Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 98245 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #360 : 13. Apríl 2021, 10:53:05 »
V dnešnej VIP spame pošte sa znova objavila zmienka o sonde Ulysses za 1800 VIP bodov ale odkaz na nič konkrétne nesmeruje, len do VIP centra.

Jediný konkrétny údaj je od Austrálčana z  Jay's Brick Blog  ktorému na lokálnej hotline povedali že 14teho o 9 ráno ich času to má nabehnúť. To zodpovedá 1 hodine v noci u nás.

Otázka dostupnosti bola aj nastolená na LANe, ale zatiaľ bez odpovede, tak ak by nič neprišlo či by som zabudol tak aspoň takéto varovanie ..

edit. tak sa objavila reklama aj na VIP stránke s časom uvedenia 14/04/2021  10:00
ila_rendered
« Posledná zmena: 13. Apríl 2021, 12:28:20 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #361 : 14. Apríl 2021, 10:21:35 »
Sonda objednana, vsetko prebehlo hladko. Snad aj pride. ;) Dik papluh! (y)

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #362 : 14. Apríl 2021, 10:27:46 »
Gratulujem šťastlivcovi, lebo sa im to celé pekne po legovsky z****lo. Pá pá Odysea.
« Posledná zmena: 14. Apríl 2021, 11:31:51 od papluh »

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #363 : 14. Apríl 2021, 13:30:03 »
Klasicky to zasa nezvladli. Tesne pred 10tou sa tam objavil popup s akceptaciou VIP podmienok, ktory sa nedal zavriet... Takze klasicke hackovacky, vypinanie javascriptu a podobne, ale nepomohlo ani to. Niekedy okolo 10:19 sa ten popup uz nezobrazoval a dala sa nacitat stranka s odmenami. Ale zda sa ze ta sonda tam vydrzala len par minut, kym boli vsetky kupony claimnute. Stihol som to ale tych 20 minut ma teda na**** kvalitne. Mulitmiliardova firma a nevie si dat web dokopy, a dnesny pripad uz nebol len o nejakom loadbalanceri....

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #364 : 14. Apríl 2021, 13:35:08 »
Podľa chýb to vyzerá tak že sa nepreniesli dáta o prihlásenom uživateľovi z lego.com do VIP systému. A teda to chcelo odkliknúť podmienky ako pre nového uživateĺa ale nemalo to komu zapísať.
Ten VIP je prevádzkovaný na platforme CrowdTwist.

no čo tým chcem povedať ? no že nie jedna multimiliardová firma ale dve a druhá ešte väčšia ... CrowdTwist vlastní Oracle  (teda tí čo robia s Oracle sa čudovať nebudú  >:D )

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #365 : 14. Apríl 2021, 13:44:01 »
Nech sa strčia niekam celé TLG. Na čo je celý ten VIP program vlastne, keď jedinú vec čo človek za rok chce nedokáže aj tak získať.

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #366 : 14. Apríl 2021, 15:05:12 »
Podľa chýb to vyzerá tak že sa nepreniesli dáta o prihlásenom uživateľovi z lego.com do VIP systému. A teda to chcelo odkliknúť podmienky ako pre nového uživateĺa ale nemalo to komu zapísať.
Ten VIP je prevádzkovaný na platforme CrowdTwist.

no čo tým chcem povedať ? no že nie jedna multimiliardová firma ale dve a druhá ešte väčšia ... CrowdTwist vlastní Oracle  (teda tí čo robia s Oracle sa čudovať nebudú  >:D )

No ale zakosovi je uplne jedno kto/ co je za ich webom, ci Microsoft, Oracle alebo kto to zase po***l...
PO***LO TO ZASE LEGO .... AKO OBVYKLE
« Posledná zmena: 14. Apríl 2021, 16:43:33 od papluh »

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #367 : 14. Apríl 2021, 15:14:31 »
Nevadí, kúpime na ebay od kseftarov. Cena ľudových 200€ a viac. Toto je výsmech TLG ľuďom do ksichtu.

Odhlásený 14miro14

  • Príspevkov: 80
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #368 : 14. Apríl 2021, 16:07:58 »
Podarilo sa vám niekomu ukoristiť túto sondu a bol by ochotný mi ju predať?

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #369 : 14. Apríl 2021, 16:24:27 »
Miro však si otvor ebay ti hovorím. Sú tam ľudové ceny od 200€ , dokonca jeden austrálčan ju predáva za 800 usd.

Odhlásený 14miro14

  • Príspevkov: 80
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #370 : 14. Apríl 2021, 16:30:23 »
Myslel som skôr za kamarátske cenu 😀 trebárs 20€. Dnes ma to ozaj nahnevalo a to som si včera ešte myslel aké to je šťastie, že to spúšťajú akurát keď mám narodky.

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #371 : 14. Apríl 2021, 16:51:03 »
Zavolaj na zákaznickú linku. Tam Ťa teta z Lega poľutuje frázami naučenými z raňajšieho firemného brífingu. A ako satisfakciu Ti ponúkne ku kúpe iné produkty.
Tak aspoň odo mňavšetko najlepšie k Tvojim narodeninám!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #372 : 14. Apríl 2021, 17:18:39 »
uuuzasne, tento deal ma vsetky typicke znaky TLG - odkladany termin, padajuca stranka, dementny sposob predaja, extremne limitovany pocet a na konci zli zli kseftari... esteze som sa toho trapasu nezucastnil...
fascinuje ma, ze tu uz dlhe roky sledujeme, ako ten ich web pada, zlyhava, a nic sa nedeje... myslim ze aj na dochodku budeme riesit, co zas im padlo a ze za to moze zas niekto iny len nie oni... asi uz len matovic by to horsie organizoval...
este niekto bude nadavat na kseftarov... ti by nemali co zrat, ak by tento mini pidi setik predavalo TLG priamo za 15-20 eur, alebo aspon ako bonus k raketoplanu alebo inemu velkemu setu.... na kery fras to bolo potrebne robit cez nejake zakulisne vip odmeny? bezny clovek ledva zvladne nakupit cez ich super eshop, nie to este sa preluskavat nejakymi vip bodmi. Prave taketo trapne, pokutne predaje su dovodom, preco kseftari existuju... absolvuju cely stresovy predaj a za odmenu maju zisk. mohlo ho mat TLG, ale neee, ideme komplikovat veci maximalne ako sa da... bezny clovek co chodi do prace a nesleduje kazdu chvilu co sa chysta, nema sancu sa k takemu setu dostat, len potom na ebayi za 10x cenu... gratulujem TLG k dalsej super zorganizovanej akcii a tesime sa na dalsiu...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #373 : 14. Apríl 2021, 23:24:22 »
Stačí si počítať na nete čo o tejto dnešnej VIP akcii píšu Lego weby a hneď je každému jasná že to opäť prepískli na plnej čiare. Na brickset.com je aj anketa a zatial z 3000 respondentov je 76% takých čo sa im to nepodarilo kúpiť. Výsmech celého VIP programu ako s tými mincami. X ludí si zabespečilo po 3 mince a štvrtú sa im nepodarilo pretože si nevedeli spočítať záujem podľa predchádzajúcich troch. Mne sa už  zdá že to celé je robené zámerne z nejakého neznámeho dôvodu.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #374 : 14. Apríl 2021, 23:38:45 »
Tak mincí by malo podľa ich vyjadrení z každej rovnako.
To je druhá vec, že keď ľudia zistili že sa dá nejaká "lesklá blbosť z Činy" predať za 4 a viac násobok investície v bodoch tak začala o to bitka. Keď si človek pozre ako negatívne sa o tom vyjadrovali aj fan média pri prvej a teraz všetci chcú lebo sa to predáva aj za 100ku. To sa plánuje tak nejako dávno popredu, akože mohli to stopnúť a do pár mesiacov nechať dorobiť. Otázka je či by potom o to bola taká virtuálna tlačenica ak by povedali "vyrobili sme pre vás 5-10x viac"