Iné > Off topic

Rally Dakar

<< < (2/18) > >>

KLF:
Moj vztah k Dakaru. Tie 3 sady su limitky - este v celofane (MISB ;) ). Oba LIAZy su podpisane jazdcami.

Jammo:
Dakar sa mi tiez odmala paci, ked sa mi da,rad si pozriem zostrihy co davaju na STV2 alebo Eurosporte - ale nepaci sa mi ze tie zostrihy su vacsinou robene 85% Moto, 10% Auto a 5% Truck, pricom mne sa najviac pacia kategorie aut a truckov. Tie male modely Liaz, Tatry su super, pamatam si ze sused mal asi podobne, my sme taketo nemali. Z nasich fandim Svitkovi, mne pripada ako fajn,skromny chalan, na rozdiel od Jakesa ktory je vsade na reklamach vykresleny ako drsny majster sveta - ale to je zase marketing

j.dodo:

--- Citácia od: KLF  21. Február 2017, 10:27:48 ---Moj vztah k Dakaru. Tie 3 sady su limitky - este v celofane (MISB ;) ). Oba LIAZy su podpisane jazdcami.

--- End quote ---
tu zltu liazku a cervenu tatru som mal aj ja.. ale ked sa k nim dostal syn, ked bol maly tazko povedat kde a ako skoncili :-(

TOME:
Moj vztah k dakaru: velmi ma tahal dizajn tak som si este pocas vysky dal vedlajsi vyberovy atelier transport design, kde bola tema KAMAZ tak som skicoval Dakar Kamaz (moj pokus v prilohe), no casovo narocny moj primarny predmet na skole mi nedal priestor to dokoncit. Dakar vozidla obdivujem od malicka az dodnes, najma kategoria Truck, to som vzdy bol nalepeny na obrazovke  ;D. Tento rok ma celkom ocaril aj Loebov Peugeot  :)

papluh:
Tak isto Monti System Tatrovka a stolová hra. Ale favoriti sú inde  >:D Na poličke ešte stále je žlty P205 T16 Safari of Bburago v 1:24
Za mňa ak niečo charakterizuje zlatú éru rallye na Dakare tak je to toto (žiadne reštriktory vzduchu, limitery rýchlosti,...)



Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version