Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184612 krát)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #720 : 23. Január 2021, 12:49:29 »
Jsem zvědavý na kolik Titanic vyjde a jak bude vypadat. A hlavně, jakou velikost vyberou. U lodě se žádné malé měřítko nehodí, aby to vypadalo (ale pořád to je LEGO) tak to musí být aspoň 1/400-1/350, přičemž v tomhle měřítku je to kolem 65-70cm. Klidně můžou udělat i "dvoustovku" v plastiku Titanic v tomhle měřítku je, ale to už má přes metr a ten model stojí přes sedm tisíc.

I když - zase Titanic... nešťastná loď, co nedoplula a duchové jejichž pasažérů  mnohdy nenašli dodnes klidu....

BTW na Brick Brothers byl obrázek jak nějaký nadšenec staví Bismarcka 1/150 včetně suchého doku... i s jeřáby a halami okolo :o)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #721 : 17. Február 2021, 09:28:36 »
Tak a už to mám doma :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #722 : 17. Február 2021, 14:10:30 »
a stihol si aj s bonusom ?

Ako vyhlásili že kvôli problémom s dopravou v USA to tam nebude tak sa supy zleteli a cca o pol jednej už to nebolo. Na ebay-i sa to predalo od nejakých 60 Eur po 150 Eur

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #723 : 17. Február 2021, 15:19:51 »
Domino neviem, ci je VIP (snad ano, inak prichadza o odmeny a zlavy). Ja som objednaval o 0:08 a mal som tam aj bonus. Mam ho aj v objednavke potvrdeny:

Safari Off-Roader
Č. tovaru: 60267   €19.99 EUR   1   €19.99 EUR

Porsche 911
Č. tovaru: 10295   €134.99 EUR   1   €134.99 EUR

VIP LEGO® Porsche Welcome Pack
Č. tovaru: 5006655   €0.00 EUR   1   €0.00 EUR

Ice Skating Rink
Č. tovaru: 40416   €0.00 EUR   1   €0.00 EUR

Medzisúčet   €154.98 EUR
Spolu   €154.98 EUR


Takze, ak ho nedostanem budem velmi nasrany na tu firmu!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #724 : 17. Február 2021, 16:09:13 »
Tak keď je v potvrdení tak snáď príde.


Onehdá Jordan písal, že je to rezervované podľa potvrdených objednávok. Tak snáď to tak bude.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #725 : 17. Február 2021, 18:13:37 »
Hej, len na webe LEGO Shopu v objednavkach ten bonus nemam napisany! Dnes to odoslali, tak som zvedavy.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #726 : 17. Február 2021, 19:36:19 »
Hej mám aj ten bonus lebo objednávku som zadal presne 00:01 :) Takže pohodka. Len ma prakvapilo že za 36 hodín som to mal doma.  ;D ;D ;D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #727 : 17. Február 2021, 21:17:39 »
mne tak prišla objednávka minule, nejaké tie malé kvety a pod, hneď na druhý deň. Ani som sa nestihol dovolať a povedať že chcem pridať všetky VIP odmeny za body, lebo systém rozpozná len 1 kód naraz.

Inak ja som objednal 23:59 a este to je len na ceste v CZ

Odhlásený RoCa

  • Príspevkov: 12
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #728 : 17. Február 2021, 21:59:54 »
Ahojte, ja som sa na 911-ku veľmi tešil (vyzerá nádherne), aj na ten VIP. Do košíka som si set vložil pred polnocou, platba odišla tesne po polnoci. Dokonca som si urobil screenshot, po zaplatení kartou, kde vidím bonus balíček 5006655.

Mail z Lego.com prišiel však až 00:59 hod a tam už VIP balíček nebol. Rovnako až po hodine od úhrady sa objednávka konečne objavila v systéme a tiež bez VIP balíčka. Hneď 16-ho ráno som to riešil s infolinkou LEGO, kde sa mi ospravedlnili, že som to "nestihol". Veľmi smutné, že takto majú nastavený systém. Ak si to dám do košíka a uhradím, nie je fér, keď sa o hodinu obsah zaplatenej objednávky zmení a bonus zrušia. Vraj to majú v podmienkach, že to môžu ešte zmeniť.

Ale mám aj dobrú správu, dnes som 911-ku aj s VIP balíčkom kúpil na bazoši, síce drahšie, ale teším sa z nej. Mám všetky autá série Creator Expert a ako zberateľ chcem mať v zbierke aj tento VIP balíček :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #729 : 17. Február 2021, 22:50:56 »
Ahojte, ja som sa na 911-ku veľmi tešil (vyzerá nádherne), aj na ten VIP. Do košíka som si set vložil pred polnocou, platba odišla tesne po polnoci. Dokonca som si urobil screenshot, po zaplatení kartou, kde vidím bonus balíček 5006655.
Bohužial to tak vyzerá že printscreen prípadne tlač do PDF sú nutné nástroje pri exponovaných predajoch na Shop@Home. Síce set to už nevráti ale pri dôslednej otrave podpory sa z toho dajú vyboxovať nejaké VIP body. Akurát tam neriešia lukrativitu náhrada je paušál, pri stratených bonusoch s cenou na sekundárnom trhu za pár Eur to až tak nebolí ako za niečo k tej 911.

Ale mám aj dobrú správu, dnes som 911-ku aj s VIP balíčkom kúpil na bazoši, síce drahšie, ale teším sa z nej. Mám všetky autá série Creator Expert a ako zberateľ chcem mať v zbierke aj tento VIP balíček :)
No tu sa spozná správny zákazník resellerov. Nielenže mu nevadí podporil ziskom niekoho zo skupiny, ktorá dopomohla že mu vyfúkli ten bonus o polnoci, on sa z toho ešte bude aj tešiť. /sarkazmus  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #730 : 17. Február 2021, 22:55:57 »
No tu sa spozná správny zákazník resellerov. Nielenže mu nevadí podporil ziskom niekoho zo skupiny, ktorá dopomohla že mu vyfúkli ten bonus o polnoci, on sa z toho ešte bude aj tešiť. /sarkazmus  >:D

Mal som uz rozpisane daco omnoho ostrejsie, ale kusol som si do jazyka. Dik, ze si to takto pekne napisal papluh! (y) Smutne je, ze zberatel co to chce pre seba to nedostane a nejaky priekupnik to (ktovie odkial) ma v prvy den predaja.

Odhlásený RoCa

  • Príspevkov: 12
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #731 : 17. Február 2021, 23:03:33 »
Citovať
No tu sa spozná správny zákazník resellerov. Nielenže mu nevadí podporil ziskom niekoho zo skupiny, ktorá dopomohla že mu vyfúkli ten bonus o polnoci, on sa z toho ešte bude aj tešiť. /sarkazmus  >:D

Heh, no neprisiel mi ako "velky" reseller. Cena bola navysena minimalne, nie ako som videl ponuky v zahranici - uff.

A ano, infolinka mi pripisala nejake body, samozrejme to nenahradi nieco, co si nevies uz dodatocne bezne kupit. Ale tento pristup infolinky Lego kvitujem, niekde ked sa nieco udeje, odpalkuju ta a nedaju ziadnu kompenzaciu.

Celkovo by som bol rad, keby sa v eshope nad tym zamysleli, opravili system tak, aby fungoval a neprekvapil zmenou po objednavke. Ved nikomu nebude vadit ked "nestihne", teda hovorim minimalne za mna. Je dobre, ak je o Lego taky zaujem, ze je na svete tolko fanusikov a nadsencov. Ale ked to vidis v kosiku, zaplatis, mas to tam a potom ti to zmizne, to uz sklame.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #732 : 17. Február 2021, 23:06:41 »
tak toto bola jasná "krv vo vode" v moment keď LEGO vypustilo, že dodávka pre USA nepríde a pre daný región sa promo ruší. Bez toho aby napísali, či  bude neskôr a pod.
To už sa aj luďia z USA začali pýtať či im to niekto z Európy nezoženie. Skúsený reseller (či skôr scalper) toto musí vedieť tiež. Úprimne, normálne ma cukalo že objednám druhý kus do Rakúska, ale nejak som si to rozmyslel  >:D

Navyše ten bonus presahuje LEGO fanúšikovstvo - narozdiel od príveskov či nášiviek - dobre to vyzerá a tá vec na karty sa dá nosiť aj nezarytým AFOLom.

Odhlásený RoCa

  • Príspevkov: 12
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #733 : 17. Február 2021, 23:22:41 »
tak toto bola jasná "krv vo vode" v moment keď LEGO vypustilo, že dodávka pre USA nepríde a pre daný región sa promo ruší. Bez toho aby napísali, či  bude neskôr a pod.
To už sa aj luďia z USA začali pýtať či im to niekto z Európy nezoženie. Skúsený reseller (či skôr scalper) toto musí vedieť tiež. Úprimne, normálne ma cukalo že objednám druhý kus do Rakúska, ale nejak som si to rozmyslel  >:D

Navyše ten bonus presahuje LEGO fanúšikovstvo - narozdiel od príveskov či nášiviek - dobre to vyzerá a tá vec na karty sa dá nosiť aj nezarytým AFOLom.

Hej, je to pekny bonusovy balicek. Tuto spravu o USA som zachytil az v noci, ked som googlil sklamany, ze nevidim VIP bonus v e-mailovej sprave a v e-shope v objednavke.

Najvacsia haluz bude, ked sa VIP balicek objavi pri starte predaja 911-ky aj u predajcov ako je napr. Alza a kludne pri ich zlave XY percent na set ;D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #734 : 17. Február 2021, 23:38:05 »
no jo, opat ten isty pribeh - snad tisici krat - dobre TLG vyrobi niecoho extra malo a zli reselleri skupia a kseftuju...
opat to iste riesenie- treba vyrobit viac. Potom cena na sekundarnom trhu klesne, a prestane to vykupovacie sialenstvo po polnoci... nehovorim ze to ma byt v predaji mesiac, ale aby to aspon prezilo jeden den :-) zaroven by si TLG zvacsilo zisk, lebo kvoli bonusu by to viac ludi kupovalo... takto si mnohi ludia radsej pockaju na nizsiu cenu v beznej sieti...
ako fanusik by som bol rad, ze to aspon od kseftara kupim - lebo ak by som nezachytil nocny predaj, tak moje sance su cista nula... TLG to proste uz nikdy nevyrobi... takto aspon to mozem za nejaku sumu mat. Vinny neni kseftar, ale TLG - cim viac by toho vyrobilo, tym dlhsia doba na to aby som si to kupil, resp nizsia cena u kseftara, ked to zmeskam...
Aj tak vacsina tychto bonusov su predaje od ludi, co si tym len znizia cenu hlavneho produktu. Pri tych limitoch a nastaveniach lego storu neni uplne jednoduche toho nakupit desiatky...
aby bolo jasne, osobne som nekupil ani kus, akurat spatne lutujem, ze som mohol mat porsche za dobru cenu - vdaka predaju toho bonusu, ktory by mi bol na nic...