Autor Téma: Technic  (Prečítané 219154 krát)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #285 : 08. November 2016, 13:03:19 »
KLF: ta diera je proste diera.... Diera vzdy bude len diera...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Technic
« Odpoveď #286 : 08. November 2016, 14:12:26 »
Tu dieru vyriesia dva panely 3x7, ked ovsem nebudu vadit tej zadnej kyvke. Uvidime, v kazdom pripade zaujimavy parts pack :)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #287 : 08. November 2016, 19:43:32 »
...Ale Paliason je motorkar a Technicar zaroven. Jeho nazor bude podstatny.

;D motorkár-nemotorkár, moj názor by bol rovnaký: na kosť ohlodaná paródia na GSku!

KLF: ta diera je proste diera.... Diera vzdy bude len diera...

hehe, tieto doktorove hlášky!!! ... mi spravia náladu vždy  ;D ;D ;D

-------------------------------------------------------------------------------------

Ako chalani, sklamaný som ako vy. TLG je majster v šetrení a aj maskovaní škaredých-nedorobených častí, na krabici peknou izometrickou fotkou s pozadim. Podla krabice by som povedal: celkom dobré, potom som zbadal tie foto vonku a hned mi začalo šklbať kútikmi úst.

Nepríde mi vôbec z toho modelu, že to je mohutná ťazká motorka...pritom v reále je to riadna krava, mohutný predok ,široká nádrž, boxer motor vytŕčajúci do bokov...skôr by na to pasovala F 800 GS ,ta je stihlejsia,
ila_rendered


Tie porovnäavacie fotky si pozrite. Tá trapná legová kostrnka je smiešna úplne,  jak keby to robil 10ročný školák.
ila_rendered
ila_rendered

Tie páčky mohli spraviť. Sedadlo je fail, blatniky a padacie rámy tiež zabudli, brzdové kotúčiky dali jak z bicykla. Ta nádrž tiež dobrý vtip ;D Chýba tam kopu jemných detailov, nechce sa mi to rozpytvávať, len samozrejme v technicu vela z nich ťažko realizovatelných. Ten predok maličký, utopený moc dole... A skutočnosť, že TLG do technicu vôbec, alebo len fakt minimalne chce miešat creator, tak nechápem, prečo si vyberá takýto komplikovaný pretechnizovaný stroj, kde sa hneď ukáže tá nevhodnosť Technicu na takéto detaily. Tie minulé, čisto motocrosové motorky vyzerajú dobre, sú jednoduché, len kostra, kolesá a motor.

A nedočkal som sa zase hrubšej zadnej pneumatiky. Oni trepú všade či na krosku či na superšport rovnaké kolesá dopredu dozadu...so širšími  vzadu by to hneď lepšie vyzeralo.

Čo môžem uznať je, že spravili pohon cez kardan a aj prednu vidlicu neodflakli klasickimi pruzinamy, ale snažili sa približiť systému Telelever, ako to ma aj v reále..

Čiže na záver, funkčný model to bude, ale dizajn to ťahá pod morské dno.
« Posledná zmena: 08. November 2016, 19:47:20 od Paliason »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #288 : 08. November 2016, 22:14:29 »
Brickset má titulné obrázky aj zvyšných 1H2017 Technic setov
http://brickset.com/sets/theme-Technic/year-2017

- zdá sa že špeciálna kocka bude 3L liftarm, snáď nejakej striebornej farby
- 42065 RC Tracked Racer má klasické IR ovládanie
- 42064 Searching Ship - má konečne náleky rovno nalepené   >:D
- Lietadlo ani teleskopický nakladač tam ešte nie sú

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #289 : 08. November 2016, 22:21:56 »
Tak ta lod vyzera dobre, to treba uznat. (y)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #290 : 08. November 2016, 23:46:34 »
Aj obrázky škatúl s B-modelmi http://www.thebrickfan.com/lego-technic-winter-2017-official-images/
Za mňa je loď na 100% (a okrem toho keď som bol v 2014 na Inside Tour a vedúci Technicu sa spýtal čo by sme chceli, tak som povedal "loď"  ;D )



Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Technic
« Odpoveď #291 : 09. November 2016, 00:10:03 »
 :o Mne sa ta loďka veľmi páči ! (minimalne na obrazkoch vyzerá cool) Loď v technicu si pamätam len jednu a to bola ešte zo starých poctivých technic brickov. Sa mi marí že až 15 rokov dozadu cca ,ju vydali .

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Technic
« Odpoveď #292 : 09. November 2016, 03:18:37 »
Takže budúci rok veľké technic sety asi nebudú(ak tie naj majú byť táto loď a to hasičské letiskové vozidlo), či? ::)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #293 : 09. November 2016, 04:47:11 »
Veľké sety prichádzajú v druhom polroku.
Aj bez toho je loď s cca 1350 dielikmi najväčším setom na počet dielov v prvom polroku za dlhú dobu ak nie celkovo (aj keď hmotovo to asi bude 42025). A to ešte má prísť lietadlo 42066.
« Posledná zmena: 09. November 2016, 04:50:35 od papluh »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #294 : 09. November 2016, 07:32:08 »
Na prvy pohlad ta lod vyzera dobre, ale je tam par detailov, ktore sa mi nepacia. Vyzera, ze tam bude vela samolepiek, preco minimalne okna namiesto samolepky nedali tie z City, velkostne to vyzera byt rovnake. A ani ta junior konstrukcia pod heliportom mi tam nesedi. Ale tak z tejto ponuky je to to naj.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #295 : 09. November 2016, 08:03:40 »
Ta loď sa mi páči, dobre vyzerá. Osviežujúca zmena po dlhých rokoch.
Ano, tiež to vidím ako najlepší set z prvého polroku.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Technic
« Odpoveď #296 : 09. November 2016, 08:29:12 »
Veľmi pekný set, najprv som myslel ze to ani neni technic...  ;D Ale tie okna mohli fakt dat normálne a nie nalepky...  ;) Inak  (y)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Technic
« Odpoveď #297 : 09. November 2016, 09:14:53 »
ja som zatazeny na motorky.. mam zo vsetkych co vysli oba modely..  ale toto som fakt necakal.. je to fakt hrozne... (n) (n) (n) (n) (n)

paliason to vyjadril uplne presne... citujem   na kosť ohlodaná paródia na GSku!
« Posledná zmena: 09. November 2016, 09:16:51 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #298 : 09. November 2016, 09:37:54 »
ta motorka je zly vtip, to vazne bude tak vyzerat, ako na obrazku od Paliasona? To sa neda porovnat s predoslymi technic motorkami.
Na druhej strane lod vyzera super.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Technic
« Odpoveď #299 : 09. November 2016, 09:53:44 »
ano ta lod je pekna u mna jednoznacna volba.. samozrejme zoberiem aj tu motorku... ale je to naozaj neuveritelne odflaknute
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo