LEGO > Zbierky

KLFova zbierka

(1/71) > >>

KLF:
No... tymto zahajujem prezentaciu svojej zbierky. Bude to asi na dlho, lebo sa mi to nechce fotit, ale tak... nejak postupne snad to dam dokopy. ;) Zacnem teda najnovsim prirastkom, ktory mi prisiel vcera - je to MISB set z roku 1976 a stal ma 6€.

leggina:
Ideš ma zlostiť, ja viem  >:D tých MISB kovbojov máš len preto lebo som na tú aukciu zabudla ako na smrť  >:D
Ale nakoniec som rada, že nie som jediná zo Slovenska čo zbiera tieto série. (y)

KLF:
No... ja ani neviem, ci tieto Homemaker sety zo 70. rokov zbieram. :) Ako som uz spominal - nejak nahodne sa ku mne dostali, tak ich mam MISB. A sam neviem co s nimi spravim. Ci ich predam, alebo si ich rozbalim. Takze dnes pripajam este dalsie MISB Homemaker sety zo 70. rokov. Niektore maju este aj foliu.

KLF:
Tak dnes este nejake MISBy - 2x Technic a 1x Model Team. Zaujimavostou je, ze tento Model Team som kupil v roku 2010 v zapadnutom obchodiku v Seredi (aj s dalsimi vecami) za nejakych 150 - 170 €. :P

KLF:
Eiffelovku mam v MIB stave - cize krabica otvorena, ale diely v zatavenych sackoch. A odpocivajuca Socha Slobody. ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version