Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96642 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #450 : 11. Máj 2022, 23:27:27 »
Podľa všeobecných informácií by sa 17. mája mala vrátiť do VIP odmien vesmírna sonda Ulysses ktorá bola prvý krát pri uvedení raketoplánu (a skončilo to fiaskom  >:D )
https://brickset.com/article/74867/ulysses-space-probe-returning-soon!

Malo by to byť 17. mája o 9 ráno letného času.

Uvidíme ako sa to podarí tentokrát  >:D
Malo by to byť jediný a posledný krát čo sa to vráti.
Kontá kde bol už tento kupón získaný túto možnosť nedostanú. Ak má niekto konto kde síce kupón získal, ale mu expiroval či prišlo ku chybe tak oficiálne odporučenie je kontaktovať support a nechať si overiť že tam nič nezostalo....  moje neoficiálne doporučenie je skúste si nájsť iné konto ako zálohu  (zatiaľ nebolo povedané či bude za 1800 VIP bodov ako minule ) >:D

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #451 : 12. Máj 2022, 15:32:55 »
Dúfajme, že ich vyrobili toľko, že to nejakých 10-15 minút vydrží. Ale bolo by slušné, keby povedali, či treba VIP body a koľko prípadne.

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #452 : 17. Máj 2022, 09:24:40 »
Tak opäť korporátny podvod v duchu TLG tradícií - zahltený systém, po pár minútach vypredané.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #453 : 17. Máj 2022, 09:45:36 »
:-)))
som rad ze som to ani neskusal...
ale fascinuje ma, ze tieto storky tu citam uz 15 rokov.... nenormalne, ze su neni schopni s tym nic neurobit a ani o milimeter to za tie roky neopravit...
to je sakra problem vyrobit to ako normalny set za 20 eur, ked je evidentne taky zaujem? alebo radsej nech sa na to vykaslu a nerobia tieto speciality, lebo tym len naseru ludi - normalny clovek co to chce, si to musi nakoniec kupit za 100+ eur na bricklinku...

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #454 : 17. Máj 2022, 09:49:54 »
Ani neviem, či dávali ofiko vedieť, že to bude dnes od 9:00 v odmenách alebo to robili, ako sa zdá, len tak potajomky, čak nach si to idiotskí zákazníci zistia sami. Už sa musím len smiať ich korporátnej kultúre a svojej naivite.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #455 : 17. Máj 2022, 13:10:22 »
Malo to byť vo VIP mailoch (kto sa nechá marketingovo spamovať), ja ich rovno mažem tak nepozrem, ale na nejakej stránke bol screenshot.

Ja som to sem dal tak ako prišla info pre RLUGy. Čož inak nebýva bežné, väčšinou to nechajú že čítajte emailový spam.

Otázka je či by bol taký nátlak keby sa to nedalo predávať za exkluzívne ceny...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #456 : 17. Máj 2022, 14:35:57 »
Tak teraz neviem ale úplne v pohodičke z roboty z telefónu na wécku som to vybavil. Ulysses je už na ceste domov. 😂😂😂😂

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #457 : 13. Jún 2022, 13:08:33 »
Tak po dlhom neúspešnom otravovaní doliehaní na kade koho sa už neočakávané stalo skutočnosťou.
LEGO začalo posielať kupované diely zo skladu náhradných dielov z Dánska aj na Slovensko.
V minulosti sa to volalo Bricks-and-Pieces, po novom je to súčasť Pick-a-Brick na Shop@Home a typ dielov "standard" (tj nemajú žlté označenie, tie idú zo skladu z Poľska)
https://www.lego.com/sk-sk/page/static/pick-a-brick  popis rôznych min.limitov je po kliknutí na Ďalšie Informácie pod obrázkom.

Malo by platiť že aj napriek dodaniu po kusoch - o pár týždňov pre standard z DK, nejaký týždeň tie z PL skladu - by sa mala hodnota zarátavať do limitu na celkové poštovné, na VIP body a pre promo sety (ak niesú obmedzené na tému, napr HP, SW,...)

Jediná škoda je že špeciálne diely z nových setov (zvieratká, unikátne potlače, ... ) už nenabiehajú hneď ako kedysi, ale po nájazdoch zásobovačov BL shopov to odložili "na neurčito"  (napr medzi časom sa poobjavovalo pár zo setov z prvého polroka ale už to nieje tak že ich naskladnia do mesiaca po uvedení na trh).

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #458 : 13. Jún 2022, 16:53:04 »
z dark blue  je earth blue ?  O:-) či som len zaspala dobu ...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #459 : 13. Jún 2022, 17:36:15 »
z dark blue  je earth blue ?  O:-) či som len zaspala dobu ...
áno, to je LEGO názov pre Dark Blue (BL názov)
https://rebrickable.com/colors/

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #460 : 13. Jún 2022, 23:43:10 »
Ohladom toho GWP forestmanov:

https://jaysbrickblog.com/news/lego-40567-forest-hideout-gwp-availability-and-90-years-of-play-vip-offers/

Je to teda 15. juna. Vie niekto prosim presne hodinu, v ktoru sa to zacne "predavat"? Nikde som to nenasiel...

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #461 : 14. Jún 2022, 15:37:40 »
Já pořád doufám, že k těm Forestmanům odhalí ten super hrad, protože to dává logiku... jinak totiž fakt nevím, co bych  si koupil, na Titanica nemám a zbytek seženu levněji leckde...  Tak to asi nebudu mít, no...  Stejně je škoda, že to je interpretace a ne set 1:1... Protože interpretace Forestmannů tu byla, v podobě Castle in Forrest, že... A taky super, že  k  výše zmíněném setu nemohli udělat špičaté čapky a najednou to ide...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #462 : 14. Jún 2022, 18:12:52 »
Ano, to, ze to nie je 1:1 uprimne nechapem ani ja. Neviem naco to menili, verim, ze vsetky dieliky existuju doteraz. Mozno namiesto stitov + terca by dali stickers.
No a ja si urcite nieco kupim, lebo tych Forestmanov chcem mat, je to skratka Castle a Castle tematiky je minimum, tak treba brat co vyjde  :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #463 : 14. Jún 2022, 18:17:41 »
Ohladom toho GWP forestmanov:

https://jaysbrickblog.com/news/lego-40567-forest-hideout-gwp-availability-and-90-years-of-play-vip-offers/

Je to teda 15. juna. Vie niekto prosim presne hodinu, v ktoru sa to zacne "predavat"? Nikde som to nenasiel...

to ti nikdy nepovedia... za starych cias to bolo hned po polnoci, niekedy sa stalo ze az rano, cca pred hodinou som kukol na australsky web a tam to uz maju, miestny cas v sydney bol 1 v noci, takze zrejme to tam spustili po polnoci... kto nekupi po polnoci, rano uz mozno nenajde nic :-) toto je set, ktory by im potiahol predaje na webe aj 2 tyzdne, ak by ho vydali v dostatocnom pocte, ale tipujem ze neprezije ani den, pri ich vyrobnej "logike"...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #464 : 14. Jún 2022, 19:53:03 »
Ach, no dufal som ze to bude niekedy v rozumnejsich hodinach, nie aby som bol kvoli tomu hore. Ale asi budem, lebo ved zase to zmizne okamzite.