Autor Téma: "Doprava v kocke" - Dopravné múzeum Bratislava (28.2. - 30.4.2015)  (Prečítané 39892 krát)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Pokračovanie.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Impozantné  mesto :o

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Fantazie.  ^-^

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
A vlak chodi?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Nechodi, lietal som dnes jak spinava handra kvoli tomu. Podla vsetkeho je problem v tom, ze ten spinac je len na ziarovky a podobne spotrebice, ale nie na trafa. Martinn Ti to vysvetli lepsie. Koki, teraz som dosiel domov!

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
To nie je vlak to je elektricka a ta na hlavnu stanicu nechodi uz nejaky piatok  ;)
Akoze supovica, ofiko legoland hadr. Musim to vidiet nazivo. Hned ako pridem domov, vezmem deti a ideme slintat.
Kde je ten palec  (y)
bye

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Super mesto krasne :) (y). Inac ten zlty kamion 6692 mohol si mi povedat ze ho mas, ze nemas samolepky podobne mam zo zlteho kamiona ;) ;) nabuduce ti ich dodam ;). Inac do Novej Bane mozem poskytnut moju Pizzeriu 6350 komplet so samolepkamy kocky vyborny stav ;).

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Ta hora a most je fajna. O dva tyzdne pridem pozriet aj nazivo =)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
pekne , pekne   (y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Podla poctu vzhliadnuti vidim, ze posledna fotka vas zaujala viac ako LEGO! >:D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Dominik, nebola tam možnosť zavesiť na silone zo stropu nejaké lietadlo a vrtuľník?

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Podla poctu vzhliadnuti vidim, ze posledna fotka vas zaujala viac ako LEGO! >:D

A co jsi čekal?  :))

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Dominik, nebola tam možnosť zavesiť na silone zo stropu nejaké lietadlo a vrtuľník?

Maťo veľmi rád by som to tak mal. Ale toto je kameň úrazu múzeí. Nie je to ako zavesiť.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
škoda, lebo, ja som v prvom momente uvažoval, že čo to je aký heliport na tom kopci... ale jasne inak to nešlo.
Ja som mal za starých čias doma zavesené vrtuľníky na silone a vyzeralo to super! A tak to tuším bolo aj na tej výstave v bibiane v tom 1990 či kedy to bolo... keby tak boli fotky....tak bolo všetko krásne naaranžované.
Inak za to letisko - veľká pochvala!
« Posledná zmena: 02. Marec 2015, 17:31:14 od Administrator »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Ved mame aj teraz zavesenu MT helikopteru na silonoch. Na uplynulych vystavach sme mali aj lietadla nam mestom a tak... Ale vzdy to je o tom, ci ich je kde uchytit.