Autor Téma: Noc múzeí a galérií - Podtatranské múzeum v Poprade Sp. Sobote 20.5.2017  (Prečítané 4625 krát)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Dávam do pozornosti, že v spolupráci s Podtatranskym múzeom v Poprade sa uskutoční dňa 20.5.2017 v čase od 14:00 do 22:00 "LEGOVANIE" v MÚZEU počas celoslovenskej akcie Noc muzeií a galérií na pobočke v Spišskej Sobote. Priestorovo je to obmedzené, takže tam bude k videniu hlavne môj MOC námestie Spišskej Soboty, ktoré bude umiestnené tak, ze cez okna za ním bude možné vidieť skutočnú podobu toho čo je z Lega...  :) Samozrejmosťou bude možnosť menit zabudované osvetlenie...  ;) Ďalej Architecture a keď bude miesto tak aj Omnibus... Prihodim tu potom par foto ako to dopadlo...  :D
Chcem sa poďakovať mattovi251 za zapožičanie drevených kociek z jeho zbierky, ktoré budú vystavené pri kratkom opise histórie spoločnosti. Taktiež Buďovi za vybavenie Duplo kociek do hernej zóny.
Táto moja iniciatíva je hlavne ako poďakovanie múzeu za zapozicane vitrín, ktoré sme mali na výstave v Poprade.
« Posledná zmena: 05. Máj 2017, 21:18:12 od Praetor »

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Tak a tu je budova inštitúcie, odkiaľ pochádzali vitrinky v Poprade...  ;)
Momentálne je ale hlavná budova uzavretá pre rekonštrukciu, takže akcia prebieha na pobočke na námestí v Spišskej Sobote...  :oldman:
Kto chce vidieť naživo, nech dojde na noc múzeí a bude na čo pozerať...  8)
« Posledná zmena: 17. Máj 2017, 22:29:30 od Praetor »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Vacsina to mame to daleko, ale model je (ako vzdy od Teba) pekny. ;) Uzivil by sa aj v MicroCITY. >:D

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Vacsina to mame to daleko, ale model je (ako vzdy od Teba) pekny. ;) Uzivil by sa aj v MicroCITY. >:D

Veď potom možem prirobiť terén a dať to na základný modul a bude použiteľné aj pre spoločný projekt...  ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Budova pekná  (y) Neskúšal si poza tie tile grill dať biele diely (nieje vidno na čom to je uchytené ,asi je to brick 1x1 one side stud) lepšie by ukázalo že je to mreža .
Stou strechou si sa pekne vyhral  :)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Budova pekná  (y) Neskúšal si poza tie tile grill dať biele diely (nieje vidno na čom to je uchytené ,asi je to brick 1x1 one side stud) lepšie by ukázalo že je to mreža .
Stou strechou si sa pekne vyhral  :)

Tak diel za mrežou je 87087 a čierny preto, lebo biely robil kolieska za mrežou a vyzeralo akoby to bolo zamurovane okno s mrežou...  ;)
A strecha potrapila, aj som to miestami chcel vzdať no nakoniec ma osvietilo a prišlo riešenie, tak som to dáko dal...  ^-^
Dosť ma potrápil ale aj ten vstup s nepárnym počtom okien...  :oldman:

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Ten vstup do budovy si vyriešil bravúrne  (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Trochu som ešte skúsil popracovať na pohľadnici námestia Sp. Soboty, tak snáď sa na ňu aj niekto ulakomí...  :))
Je to pohľad z opačnej strany ako to uvidia návštevníci, akoby spoza tej vitríny...  ;)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Tak a je po akcii...  :P
Prikladám aj pár foto a keďže s jedlom rastie chuť, tak vyzerá že pripravená expozícia na noc múzeí ešte ostane v múzeu dlhšie, dám tu potom info až sa to nejako vykryštalizuje, zatiaľ sme v štádiu jednania...  :oldman: