Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96717 krát)

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #405 : 18. November 2021, 23:13:59 »
Tak ta tabulka vyzera ako cisty fail. Prvy april, alebo take nieco  :D

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #406 : 19. November 2021, 10:02:20 »
Tabulku si viem predstavit medzi magnetkami na chladnicke, ale...
bye

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #407 : 19. November 2021, 10:04:17 »
...ale za tych 250 nakupu nestoji. ;D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #408 : 19. November 2021, 10:48:36 »
Nápad je to zaujímavý ale prevedenie distribúcie tristné. To randšej mohli dať za pár bodov do VIP odmien.

Podla mňa konečná cielovka (odhliadnuc od resellerov) tohot o je dosť limitovaná verziou loga. A prekryv so zákazníkmi čo dávajú 250+ ale aj keby to bolo 100+ Eur za nové veci za plnú cenu na S@H bude dosť nízky. Keby to bolo tak, že už majú rozpracovanú sériu log a ľudia sa už namotali na známejšie (novšie ) a teraz by to chceli do série ako tie mince. Ale toto je naozaj špecifické retro ako solitér.
(tipujem že tu bude skupinka "investorov" ktorí to zoberú s výhľadom že z toho bude prehliadaný prvý kus v sérii)

Neviem aká  bude kvalita, ale kto sa pohybuje v automobilovom hobby tak určite pozná resellerov rôznych čínskych kúskov retro tabuliek kde je cena pár Eur a ešte na tom zarobí aj niekto lokálny  >:D


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #409 : 19. November 2021, 14:55:35 »
Nápad je to zaujímavý ale prevedenie distribúcie tristné. To randšej mohli dať za pár bodov do VIP odmien.


presne, toto je pre afolov, aj to len niektorych, a malo to byt medzi vip odmenami... a nie ako masovka pre mamicky, co kupuju friends sety, a k tomu im prihodia takuto sprostost (z ich pohladu). To akurat hodia do kuta. Radsej mohli spravit hocico so santom, klasicky mini set, ake byvali minule roky, to by sa ovela viac mainstreamovi nakupovaci potesili...
ten druhy set je z tohto pohladu lepsi... ale ta hranica nakupu je hodne vysoko, takze to akurat dvihne ceny na sekundarnom trhu - ked uz niekto nakupi v oficialnom shope za take strasne prachy a za plnu sumu, bude si chciet poriadne znizit naklady...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #410 : 19. November 2021, 17:48:34 »
Som AFOL, mam rad retro, ale tato tabulka pre mna nic neznamena. To je akoby zacali vyrabat drevennu kacicku, pekne seriovo vystruhanu na CNC masine a predavali ako dobovu. Gyc! (n)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #411 : 20. November 2021, 20:28:47 »
Nuz zase si nerozsirim zbierku tabuliek >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #412 : 20. November 2021, 21:21:45 »
Ale možem ponúknuť pánovi nejaké VIP mince, originál LEGO zlato, občas LEGO striebro  >:D >:D



Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #413 : 23. November 2021, 22:43:01 »
Správno (neostro) odfotené to môže vyzerať ako historický artefakt  >:D

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #414 : 24. November 2021, 08:23:03 »
25€ .... jutjuberska komunita tvrdí, že to človek predá za 100ku. Možno raz .... ::)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #415 : 24. November 2021, 11:06:59 »
No ak by spravili taký podraz, že potichu tým začnú sériu ktorá bude končiť známejšími logami (ako to bolo pri minciach) tak možno.
Ale aj tak bude množina kupujúcich dosť malá.
Tipujem že je to ďalší výrobok tej agentúry čo robila mince a lesklé prívesky, zdroj Čína.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #416 : 29. November 2021, 14:44:40 »
Cyber Monday podobne ako Black Friday skoro nič

Akurát strelícia  Bird of Paradise (10289) z 69,99 na 63,99 Eur tj -36% (mimochodom nemci majú až 69,99) ale už je na backorder v decembri
A adidas Originals Superstar (10282) teniska je -35% z 91,99 E na 58,99 E (Nemci maju základ menší ale aj zľavu, takže v absolútnej hodnote je to zas u nás menej)

Ak niekto zbiera brickheadz zvieratá tak Korely 40481 a škrečky 40482 sú -22% z 14,99 na 11,59 (tie inde ako na S@H nie sú)


Na Vip stránke je možnosť vymeniť max 4 kusy 5 Eur kupónov za 455 miesto 750 bodov, tj o 40% menej tj cca 4*2 Eur k dobru. (pozor na zámenu online a telefonických kupónov)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #417 : 29. November 2021, 15:10:20 »
Tuto temu by som najradsej zmazal. Nemyslim si, ze taka podvodnicka firma akou The LEGO Group je, by tu mala mat este reklamu. Ale prosim - pridam teda moju najnovsiu skusenost s tymyto smradmi, nech aj siroka verejnost je informovana a vie sa zariadit.
V piatok som si chcel objednat 2 kusy gitary. Nic viac som po nich nechcel, len objednat si cez ich web 2 kusy LEGA. Pri nakupe som si uplatnil zlavu 50 EUR na nakup, ktora mi bola odratana. V kosiku som mal teda tovar v hodnote 200 EUR, po zlave 150 EUR. Takto mi to kosik ukazoval. presiel som do pokladne, kde som chcel zaplatit. Platbu kartou mi to vobec neumoznilo, pre nejaku poruchovu hlasku na ich webe. Pri platbe PayPalom mi vsak uctovali plnu sumu 200 EUR, miesto 150 EUR. Nic sa s tym nedalo robit. Poruchu hadzalo cely den a nespravnu sumu na PayPale tiez. Hned pod tym bolo telefonne cislo, na ktore sa mam obratit v pripade problemov. Na uvedene cislo som volal, ale bolo NEEXISTUJUCE! Zistil som si teda ine cislo (po ktorom som musel patrat po inych forach), ale ani tam sa mi cely den nepodarilo dovolat. Automat ma neprepol. Nasledne mi objednavka zmizla a body z VIP uctu tiez. BOL SOM BOHAPUSTO TYMYTO SMEJDMI OKRADNUTY!!!

Mam uz skutocne plne zuby tejto spolocnosti (nie hracky ako takej!) a zvazujem razne kroky zo strany nasho fanklubu. A to prerusenie VSETKEJ spoluprace a naviazanosti na tuto zlodejsku spolocnost! Ako fanklub vieme bez problemov existovat aj dalej a vieme sa aj prezentovat na vystavach. Mame na Slovensku spolky, ktore sa doslova vysmievaju The LEGO Group do xychtu a idu si svoje nezavisle na tychto zlodejoch! Robia vystavy a este na nich zarobia pekne peniaze. Polozil som si otazku ci nam tych par sprostych setov co dostavame (skutocne ide o najvacsie braky z portfolia), stoji za tu spolupracu? Ja som si odpovedal - NESTOJI.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #418 : 29. November 2021, 15:44:07 »
Cyber Monday podobne ako Black Friday skoro nič


no musel som si viac krat pretriet oci, ked som videl tu ich "ponuku"... clovek nema velke ocakavania v tejto divnej dobe, ale este si fakt nepamatam black friday v SaH, ked ani 1 set nebol zaujimavy na kupu...
no nic, dalsi dovod ten eshop odpisat, aj po tych super zazitkoch co tu niektori maju s kupou... este aj tie zimne bonus sety su najslabsie za x rokov... ten shop je fakt len pre neznalych pomerov, ktori tam nahodou zabludia - na webe, ci fyzicky...

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #419 : 16. December 2021, 21:13:40 »
Komu sa zdala strelícia pridrahá a trpezlivo vyčkal, tak teraz na shop.lego.com ju ponúkajú za 64€ (doobjednávka)...
ešte som pozrela na rakúskej verzii obchodu, a tam pýtajú 70  :P
Inak teda ten obchod pôsobí dosť "vypredaný"
« Posledná zmena: 16. December 2021, 21:49:12 od sylmer »