Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 88752 krát)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #180 : 26. Jún 2016, 23:51:41 »
No ja som tam teda bojovnost zo strany nasich nevidel. A mohlo to byt aj 4:0, ak by Ozil nepokazil 11ku. Lebo ako je zname - 11ka sa neda chytit, iba zle kopnut. >:D
Rozhoduju malickosti. Trebars Kuckova hlavicka bola ovela lepsie zakoncena, ako prvy Nemecky gol. Ale preto je Neuer najlepsi brankar, ze nez sa hodil spravil este ten medzikrok, ako robi trbars Cech. Kozacik ak by urobil ten krok pri Boatengovej strele, tak ju pohodlne vytlaci, len nasi brankari sa hned hadzu. Potom niektore zakroky vyzeraju velmi efektne a na niektore "nedoletia" a su okomentovane, ze to sa nedalo chytit. Ale dalo. Nehovoriac o tom, ze staremu psovi Boatengovi nikdy takato strela nesadla, bol to jeho prvy gol a navyse tecovany. My ked chceme porazit Nemcov, musime mat vela stastia a nie smolu. A ked ich chceme porazit 2x za sebou, musime mat vsetko stastie sveta.... >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #181 : 27. Jún 2016, 00:03:52 »
Rozhoduju malickosti. Trebars Kuckova hlavicka bola ovela lepsie zakoncena, ako prvy Nemecky gol. Ale preto je Neuer najlepsi brankar, ze nez sa hodil spravil este ten medzikrok, ako robi trbars Cech. Kozacik ak by urobil ten krok pri Boatengovej strele, tak ju pohodlne vytlaci, len nasi brankari sa hned hadzu. Potom niektore zakroky vyzeraju velmi efektne a na niektore "nedoletia" a su okomentovane, ze to sa nedalo chytit. Ale dalo. Nehovoriac o tom, ze staremu psovi Boatengovi nikdy takato strela nesadla, bol to jeho prvy gol a navyse tecovany. My ked chceme porazit Nemcov, musime mat vela stastia a nie smolu. A ked ich chceme porazit 2x za sebou, musime mat vsetko stastie sveta.... >:D

tak to je fakt pech, ze zrovna teraz da boateng gol :-)
to je pravda, ze ked chceme porazit majstra, tak treba aby vyslo vsetko - ziadne zranenia, stastie, sebavedomie, 100% uspesnost sanci. My sme z toho nemali skoro nic... a co sa tyka stastia - to sme si podla mna minuli v poslednych rokoch na na dlhy cas (kvalda na 2010, zapas s talianmi MS 2010, spanieli, ukrajina v terajsej kvalde).
Teraz by bolo fajn sustredit sa na dalsiu kvaldu - nemame zlu skupinu (skoti, slovinci su porazitelni, anglani to vyhraju, potom pojde o to dostat prijatelneho supera do playoff), postupit na MS je ovela ovela tazsie ako na Euro, ale o to cennejsie.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #182 : 27. Jún 2016, 00:24:28 »
tak to je fakt pech, ze zrovna teraz da boateng gol :-)
to je pravda, ze ked chceme porazit majstra, tak treba aby vyslo vsetko - ziadne zranenia, stastie, sebavedomie, 100% uspesnost sanci. My sme z toho nemali skoro nic... a co sa tyka stastia - to sme si podla mna minuli v poslednych rokoch na na dlhy cas (kvalda na 2010, zapas s talianmi MS 2010, spanieli, ukrajina v terajsej kvalde).
Teraz by bolo fajn sustredit sa na dalsiu kvaldu - nemame zlu skupinu (skoti, slovinci su porazitelni, anglani to vyhraju, potom pojde o to dostat prijatelneho supera do playoff), postupit na MS je ovela ovela tazsie ako na Euro, ale o to cennejsie.
(y). Minimalne baraz dame. Klucovy hraci ostavaju, plus sa doplnia o 2-3 z 21-ky. Aj ked mam info z kabiny a nieco sa stalo, nejaky konflikt asi a moze to mat nasledky. Neviem este nic presne, ale bud Weiss, alebo Stoch v tom bol mozno.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #183 : 27. Jún 2016, 00:31:23 »
Aj ked mam info z kabiny a nieco sa stalo, nejaky konflikt asi a moze to mat nasledky. Neviem este nic presne, ale bud Weiss, alebo Stoch v tom bol mozno.

Kto iny... Najvacsi vypatlanci.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #184 : 27. Jún 2016, 00:57:10 »
Kto iny... Najvacsi vypatlanci.
Ale to nie je isté, že to boli oni, to som len dedukoval s informácií, čo som mal.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #185 : 19. August 2016, 09:13:26 »
Tiez som bol vcera vecer sklamany, aj z toho, ze Trencin dostal doma 0:4

Tak ten vcerajsi vysledok, to je HANBA PRE CELY SLOVENSKY FUTBAL! Je to priamy obraz toho, kde sa nas klubovy futbal nachadza!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #186 : 19. August 2016, 09:49:04 »
nas klubovy futbal nic neznamena uz dobrych 20 rokov a este sa to zhorsuje, a kto to sleduje ako fanusik, musi byt fakt masochista... nejaki zebraci vyhraju nasu ligu a myslia si ze co dosiahli, a vyprasi ich prvy podpriemerny klub, na ktory v europe narazia... august je posledny mesiac ucinkovania nasich klubov v poharoch, a to este ani nezacala liga majstrov... cela liga by mala byt len zasobaren hracov pre zahranicne kluby, akonahle niekto trochu lepsie kope do lopty, okamzite by mal vypadnut prec, lebo tu len zakrnie...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #187 : 02. Apríl 2017, 05:32:51 »
Dnes držte Saganovi palce na Tour de Flanders - najúžasnejších pretekov roku, ten NAJ z piatich Monumentov.
« Posledná zmena: 02. Apríl 2017, 09:29:32 od Administrator »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #188 : 03. Apríl 2017, 17:05:33 »
Držal som mu, ale nepomohlo...triumfálne sa z**bal aj s dvoma dalšimi... A ten jeden ho už začal aj nakladať hned na zemi zo zadu...pekný párik to bol

Peťo nevadí! na budúce to vyjde!

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #189 : 27. Apríl 2017, 13:02:36 »
 :))

ila_rendered

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #190 : 06. Máj 2017, 18:32:50 »
HANBA CELEMU SLOVENSKEMU HOKEJU! Len tolko k tomu poviem. (n)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #191 : 06. Máj 2017, 18:46:35 »
HANBA CELEMU SLOVENSKEMU HOKEJU! Len tolko k tomu poviem. (n)
To je o celkovom stave našej republiky. Ani nie tak o hokeji samotnom. ;)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #192 : 06. Máj 2017, 19:45:18 »
s tym "vyberom" co tam mame a trenerom mame na 13. -16.  miesto, takze na tychto MS islo o hole prezitie a zachranu. Len slepice s pomalovanymi vlajkami na ksichte, co hokej poznaju len v maji, mohli bluznit o nejakom stvrtfinale. Pre nas bol toto klucovy zapas a take male finale. A stale neni vyhrate, lebo sme s hlavnym superom o zostup spravili len 1 bod nadskok. Uz budu len tazsi superi.
Cakal som podobnu uroven, tak som ten cas stravil uzitocnejsie - montazou polic na lego.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #193 : 06. Máj 2017, 20:00:39 »
Super, uz aj taliani su nam vyrovnanym superom ;) ako pise mesje, mame 1 bod naskok pred zostupom.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #194 : 06. Máj 2017, 21:51:46 »
HANBA CELEMU SLOVENSKEMU HOKEJU! Len tolko k tomu poviem. (n)

Trend posledných 15 rokov  ;)
Inak som predpokladal, že to bude vyrovnané, proste úroveň už nie je taká ako kedysi. Budeme si musieť zvykať, že šlágre budú s mužstvami druhej kategórie (mimo svetovú 6-ku).