Autor Téma: TRENČÍN 2016 - Podpora  (Prečítané 20060 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #105 : 19. Október 2016, 18:56:53 »
Zatím netuším, dohodnu se s danyboyem ještě dneska. určitě zvolíme stejný způsob, bydlíme prakticky ob jednu obec. Byla by případně možnost to zaslat mojemu bratrovi??? bydlí na Slovensku.
Při první příležitosti by to stáhl do ČR...

A Kde to bydli tvoj brat ? Ci to niekto nema po ceste.

Kuba

Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #106 : 19. Október 2016, 20:24:40 »
A Kde to bydli tvoj brat ? Ci to niekto nema po ceste.

Brácha bydlí v Lednickém Rovném. Pokud by tam byl někdo ochotný nadjet. zkusil bych to s ním domluvit. Už jsem komunikoval s danyboyem - on by chtěl svou podporu vyřešit stejně.  ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #107 : 19. Október 2016, 20:39:02 »
Brácha bydlí v Lednickém Rovném. Pokud by tam byl někdo ochotný nadjet. zkusil bych to s ním domluvit. Už jsem komunikoval s danyboyem - on by chtěl svou podporu vyřešit stejně.  ;)

To je nejaky kus za Trencinom, Sobotu tam podaktory idu - ak by to mali svojim smerom potom domov, mohol by to niekto zobrat.

Mate to niekto cestou co idete v Sobotu dokoncovat ?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #108 : 20. Október 2016, 13:34:04 »
Brácha bydlí v Lednickém Rovném. Pokud by tam byl někdo ochotný nadjet. zkusil bych to s ním domluvit. Už jsem komunikoval s danyboyem - on by chtěl svou podporu vyřešit stejně.  ;)

Ak by bracho dosiel v sobotu do TN pre to, tak to poslem. Pripadne ak by bol niekto ochotny to zaniest do Lednickych. Kazdopadne do piatku dajte vediet, ako ste sa dohodli.

Kuba

Re: TRENČÍN - Podpora
« Odpoveď #109 : 21. Október 2016, 16:53:59 »
Ak by bracho dosiel v sobotu do TN pre to, tak to poslem. Pripadne ak by bol niekto ochotny to zaniest do Lednickych. Kazdopadne do piatku dajte vediet, ako ste sa dohodli.

No tak moc nepotěším. Brácha mi pro to nezajede.  :(

Pokud by to šlo k němu poslat poštou, tak bych byl rád. S danyboyem se nějak dohodnu na poštovném.