Autor Téma: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)  (Prečítané 2076 krát)

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #15 : 14. Február 2024, 21:17:38 »
Ak sa zmesti tak tam odpremierujem aj novy moc. 60x80 cm . zoberiem a uvidime ci sa niekde zmesti ak nie ostane v kufri.

dotiahnes aj veci na predaj ? Sme si pisali este rok dozadu ale nejak z mojej strany vykapala komunikacia (pardon) tak by som nakupil na mieste, idealne cashovacka bez blocku :D

Odhlásený kupovsbricks

  • Príspevkov: 11
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #16 : 14. Február 2024, 21:54:06 »
Ahojte, ak bude miesto aj ja by som sa pridal.

Momentálne mám postavené:
Technic: Porsche 911 GT3RS, Lamborghini Sian, Bugatti Chiron, 5 motoriek v mierke ako je Ducati Panigale, BMW M1000RR, Land Rover Defender, McLaren Formula 1 Race Car
Technic MOC: Porsche 935 1982, Land Rover Defender 110
Batman UCS: Batmobile 1989, Batwing, Tumbler, Joker Manor
Icons: Porsche 911 Turbo, Fiat 500, Back to the future Delorean, Ghostbusters Ecto 1
Ideas: Medieval Blacksmith, The Orient Express Train, The Flinstones
Random: Stranger Things
Harry Potter: celý nový hrad plus staršie (Hodinová veža, Astronomická veža, Burrow, Hagrid's hut, Hogwarts express, Knight Bus, 4 Privet Drive, Hogsmeade, The Ministry of Magic, The Shrieking Shack, 12 Grimmauld Place)
Harry Potter UCS: Hogwarts Icons - Collectors' Edition, Diagon Alley
Harry Potter MOC: Gringotts bank
Vlaky MOC: Polar Express
Star Wars: BD-1, D-0, Probe droid, R2-D2, BB-8

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #17 : 19. Február 2024, 14:26:36 »
Ja by som potreboval cca 2m-2,5m na sirku a hlbka jedneho stola v pohode, ninjago city moc plus draky na podstavcoch

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #18 : 21. Február 2024, 15:59:33 »
V Marianskej sale bolo celkom dost miesta.
Preto po konzultaciach s Mikelom a Jagom vyzyvam stavitelov, aby sa pridali k stavbe a vystave dalsich MicroCITY modulov a pomohli tak vytvorit mestecko. Doteraz sme to mali vystavene iba raz, tusim v Novej bani. Takze by to bolo nieco nove pre ludi z tejto lokality Slovenska.

Zaujemcov prosim aby sa nahlasovali v tomto vlakne a uviedli aj pocet baseplate, ktore zaplnia ich moduly.

V konzultaciach na temu MC mozeme pokracovat vo vlakne pre MicroCITY: http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=1821.0

Caute.
Tak co s MicroCITY? Ozval sa mi iba Budo, on svoju polifunkcnu budovu pretransformoval do dalsich MOCov.
Nikto iny sa k vyzve nepripojil ani nevyjadril, takze tato tema definitivne nateraz zanikla?

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #19 : 21. Február 2024, 16:33:40 »
Caute.
Tak co s MicroCITY? Ozval sa mi iba Budo, on svoju polifunkcnu budovu pretransformoval do dalsich MOCov.
Nikto iny sa k vyzve nepripojil ani nevyjadril, takze tato tema definitivne nateraz zanikla?

cauko mna city velmi nebere ani v normalnej velkosti, takze sa nepridam

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #20 : 21. Február 2024, 20:31:41 »
Microcity by bolo teda vystavené asi iba Kamilove.

Predbežne rátam vystavovateľov:
Jago, jaro.marek, Buďo, duroduro, MikeL, kamil, matej, Inst, walrus, Peter(Zirotca), SkiFi, jayor, kupovsbricks, skmaand a Michal (z Mariánskej sály)

Myslím, že by to mohla byť ďalšia dobrá výstava TatraLUGu, nakoľko počet vystavovateľov sa opäť rozrastie.

Zábrany by mali byť opäť zapožičané, Peter by mal mať svoju vitrínu s pirátskou diorámou a mala by byť aj ďalšia zábrana z plexi.
Inštalovať začneme v piatok ráno - chystanie stolov, vykladanie krabíc ... Budem sa snažiť pripraviť stoly tak, aby sa zrýchlila inštalácia, nech tam nemusíme byť zase do noci. Dajte mi prosím vedieť, kto a kedy môžete prísť.
 

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #21 : 21. Február 2024, 20:36:58 »
ja bohuzial az v sobotu rano dojdem, no ostanem na rozoberacku az do konca

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #22 : 21. Február 2024, 20:51:02 »
Ja viem prísť okolo 11:30. Mame už plagát? Čas otvorenia výstavy v sobotu je od kedy? Diky

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #23 : 21. Február 2024, 20:54:49 »
Ja asi az po praci, 17 - 18 cca. A ked sa bude dat, moje dielo by bolo najlepsie vystavit v strede, aby sa dalo pozriet z oboch stran, velkost bude 3x5 baseplateov.
« Posledná zmena: 21. Február 2024, 20:57:42 od walrus »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #24 : 22. Február 2024, 12:08:22 »
Ja pravdepodobne tiež až v piatok poobede, zatial mám predbežne dohodnutú dodávku. Zaujímavé že v zozname nie som :D

Keďže sa výklad v Alltoys Nivy bude rušit bez náhrady tak budú k dispozícii plexi zábrany. V prílohe sú obrázky z možnými inštaláciami či už do priestoru alebo k stene. Výška je 1,5m. Máme 6 veľkých a 2 malé.

Tak isto donesiem exponáty z výkladu ktoré sa "zachránia"  predbežne rátam aj kusmi od Praetora (Popoluška), Sama a Mira (Sám doma 2 a mlyn) a za mňa Frozen palác, Sám doma a kus mesta. Buďo si rieši svoje sám  ;)
« Posledná zmena: 22. Február 2024, 12:14:19 od papluh »

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Odpoveď #25 : 22. Február 2024, 20:19:42 »
Ospravedlňujem sa Papluhovi za nezarátanie do zoznamu účastníkov, ale samozrejme s ním rátam ;)
 

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Odpoveď #26 : 28. Február 2024, 18:17:57 »
Po dnešnej aktualizácii to vyzerá nasledovne.

Jago - vlaky, Technic, Mindstorms robot, kvety, rytieri + hrad 10305
Buďo - Hronský Beňadik, bytovky, vlaky, Nakatomi
Mikel - Friends, Veža v Brezne, sochy, fľaše, Thurzov dom
Papluh - Creator autá, Disney hrad, Technic, kolotoče
Jaro.Marek - Technic + GBC
Kamil - pirátske lode, creator expert autá, microcity modely
Peter - (Brickmania) - pirátska dioráma, ulička z modulárov
Jayor - ninjago city moc plus draky na podstavcoch
Inst - sci-fi MOCi
Walrus - western (5x3 baseplate)
Skmaand - mestská štvrť z MOC modulárov
duroduro - farma a doplnky do mesta
SkiFi - veľký hrad (220x100), postapokalyptický bunker (60x80cm)   
Michal (z Mariánskej sály) - Tajmahal, Sám doma, Disney 100 sekcia
Matej - castle diorama, vlastné MOC vlaky a autá

+ ešte zostatok zimného výkladu z Alltoys

Tento rok bude v sále viac priestoru, bude sa vchádzať hlavným vchodom (minulý rok sa prerábalo a nedalo sa ním chodiť), takže bočný bude zavretý a tým pádom vieme dať stoly do tvaru veľkého U a v strede budú ďalšie stoly s exponátmi. Predajcovia budú hore na veľkom balkóne, takže dole zostane trochu miesta. Samozrejme ešte sa tam dole musia umiestniť modré hracie stoly + koberec s DUPLO kockami
Zábrany by mali priviesť 14.3., bude aj plexi zábrana z Alltoys + Peter má svoju pirátsku diorámu v plexi. 

Ak som na niekoho zabudol napíšte mi, myslím že máme toho dosť a priestor bez problémov vyplníme.

Foto je robená z balkóna, vstup do sály je pod balkónom. Dvere na fotke napravo pri pódiu budú zavreté.
« Posledná zmena: 28. Február 2024, 21:25:08 od Jago »

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Odpoveď #27 : 28. Február 2024, 23:19:00 »
bude sa dat nechat auto odparkovane v areali aj na noc ?

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Odpoveď #28 : 29. Február 2024, 12:24:43 »
Áno bude sa dať parkovať vo dvore.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Odpoveď #29 : 13. Marec 2024, 15:49:01 »
čaute, malá zmena v prístupe k Mariánskej sále. V súčasnosti sa opravuje vstupná brána a nebude možné vchádzať autom (peši však áno) z Františkánskej ulice tak ako minulý rok, ale autom sa bude vchádzať zo Štefánikovej ulice a pôjde sa cez bránu domu na fotke. Nie je to nič komplikované, netreba sa báť. Bude len treba zavolať, aby sa brána (je dostatočne veľká aj na dodávku) išla otvoriť. Prejdením brány ste hneď pri sále - je to dokonca ešte bližšie ako keď sa chodilo minuloročným spôsobom cez dvor.

Parkovať sa dá pri Mariánskej sále, dá sa tam nechať aj auto.

Prosím napíšte do témy kto ako prídete a o koľkej. Ja tam budem v piatok priebežne celý deň už od rána, aby bolo všetko nachystané a nezdržiavali sme sa.