Autor Téma: LEGO Store  (Prečítané 102819 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #360 : 08. Júl 2020, 12:02:52 »
Tak dnes naskočila zmena nejakých vecí vo VIP podstránke
- mierny redizajn, hlavne odmeny sa inak zgrupujú, nejaké iné ikonky a pod
- netreba separátny login keď sa ide z lego.com
- upozorňuje ak človek pristupuje na inú lokalitu ako má registrovanú jeho karta a aj kupóny majú skratku krajiny v názve (u mňa je to "AT" na konci). "Change region" je ale len o regióne stránky, kartu stále treba cez telefón.


Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #361 : 08. Júl 2020, 12:13:08 »
Dostal si sa nejako ku kuponom so zlavou za body? Tiez mam kartu v rakusku a neustale mi stranka pinda, ze pristupujem z ineho regionu a mam si to zmenit a za body si mozem kupit akurat listky do legolandov.

Ahaa, tak az po zmene regionu ich zobrazilo. Ok, som myslel, ze to zmeni region na karte.
« Posledná zmena: 08. Júl 2020, 12:15:22 od MiKeL »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #362 : 08. Júl 2020, 14:21:48 »
No hej, je to tak napísané že to vyzerá ako zmena karty. UX nič moc, zhora dole - text o regióne stránky nepasujúcom ku krajine karty,  identifikácia krajiny karty, tlačítko na zmenu regiónu (stránky), poznámka volať support (ak tam mám neočakávanú krajinu karty). Na striedačku raz info k tomu, potom k tomu, späť k prvému ...  >:D

Inak to že to systém vie teraz identifikovať znamená že môžu zbierať dáta o tom koľko regionálnych nesúladov a pod.    Sú si vedomí toho že by bolo jednoduchšie ten región prepínať online, ale ako som písal pár príspevkov dozadu je to aj o tom čo sa podarí pretlačiť.

Inak momentálne je to späť na starej verzii lebo zistili nejaký bug v iOS verzii a opravujú ho.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: LEGO Store
« Odpoveď #363 : 23. Október 2020, 01:01:57 »
Aktualizácia stavu objednávky LEGO®

Ahoj Marcel,

ďakujeme za nákup z webovej lokality shop.LEGO.com. Žiaľ, položky uvedené nižšie aktuálne nie sú na sklade, a preto nejaký čas potrvá, kým ti ich budeme môcť odoslať.

Upozorňujeme, že ak bola objednávka zaplatená kreditnou kartou, čoskoro ju autorizujeme, no až do odoslania položiek, ktoré momentálne nie sú na sklade, z nej nič nezaúčtujeme. Vtedy dostaneš samostatný e-mail s upozornením.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré môže toto zdržanie spôsobiť. Ak máš obavy, že objednávka nedorazí včas, a chceš položky uvedené nižšie upraviť alebo zrušiť, kontaktuj nás na čísle 0800 132 856.

S pozdravom
tím služieb zákazníkom LEGO
...................,.............
Zdar, kedy asi tak mam ocakavat zasielku, neviete niekto? (Obzvlast v tejto sars situacii). Hned prvy nakup a toto. Pri objednavke este bolo uvedene, ze skladom. Platil som kartou ::)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: LEGO Store
« Odpoveď #364 : 23. Október 2020, 07:26:46 »
Aktualizácia stavu objednávky LEGO®

Ahoj Marcel,

ďakujeme za nákup z webovej lokality shop.LEGO.com. Žiaľ, položky uvedené nižšie aktuálne nie sú na sklade, a preto nejaký čas potrvá, kým ti ich budeme môcť odoslať.

Upozorňujeme, že ak bola objednávka zaplatená kreditnou kartou, čoskoro ju autorizujeme, no až do odoslania položiek, ktoré momentálne nie sú na sklade, z nej nič nezaúčtujeme. Vtedy dostaneš samostatný e-mail s upozornením.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré môže toto zdržanie spôsobiť. Ak máš obavy, že objednávka nedorazí včas, a chceš položky uvedené nižšie upraviť alebo zrušiť, kontaktuj nás na čísle 0800 132 856.

S pozdravom
tím služieb zákazníkom LEGO
...................,.............
Zdar, kedy asi tak mam ocakavat zasielku, neviete niekto? (Obzvlast v tejto sars situacii). Hned prvy nakup a toto. Pri objednavke este bolo uvedene, ze skladom. Platil som kartou ::)

Mne to tiež prišlo keď som si objednal Krokodíla. A za dva týždne som to mal doma. Takže kľud.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #365 : 23. Október 2020, 07:55:05 »
Tiez som mal podobnu skusenost s hned prvou objednavkou. Ale tusim mi tam aj napisali, kedy asi to mozem ocakavat. Pripadne v nejakom dalsom maily.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: LEGO Store
« Odpoveď #366 : 23. Október 2020, 11:55:37 »
Tak konečne, mne už odoslali  ;D

Objednávka LEGO® už ide za tebou!

Ahoj, Marcel,

tvoja objednávka LEGO® bola odoslaná z nášho skladu a onedlho k tebe dorazí.

Upozornenie: Ak máš v objednávke položky z časti Pick a Brick, odošlú sa oddelene a mali by doraziť v priebehu 10 – 20 pracovných dní od dátumu vytvorenia objednávky.




Potvrdenie odoslania

 
    CENA   MNOŽSTVO   SPOLU

40413 Miniroboti LEGO® MINDSTORMS® V29
0.00 EUR   1
0.00 EUR
 
 

10273 Strašidelný dom na jarmoku V29
229.99 EUR   1
229.99 EUR
 
 
Máš otázky týkajúce sa objednávky?
Náš tím služieb zákazníkom ti ochotne pomôže.
Medzisúčet
Dodanie
DPH   EUR 229.99
EUR 0.00
EUR 38.33
OBJEDNÁVKA SPOLU   EUR 229.99

(adresu som zmazal)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Store
« Odpoveď #367 : 23. Október 2020, 21:07:32 »
Mňa zarazilo, že pozrú sklad, alebo pri vypratávané skladu... ve dto musia mať presne niekde v systéme čo majú v sklade v ktorom regáli, a nietakto, že pošleme tam upratovačku nech vyhádže neporiadok a keby dačo našla medzi smeťami, tak sa ozvú....

Odhlásený Matteo

  • Príspevkov: 1
BAM
« Odpoveď #368 : 01. September 2022, 12:11:03 »
Ahojte, v legostore su od dnes nove BAM minifigurky. Haloween (upir, strasiak etc.)  a nove torzo octan + torzo skauta. Chcem sa ale opytat, vraj niekde videli zlatu chromovu korunu, videli ste ju uz?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #369 : 02. September 2022, 13:15:49 »
Keďže online stavba figúrok tieto nepozná tak som to hodil do LEGO Store témy.
Škoda že to nieje poriadny upír ale len kostým. Strašiak je taký farmový outfit  >:D

Tu sú obrázky aj ďalších ne-Halloweenskych nových častí minifigov.
https://www.stonewars.de/news/lego-build-a-minifigure-september-2022/


Odhlásený 30dado

  • Príspevkov: 12
Re: LEGO Store
« Odpoveď #370 : 26. Október 2022, 13:06:27 »
Zdravím,
zvažujem cestu do Viedne .... nebol tam náhodou niekto nedávno a nevie povedať či v BAM majú nejake castle/viking torza alebo niečo iné zajímavé? Zvierata napr.  Dík.

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Store
« Odpoveď #371 : 03. November 2022, 13:01:23 »
Tak tá deka nad 200 eur je teda veľmi nepodarený vtip (alebo LEGO myslelo na nedostatok plynu na kúrenie, tak aby sme boli v teple?). Ale zas doteraz boli veľmi pekné GWP sety, tak si asi povedali, že nás nebudú rozmaznávať :D

« Posledná zmena: 03. November 2022, 13:04:53 od Frco »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #372 : 03. November 2022, 13:15:38 »
nuž cez reklamku niečo nakúpia v číne čo stojí toľko čo produkcia kociek a ešte sa im uvoľní miesto v pipeline výroby  >:D

Na druhú stranu ja som si svojho času kúpil reklamnú deku od Blizzardu a je jedna z najobľúbenejších. Takže Čínske reklamné výrobky vedia byť ok, záleží od zadania  >:D

Inak deka je len online, v kamenných LEGO Store majú byť tie podložky pod šálky (povedal by som podpivníky ale to sa ku korporátu nehodí)

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Store
« Odpoveď #373 : 09. November 2022, 11:53:01 »
Akože áno, deka môže byť dobrá, z dobrého materiálu, ale tak keď kupujem lego na oficiálnom shope, tak by som chcel k nákupu....čo ja viem...lego?  :D
Hlavne keď tieto posledné GWP boli fakt vymakané. Dúfam ale, že sa teda hecnú a po deke (a pred Vianocami všeobecne) prekvapia nejakým kvalitným setom zdarma.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #374 : 09. November 2022, 13:18:41 »
Tak treba počkať s kúpou  >:D
Zimné bonusy sa už objavili na neoficiálnych stránkach - vingnety Winter Elves Scene (40564) a Santa’s Workshop (40565)
Kolujú fámy o nejakom space GWP ale zatiaľ nič konkrétne, ani uniknutý dielik minifiga či potlač tak možno len naozaj fámy.