Najnovšie príspevky

Strany: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od swalko 07. Apríl 2024, 20:12:57 »
chlapci, vedeli by ste mi povedať, či sa dajú pri platbe zadať viac ako jeden kód na zľavu z tých nahromadených VIP bodov? či sa tam dá zadať napríklad 20+5€ z dvoch kódov
Dík
Da sa kupony kombinovat.
12
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od sylmer 07. Apríl 2024, 19:33:19 »
chlapci, vedeli by ste mi povedať, či sa dajú pri platbe zadať viac ako jeden kód na zľavu z tých nahromadených VIP bodov? či sa tam dá zadať napríklad 20+5€ z dvoch kódov
Dík
13
môžem prispieť s Technic
14
Ahojte,
za nas klasika: Tranzit je k disopozicii a prilozime ruku k dielu pri stavbe mesta.
15
Naše vlastné výtvory / Re: Tatra 813 8x8
« Posledný príspevok od Tatrovak 04. Apríl 2024, 20:29:20 »
Ďakujem pekne :)
16
Pozývam Vás na našu výstavu KOCKY postavenú z LEGO®, ktorú presunieme do kultúrneho domu Zrkadlový Háj - Petržalka, Bratislava od 5.4.2024 do 7.4.2024 od 9 do 19
Okrem stálych expozícií CITY, TECHNIC, FRIENDS, CREATOR, HARRY POTTER budeme vystavovať aj kolekciu BOTANICAL, MINECRAFT

Výstavná zbierka obsahuje viac ako 80 modelov s možnosťou ovládania, kompletnú zbierku modelov SUPERCAR od roku 1978 až po rok 2023. Okrem toho veľký stôl s ovládaním stavebných strojov a stôl, kde si deti môžu zajazdiť s modelmi terénnych áut.
Zo série mesto je to rozsiahla dioráma tvorená viac ako 200 setmi s 50 metrov dlhým koľajiskom a 15 vlakmi, ktoré možno ovládať. Samostatné prostredie predstavuje jedinečný podmorský svet, ako aj viac ako 15 metrovú panorámu mesta ale i zábavného parku a letiska.
Zbierka obsahuje aj 4 monumentálne stavby, ktorých súčasťou je aj slávny TITANIC, botanickú zbierku rastlín a diorámu Harry Potter. Na výstave sú aj netradičné MOC modely, ktoré nikdy LEGO nevydalo a pre najmenšie deti máme kocky DUPLO.
Súčasťou výstavy je aj detská herňa, kde si deti môžu stavať modely podľa jednoduchých papierových vzorov.
17
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od papluh 27. Marec 2024, 01:13:11 »
Neviem či SkiFi mal zrovna imperiálov.
Tých klasických castle-pirates figov mal Juraj Dekan, neviem či sem chodí ale na FB je aj v bazarových skupinách s týmto kontom
18
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 16:53:40 »
Ďakujem.
19
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od Jago 26. Marec 2024, 16:42:54 »
Tie figúrky z imperial armády na výstave v Trnave mal aj predajca hore na balkóne a tiež boli aj dole vystavené pri pirátskych lodiach (tie boli moje). Ak treba kontakt na predajcu, tak to bol člen TatraLUGu SkiFi, kontaktujte ho súkromnou správou. Prípadne si ho nájdite na Facebooku pod kontom skifi.space
20
Naše vlastné výtvory / Re: Tatra 813 8x8
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 14:43:55 »
Veľmi pekný tatrovák. Vidieť, že si sa snažil kabína je proporčne podarená. Úprimne ja by som také nepostaval. :)   
Strany: 1 [2] 3 4 ... 10