Najnovšie príspevky

Strany: 1 ... 8 9 [10]
91
Súkromná inzercia / Re: DrDano ponuka
« Posledný príspevok od fitka 21. Február 2024, 18:26:47 »
Dobry den.42056 je ešte na predaj? Vopred dakujem za odpoved.Bujnak
92
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Posledný príspevok od jayor 21. Február 2024, 16:33:40 »
Caute.
Tak co s MicroCITY? Ozval sa mi iba Budo, on svoju polifunkcnu budovu pretransformoval do dalsich MOCov.
Nikto iny sa k vyzve nepripojil ani nevyjadril, takze tato tema definitivne nateraz zanikla?

cauko mna city velmi nebere ani v normalnej velkosti, takze sa nepridam
93
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Posledný príspevok od kamil 21. Február 2024, 15:59:33 »
V Marianskej sale bolo celkom dost miesta.
Preto po konzultaciach s Mikelom a Jagom vyzyvam stavitelov, aby sa pridali k stavbe a vystave dalsich MicroCITY modulov a pomohli tak vytvorit mestecko. Doteraz sme to mali vystavene iba raz, tusim v Novej bani. Takze by to bolo nieco nove pre ludi z tejto lokality Slovenska.

Zaujemcov prosim aby sa nahlasovali v tomto vlakne a uviedli aj pocet baseplate, ktore zaplnia ich moduly.

V konzultaciach na temu MC mozeme pokracovat vo vlakne pre MicroCITY: http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=1821.0

Caute.
Tak co s MicroCITY? Ozval sa mi iba Budo, on svoju polifunkcnu budovu pretransformoval do dalsich MOCov.
Nikto iny sa k vyzve nepripojil ani nevyjadril, takze tato tema definitivne nateraz zanikla?
94
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od matej 21. Február 2024, 06:21:34 »
Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.
Okej tak teda prídem skôr viem byť aj o 8 na hlavnej.
95
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od walrus 20. Február 2024, 21:27:26 »
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.

Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.
96
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od matej 20. Február 2024, 15:25:58 »
Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.
97
Off topic / AC DC
« Posledný príspevok od legoholik 20. Február 2024, 12:13:42 »
čaute všetci,

nakoľko si našu záveternú časť vesmíru konečne všimli vyspelé civilizácie táto téma si tu určite zaslúži mať zastúpenie  >:D . Koncert tisícročia  >:D, aký tu nikdy nebol a už asi nikdy nebude z jednoduchého dôvodu a tým je, že z kapiel ich rangu už nemá takmer kto prísť. Jedna z posledných možností vôbec vidieť ešte AC DC na živo. Musím sa pochváliť, že napriek obrovským ťažkostiam sa mi podarilo zohnať dva lístky. Najprv som bol asi 19 ty tisíci v poradí potom padal server a nakoniec o 11.30 hod v piatok t.j. hodinu a pol o spustení predaja som osobne v predajni portálu ešte uchmatol takmer posledné dva lístky na tribúnu A. Už bolo voľné len státie a to navyše státie v najbližšej zóne k pódiu už boli fuč. je to môj dávny sen. Slintajúc som na internete pozeral legendárne koncerty AC DC a Guns and Roases a predstavoval som si ako v tom stotisícovom dave z plného hrdla rewem Highway to Hell  >:D, Hell Bells >:D, Back in Black >:D, thunderstruck >:D, Whole lotta Rosie >:D a ďalšie....ak dožijem hádam sa mi sen splní >:D  >:D  >:D

Ide ešte niekto?
98
Off topic / Re: Hry
« Posledný príspevok od Paliason 19. Február 2024, 18:29:57 »
Chalani, z tej kvalifikácie si nerobte ťažkú hlavu. Prešiel som ju podobne ako vy, s velkými problémami. Najskor s osobnými autami pokus asi 10x a nebola šanca sa udržať na čele. Protivníci idú jak blázni na plný plyn bez chyby. Stačilo, že do mňa vrazil niekto v rýchlosti ,hned som letel šmykom na prvý kameň/strom a bol som vybavený. Dal som potom kamióny a rovnako bez šance :))

To je proste tak naschval spravené, že neni šanca vyhrať. Tá trať je ešte aj velmi náročná, urobená ako okruh, časté ostré zatáčky, klesania stúpania. Ja som došiel tiež nakoniec asi tak max šiesty/siedmy a už som to nechal tak.

Ale skutočná hra začina až potom. Sa ti otvorí velká mapa a tam si vyberáš už konkrétne závody s etapami. A tam už sú tie etapy také, aké by v dakar-hre mali byť. A tam už vyhrávam úplne bez problémov (hrám zatial najviac kamióny).

Treba dať tomu šancu. Mne trvalo si zvyknúť aj na ten jazdný model.

Obtiažnosť v hre je odstupňovaná do troch režimov: SPORT, PROFESIONAL a SIMULATION. Doporučujem na úvod ten arkádový SPORT. V ňom netreba sledovať navigáciu, zobrazuje checkpointy kam ísť. V PROFI móde už treba čitať aj navigáciu, žiadne šípočky pre blbých už neukazuje. A SIMULATION sa odomyká až na 25-tom leveli, čo trvá tak 8-10 hodín hrania.
99
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od walrus 19. Február 2024, 17:13:07 »
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa.  :)

Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
100
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava kostek Bruntál
« Posledný príspevok od matej 19. Február 2024, 16:38:34 »
Určitě, nebude problém krabice vzít  ;)
Okej, budem vystavovať hasičke auta, nemocnicu a vlaky. Miesta zaberiem na dve až tri lavice.  :)
Pridá sa ešte niekto zo slovenská k výstave?
Strany: 1 ... 8 9 [10]