Autor Téma: Technic  (Prečítané 218653 krát)

Odhlásený runother

  • Príspevkov: 25
Re: Technic
« Odpoveď #510 : 27. Máj 2018, 13:24:13 »
No super spravy,mas dobre oci.Ja som hladal a nasiel len foto krabice,usporiadanie ako v Porsche

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #511 : 27. Máj 2018, 14:10:59 »
Tak treba lepšie hľadať :) Napr na reddite a nemusí to byť len v hlavnom LEGO vlákne  C:-)

Zaujímavé je že usporiadanie je ako to pôvodné u Porsche, s návodom v strede, ktoré im otĺkalo návod pri preprave a potom ho presúvali do rohu. Ktovie čo pomenili, tvrdosť návodu či krabíc?

Odhlásený runother

  • Príspevkov: 25
Re: Technic
« Odpoveď #512 : 28. Máj 2018, 18:28:13 »
No dufam,ze to nedopadne tak,ako s Porsche,ze museli stiahnut koli usporiadaniu v krabici a este aj tie prevody boli zlé.
Ozaj,zistil si ze ake to bude mat funkcie . Ako porsche? Otvaranie dverí,kufor, zadne krídlo,ulozný priestor,prevodovka a iné?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #513 : 28. Máj 2018, 19:41:11 »
Uz vydrz tie 3 dni. A ked budes posluchat, uvidis Bugatti. ;)

Odhlásený runother

  • Príspevkov: 25
Re: Technic
« Odpoveď #514 : 28. Máj 2018, 20:09:27 »
Ja poslucham stale xixixi,no teraz som nasiel fotecky a pokial to neni oblb,tak to vypada namakane a aj zozadu a aj uchytenie kolies je namakane,knizku som videl len jednu

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #515 : 29. Máj 2018, 23:18:29 »
nové fotky sú na webe, postaveného auta
zdá sa že nálepok bude viac ako u Porsche  >:D
tu som sa sekol
- nový panel podobný https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=11946#T=C na kratšej strane sú dve diery a tým pádom zahnutý povrch nieje celistvý ale má skok,

Odhlásený smirec1

  • Príspevkov: 143
Re: Technic
« Odpoveď #516 : 30. Máj 2018, 10:32:37 »
Jezis....ved su uz vonku fotky kkrabice...akurat v clanku pise autor, ze je za super cenu 400€...tak neviem kolko pan redaktor zaraba, ked pise, ze si ho moze hocikto dovolit kupit...
https://www.novinky.cz/auto/473379-na-prodej-bude-bugatti-chiron-ktere-si-muze-dovolit-kazdy.html

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #517 : 30. Máj 2018, 15:08:30 »
Samozrejme, že sa jedná o novinársku nadsádzku, ale v porovnaní s originálom si to naozaj môže dovoliť kúpiť (skoro) hocikto  >:D

Určite sú rozumní ľudia, čo idú "z ruky do huby" a nemajú peňazí nazvyš. Ale ak sa pozreš okolo seba tak určite uznáš že takme hocikto podobné sumy vyhodil na zbytočnosti pre potešenie- značkové oblečenie, mobily, cigarety, chlast ... Takže z toho pohľadu nieje 400 Eur nedosiahnuteľná méta. Samozrejme to nehovorí o tom či je pre nich kupovať LEGO správne alebo či zrovna tento set je tej ceny hodný.
Ale ak niekto pol roka dokladá každú nedeľu v noci tovar v Tescu a za pol roka si kúpi toto, tak je to jeho vec. Tak isto či to strávi za týždeň v Bulharsku, každý týžden prefajčí či prepije. Ak to však robí na úkor niekoho iného (napr svojich detí) tak to už je chorobné a možno aj trestné...

Osobne mi to nestojí kupovať za plnú cenu, aj keď časom si to asi kúpim. Niežeby som na to nemal, ale očakávam rozdiel minimálne 70-80 Eur oproti zľavám a tie peniaze mi nestoja za to "si dať dávku" medzi prvými ...

Mimochodom, v licencovanom obchode LEGO v Slovinsku sa to objavilo normálne na poličke, tak keďže je jasný zdroj, tak by sa to už mohlo zverejňovať...
« Posledná zmena: 30. Máj 2018, 15:21:35 od papluh »

Odhlásený runother

  • Príspevkov: 25
Re: Technic
« Odpoveď #518 : 30. Máj 2018, 16:50:46 »
Mas uplnu pravdu. Ja tiez neriesim cenu,aj ked pockam a viem ze ked budem na dochodku tak to stale mozem strelit za paradne prachy,lebo to uz bude exclusive tovar.Mam doma strasne vela setov a to co som do nich dal,keby stara vedela sa somnou rozide xixixi. Inak to auto sa im vydarilo a je krajsie ako Porsche,ktore mam doma

Odhlásený runother

  • Príspevkov: 25
Re: Technic
« Odpoveď #519 : 31. Máj 2018, 19:51:39 »
Tak uz aj na zubnej paste je video a krabica nafotena detailne. Nadherne kotucove brzdy,uplne nove a este nikde som ich nevidel ani na Porsche,sedacky nadhera a celkovo auto je uplne genialne a neni derave ako Porsche


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #521 : 18. Jún 2018, 12:45:13 »
B-modely druhého polroku

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #522 : 18. Jún 2018, 15:04:02 »
Ked som prvykrat videl tu odtahovku, tak som myslel ze to uz su prve fotky ofiko setov 2019. ;) Vsetky by kludne mohli byt A-modelmi. Aj ked pri tom lesnom stroji plati stare zname - z hovna bic neupleties. >:D

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #523 : 18. Jún 2018, 16:40:56 »
No mna B-ckove modely nejak velmi nikdy nezaujimali, a po skuknuti tychto obrazkov sa nic zasadne nemeni, jediny model, ktory sa mi v B-verzii seriozne paci, je 42079... Ale tak hadam na ne nejako naskriabem... teraz sa musim (financne aj psychicky) spamatat z ineho nakupu na BrickPark-u...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka