Autor Téma: Akcie Vychodne Slovensko  (Prečítané 572 krát)

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Akcie Vychodne Slovensko
« : 24. Apríl 2023, 11:18:48 »
Ahojte, len pre info by som sa chcel popytat ci tu mame ludi ktory by boli ochotny nieco priniest a popripade aj strazit na akciach ktore by boli na vychode Slovenska. Nic momentalne neslubujem ale vedel by som sa popytat par ludi ci by mali zaujem o nase "sluzby". Rad by som ale dorpedu mal aspon nejake orientacne info kolko toho vieme poriesit lebo ludia z BA/zapadu sa sem nebudu trepat na nejake jednodnovky (samozrejme mozu ak chcu :D). Dakujem za info od kazdeho co by mal zaujem do buducna spolupracovat

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #1 : 24. Apríl 2023, 11:40:54 »
Čau, o akých mestách sa bavíme? Východné Slovensko je veľké  :D Ak tam je dopravné spojenie vlakom dobré nemám problém prísť. Moje podmienky ubytovanie a niečo za výstavu. Viem priniesť modely alebo predaj Lega (dielikov figuriek).

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #2 : 24. Apríl 2023, 13:18:27 »
Vychodne Slovensko je naozaj siroky pojem, uz som z Kosic nieco vystavoval v Snine, ale nebolo to "na otocku". Ak by ta "akcia" bola v zmysle vystava na nejake dlhsie casove obdobie, ktoru nie je nutne strazit, tak by som vedel nieco poskytnut. Ak by to bolo nieco kratsie, tak by to muselo byt relativne blizko a aj termin by musel dobre zapasovat, kedze volneho casu nie je vela a mam aj ine zaujmove aktivity.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #3 : 24. Apríl 2023, 13:33:31 »
ja nemam problem aj veci vyzdvihnut a nasledne dopravit spet, mne ide len o to ze kolko ludi sa nachadza na vychode a je ochotnych sa nejakym sposobom zucastnit, ja osobne som z Ruskova to je cca 15km od Kosic takze by som sa tiez rad pohyboval max po okoli kosic

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #4 : 24. Apríl 2023, 15:19:09 »
Ono na východe veľa členov nemáme. Ešte mňa napadol zberateľ ktorý pracuje v Legaciku v KE on by určite rad vystavoval.
Ja nemám problém prísť do KE ale jedine ak by bolo dajaké ubytko, otočiť Východ a Sever by asi bol problém. 
Tiež uvažujem o víkendovej výstave na Kysuciach. 

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #5 : 25. Apríl 2023, 07:40:58 »
Akurat som sa chystal ti odporucat jedneho sikovneho stavitela z vychodu a pozeram, ze on uz nic nove nepostavi  :'(
https://www.youtube.com/@MKTechnicCreations/videos

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #6 : 25. Apríl 2023, 10:08:59 »
čítal som o tom na FB asi vo februári, nevedel som vtedy, že je Slovák. mal pekné MOCy

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #7 : 25. Apríl 2023, 10:19:48 »
stalo sa mu nieco ?

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #8 : 25. Apríl 2023, 10:31:10 »
Pád lietadla. Chalan bol zo Spiša, ale študoval v Košiciach. Osobne som sa s ním stretol iba raz. Tie modely poľnohospodárskej techniky mal, dovolím si tvrdiť, na svetovej úrovni.

Odhlásený kupovsbricks

  • Príspevkov: 11
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #9 : 02. Máj 2023, 23:02:18 »
Ahoj za vychodné Slovensko mám aj MOCs aj sety, ktoré by sa dali vystaviť  ;)

Odhlásený brick60

  • Príspevkov: 10
Re: Akcie Vychodne Slovensko
« Odpoveď #10 : 14. September 2023, 23:42:27 »
Ahoj, ak by bol záujem, môžem prispieť. Ukážka: Lego vlaky,11.dec.2022.