Autor Téma: Ford LTD 1970 Coupe  (Prečítané 9340 krát)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #15 : 18. Júl 2012, 19:25:51 »
Clovece.... Tak prave si zosmiesnil celu komunitu TatraLUG-u... Neviem ci na taketo amaterske fora prijimaju za clenov aj profikov... Obdivujem a klaniam sa, MAESTRO... Tato vecicka by nemala chybat na session v Rk - mimochodom - vitaj medzi nami a prave si bol pripisany na zoznam noclaznikov....
« Posledná zmena: 18. Júl 2012, 19:32:20 od drdano »
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #16 : 18. Júl 2012, 20:14:02 »
Pracuje sa na tom, aby "ta vecicka" na sessne bola! ;)

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #17 : 19. Júl 2012, 00:06:08 »
Hned ako som tento model videl 1x vravel som si - BOMBA! :) Mimochodom ako si riesil samolepky?? Vyrabal si ich sam, alebo si pouzil nejake z nejakeho modelu?

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #18 : 19. Júl 2012, 09:37:30 »
Clovece.... Tak prave si zosmiesnil celu komunitu TatraLUG-u... Neviem ci na taketo amaterske fora prijimaju za clenov aj profikov...

tak ten profík to neviem  ;D ,ja som sa legu začal venovať len nejak  pred vyše rokom a tento Ford je len moj tretí vlastný výtvor. Ale v detstve som sa hrával strašne vela s Chevou, tak tam sa na mňa čosi z tejto zručnosti nalepilo  ;)

No zobral by som ho teda do RK  8)

Mimochodom ako si riesil samolepky?? Vyrabal si ich sam, alebo si pouzil nejake z nejakeho modelu?

tú ŠPZtku som stiahol z netu normálne takú hotovú, tam je takých značiek kolko len chceš
to logo LTD som vystrihol z jednej fotky z netu ale musel som ešte premalovať pozadie na červeno
a logo Ford som si urobil sám  ;)

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #19 : 19. Júl 2012, 16:45:04 »
Dobre, ale to si si dal nejak vyrobit samolepky, alebo si to len nejakym lepidlom nalepil?

swiss villa

Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #20 : 19. Júl 2012, 17:12:36 »
Dobre, ale to si si dal nejak vyrobit samolepky, alebo si to len nejakym lepidlom nalepil?

Nechcem sa vám miešať do témy, ale najjednoduchšie je kúpiť prázdne samolepky a rovno na ne si to vytlačiť z tlačiarne. Aspoň ja to tak robím. Predávajú sa napr. samolepky v čistom formáte A4 (nemôže sa nijak v tlačiarni zaseknúť a pod.), krásna čistá robota, navyše ešte potiahnuť priesvitnou lepiacou  fóliou či páskou a je to naveky.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #21 : 19. Júl 2012, 17:22:55 »
Nechcem sa vám miešať do témy, ale najjednoduchšie je kúpiť prázdne samolepky a rovno na ne si to vytlačiť z tlačiarne. Aspoň ja to tak robím. Predávajú sa napr. samolepky v čistom formáte A4 (nemôže sa nijak v tlačiarni zaseknúť a pod.), krásna čistá robota, navyše ešte potiahnuť priesvitnou lepiacou  fóliou či páskou a je to naveky.

Ono kupit TENKU samolepiacu foliu nie je u nas az taka sranda. Navyse potrebujes farebnu laserovku.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #22 : 20. Júl 2012, 09:01:51 »
Presne tak jak píše swiss villa som to robil, normálne čisté samolepky a v práci máme laserovku farebnú takže tak. Ale tú priesvitnú pásku som na to nelepil.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Ford LTD 1970 Coupe
« Odpoveď #23 : 05. August 2012, 14:17:29 »
Musím povedať, že ten Ford ani zďaleka nevyzerá tak úžasne, ako v skutočnosti. Klobúk dole - krása  ;)