Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186220 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #675 : 10. Marec 2018, 11:23:25 »
Recenzia série 18
Vyzerá to tak, že fáma o jednom policajtovi na škatulu je pravdivá. Takže to budú zas vykradnutí a za pálky ...
https://www.thebrickfan.com/lego-collectible-minifigures-series-18-71021-review/

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #676 : 10. Marec 2018, 17:03:21 »
Priekupníci budú nadšení.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #677 : 10. Marec 2018, 17:32:49 »
No zrovna classic fizel neni nejake terno, pre ktore by sa mali ludoa zabijat, ze je ho malo kusov... keby som strasne chcel retro figa, tak si radsej kupim nejaky mensi starsi set.
strasne trapne tieto ich marketingove pokusy na zvysenie predaja. Cela 18.seria je predrazena sracka.
Volakedy som bral 12-13 figov z kazdej serie, od kedy isla napaditost dole a cena rapidne hore, tak 2-3 kusy zo serie... moze tam byt neviem aky zaujimavy dielik , ale 3.5 eur je vela.
« Posledná zmena: 10. Marec 2018, 17:34:29 od mesje »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #678 : 10. Marec 2018, 18:47:01 »
Inak dobre si pozrite tie figurky z tejto serie. Nezda sa vam ze co figurka, to pacient z psychiatrickej liecebne? Ale bez srandy. Ak chceli spravit nieco k 40. vyrociu, mali spravit sadu legendarnych figurok za celu eru! A nie toto.
Co sa policajta tyka - tam bude vzacne len to torzo. Uvidime aky bude rozdiel v cene torza na BL a v cene celej figurky.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #679 : 10. Marec 2018, 20:43:30 »
Presne ako píše KLF :-) mám pocit že k tejto sérii bude vydaný špeciálny Architecture set tejto budovy :-)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #680 : 10. Marec 2018, 23:20:18 »
A-ha, je ich 17, takze policajt bude nieco ako Mr. Gold. (n)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #681 : 12. Marec 2018, 00:52:49 »
asi ich bude o niečo viac ako Mr. Goldov a aj ceny nižšie, ale zas kto sa dostane k zabalenej krabici, tak má istotu že tam bude (narozdiel od Golda). No a ak sa ceny vyšplhajú na X-násobok tak prečo by ho tam nechával ...

časť kostýmov sa bude hodiť do lunaparku. A tých so závodným autom budem potrebovať viac. Autá použijem pre detské figy ako atrakciu a závodníci sú asi najdetailnejšie potlačený podobný fig.

Inak Whitefang-ova recenzia https://www.eurobricks.com/forum/index.php?/forums/topic/159851-review-71021-lego-collectable-minifigures-series-18/

no a KLF si tam tiež niečo musí nájsť  >:D

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #682 : 12. Marec 2018, 08:58:37 »
No len aby to teraz kvôli tomu tvojmu obrázku TLG nestiahlo z obehu....  ;)

Inak ani tie balíčky s ochranou nie sú v tomto prípade na zahodenie...  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #683 : 12. Marec 2018, 22:28:44 »

časť kostýmov sa bude hodiť do lunaparku.


ta pouzitelnost kostymovych figov sa mi zda velmi uzka - ani do lunaparku mi nesedia. Tam behaju skor nejake maskoty (mickey mouse v disneylande). Tie kostymy sa daju realne vyuzit len na nejaky karneval. Ale to mi pride dost maly dovod na to, aby boli take popularne - lebo treba uznat, ze prave kostymove figy z predoslych CMF serii isli cenovo dost hore (vcela, prasa, atd) - ale vobec neviem dovod preco. Skor by som cakal extra popularitu pre roznych vojakov, zname postavy a pod.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #684 : 14. Apríl 2018, 23:52:35 »
Mierna provokácia od TLG, len neviem či je väčšia to že je to o policajtovi alebo to že sú tam 1x1 plate s potlačov všetkych bokov. Ten prvý sa dá pri investícii času a/alebo peňazí zohnať. Na to druhé si asi počkáme keď už nebude čím zaujať...
https://twitter.com/lego_group/status/985185997427232769

Inak cena policajta pozvoľne klesá  ::)  V LEGO Store ale chýbali aj kaktusy, jednorožce a draky ...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #685 : 07. Jún 2018, 17:49:43 »
V lete tu bude nová séria s Harry Potterom. Vôbec sa neteším. :oldman:

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #686 : 08. Jún 2018, 11:58:55 »
To fakt? Hmm tak to je dost nanic, ze idu recyklovať HP, veď nevychádza žiaden film ani kniha, na základe čoho počítajú s tým, že to pôjde... Keby radsej prisli s novými vlastnymi napadmi... Ved je tolko tem z historie, sucasnosti, buducnosti, sci-fi a neviem co a oni sa zmozu na toto...  ???
Najlepsie na tom je ze prave som dozberal skoro vsetky figy z povodnych setov...   >:(
A aka bude cena kedze sa jedna o licencovany produkt 7 EUR /ks ?
« Posledná zmena: 08. Jún 2018, 12:01:05 od Praetor »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #687 : 08. Jún 2018, 12:44:49 »
V novembri je druhý film Fantastic Beasts na ktorý sa chodí aj/hlavne preto že to je v rámci Harry Potter univerza. To vedia aj tvorci filmu, keďže sa z NYC vracajú na Hogwarts a zakomponujú mladého Dumbledor-a. Obdobne to vidí aj LEGO* a zameriava sa na klasické HP. Plus sa vraví, že to je len prvá vlna...

*ako vidieť z rozhovorov na posledných Fan Media Days, tak sú si vedomí čo žiadajú fanúšikovia a posudzujú či sa im to oplatí/podarí/... vyrobiť. Evidentne po HP je asi dopyt, však aj ty si kompletizoval a ak to boli MISBy tak určite za ceny vyššie ako bude retail...
« Posledná zmena: 08. Jún 2018, 12:53:59 od papluh »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #688 : 08. Jún 2018, 12:58:53 »
HP je zrejme stale popularna tema a tie filmy stale rotuju v TV. Zrejme mali aj dost ziadosti o HP lego, tak cakali na nejaku prilezitost-  a ta prisla s pokracovanim Fantastic Beasts (ktore same osebe by asi nestacili na vlastnu seriu).
Myslim ze sa to bude kupovat a figy tiez...

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #689 : 08. Jún 2018, 14:14:12 »
Myslím si že za vzkriesenie tejto témy môže aj LEGO komunita Afolov, konkrétnejšie tými vignetteami čo vznikli doslova ku každej kapitole. Vzniklo tak okolo 180 MOCov s HP tematikou  ;)