas, nasi by nehrali v strese ze musia postupit... inak by to bola riadna drama dobijat nejaku mongolsku branu!

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #203 : 07. Máj 2017, 23:05:24 »
Ale drama by bola az v zaverecnych fazach ;) a stale vacsia sanca moct si ist fanusikovksy zabejkat na namestie nez teraz :D V najhorsom by to kategoria C poriesila. S takym Mexikom by sme uz snad boli v aspon papierovy favoriti.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #204 : 09. Máj 2017, 21:40:08 »
No schválne......kto pozerá Dánov?  :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #205 : 09. Máj 2017, 21:41:46 »
No schválne......kto pozerá Dánov?  :)

a) samovrah
b) masochista
Ja som v klidku, mam vsadene na danov, tiez na nase vypadnutie z Acka. Take kurzy, no nekup to :-) zarabam na lego!

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #206 : 09. Máj 2017, 21:46:01 »
a) samovrah
b) masochista
Ja som v klidku, mam vsadene na danov, tiez na nase vypadnutie z Acka. Take kurzy, no nekup to :-) zarabam na lego!

4:1 som tipoval, zatiaľ mi to vychádza.....naši dajú 5 min pred koncom a potom dostanú do prázdnej. Celkom slušný kurz je aj na obrat našich :D

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #207 : 09. Máj 2017, 22:13:56 »
No tak teraz je to zaujimave 3:3

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #208 : 09. Máj 2017, 22:18:23 »
toto je lepsie ako predlzenie v 7.zapase finale o Stanley cup :-))

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #209 : 09. Máj 2017, 22:46:03 »
Fnuk tak 4:3