Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 88682 krát)

Kuba

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #150 : 17. Máj 2016, 20:24:50 »
Škoda, no. Mohl to být pěkný zápas ve čtvrtek ČR-SK.  ;)

Ve čtvrtek vás pomstíme a dveře s americkou vlajkou doufám otevřeme

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #151 : 17. Máj 2016, 20:44:43 »
Dneska ve škole nebyl čas na učení.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #152 : 19. Máj 2016, 18:06:04 »
Ve čtvrtek vás pomstíme a dveře s americkou vlajkou doufám otevřeme

No co hosi - pomstili ste nas? >:D

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #153 : 19. Máj 2016, 18:06:16 »
Aspoň o starost méně. Nedovedu si představit jak v neděli na AC/DC v Praze sleduju online hokej na telefonu. ;D

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #154 : 19. Máj 2016, 19:08:58 »
Ked sme hrali o postup s amikmi tak cesky rozhodca evidentne chcel aby sme vyhrali...s nami by asi cesi problem nemali...hold smola..
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #155 : 19. Máj 2016, 19:12:41 »
Tak to je smola. neni nic horsie ako odohrat super zakladnu cast, skoncit prvy, a dostat zo 4.miesta silny team, ktory tam "prepadol" oproti predpokladom, ktorý nemá co stratiť. mali sme neraz tiez tu cest s takymito pyrrhovym vitazstvom v skupine... a ako bonus vypadnut az na najazdy, co je skoro loteria. Česi neprehrali v riadnom čase žiadny zápas a idu domov, amici so 4 prehrami hrajú o medaily...56 zapasov o nicom, aby určilo 8 postupujúcich, a potom sa v 4 rozhodne o tom kto hra o medaily.Ktorý blázon toto vymyslel...

Kuba

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #156 : 19. Máj 2016, 19:55:36 »
Tak to je smola. neni nic horsie ako odohrat super zakladnu cast, skoncit prvy, a dostat zo 4.miesta silny team, ktory tam "prepadol" oproti predpokladom, ktorý nemá co stratiť. mali sme neraz tiez tu cest s takymito pyrrhovym vitazstvom v skupine... a ako bonus vypadnut az na najazdy, co je skoro loteria. Česi neprehrali v riadnom čase žiadny zápas a idu domov, amici so 4 prehrami hrajú o medaily...56 zapasov o nicom, aby určilo 8 postupujúcich, a potom sa v 4 rozhodne o tom kto hra o medaily.Ktorý blázon toto vymyslel...

 :D se stáva, a ještě ten gol byl založen na akci z ofsajdu co dali. a nám pískali fauly jako neoprávněné bránění hráči co jel s pukem na bránu  ;), a tak..., a jim nepískali fauly na 4min vysokou holí kde byla krev  ;).
ale jak říkam to se stáva, spíš jsme měli smulu, že se takové věci přehlídly, příště to zas může být napak, to je hokej....  Prohráli jsme si to hlavně tím, že jsme spálili tolik šancí.  O0

Kuba

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #157 : 22. Máj 2016, 10:26:11 »
To vše vysvětluje  :D  :D

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #158 : 23. Máj 2016, 09:01:53 »
To vše vysvětluje  :D  :D

 (y) (y) (y)  Chuck - The Incredible   (y) (y) (y)
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #159 : 20. Jún 2016, 23:01:35 »
Skoda tej prehry s Walesom, ale inak pekne! (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #160 : 21. Jún 2016, 00:53:01 »
Skoda tej prehry s Walesom, ale inak pekne! (y)

mali sme na nich, ale nemozu vyjst vsetky zapasy... teoreticky sme mohli mat 3 remizy a nemohli by sme povedat ani makke F, pripadne nebodaj len 2 remizy... 4 body je maximum, na co mame, takze spokojnost. Vsak pol teamu v podstate zohrievalo lavicky pocas sezony...
Horsie je, ze dostaneme GER alebo ESP, s odstupom 2 najlepsie teamy na turnaji. Vsetci ostatni by pri vhodnej konstelacii boli zdolatelni (najma Portugalsko s priteplenym uplakanym Ronaldom, ci precenovane FRA). Takto nam ostane zopakovat beton a dufat v penalty :-)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #161 : 21. Jún 2016, 03:46:03 »
Bol som v Lille na zápase Slovensko-Rusko. Ukázalo sa, že to bol najlepší výkon našich. Super atmosféra.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #162 : 21. Jún 2016, 09:38:54 »
Bol som v Lille na zápase Slovensko-Rusko. Ukázalo sa, že to bol najlepší výkon našich. Super atmosféra.

Tak to sme sa tam mozno aj stretli :-) Tiez som si vybral tento zapas, a urobil som dobre...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #163 : 22. Jún 2016, 02:14:38 »
Tak to sme sa tam mozno aj stretli :-) Tiez som si vybral tento zapas, a urobil som dobre...
Tak ti pošlem fotky, či sme sa nestretli..... ;D  >:D
« Posledná zmena: 23. Jún 2016, 11:08:20 od Administrator »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #164 : 23. Jún 2016, 00:25:55 »
tak takato vyrazna tvar mi nejako unikla :-(

« Posledná zmena: 23. Jún 2016, 11:09:10 od Administrator »