Autor Téma: Hry  (Prečítané 23290 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Hry
« Odpoveď #60 : 01. September 2021, 13:39:49 »
(Odkaz na prílohu)

Pekne. Vsetky tri so mnou stravili nejaky cas pocas vysky ;) Total Anihilation sme s bratom s oblubou hravali proti sebe.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #61 : 30. September 2021, 12:31:51 »
Týchto dvoch lapačov prachu som objavil zabudnutých v skrini.
Sympaťáci aj po rokoch ;D, šak poznáte ich tu niektorý určite...

ila_rendered

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Hry
« Odpoveď #62 : 30. September 2021, 12:59:15 »
 >:D to som ani netusil, ze aj z toho boli plysaci

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Hry
« Odpoveď #63 : 30. September 2021, 18:08:41 »
Týchto dvoch lapačov prachu som objavil zabudnutých v skrini.
Sympaťáci aj po rokoch ;D, šak poznáte ich tu niektorý určite...

Ahoj, čo to je? :o ::)
« Posledná zmena: 01. Október 2021, 08:19:34 od MiKeL »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Hry
« Odpoveď #64 : 01. Október 2021, 08:44:35 »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #65 : 20. Október 2021, 12:54:11 »
Všetky tie gamesy poznám, no nehral som ani jednu. Hral som zato Diablo 3, C&C Tiberium Wars a aj Supreme Commandera  ;)

to Diablo3 ma už síce dávno omrzelo, ostali mi akurát pekné od-MISB-ované kolektorky

ila_rendered

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Hry
« Odpoveď #66 : 20. Október 2021, 13:57:40 »
Diablo 3 fanusik?
Aj ja som bol, bohuzial to vyslo v takom pre mna nestastnom obdobi ked som studoval externe a aj som pracoval, cize strasne malo casu na to bolo. Ale chystam sa na to, otazne je ci to ma vobec zmysel ked za chvilu je tu Diablo 4 :-)
A minuly tyzden som si kupil Diablo II Resurected a je to naozaj vyborne. Ta grafika nema chybu. Dvojku som hraval neskutocne mnozstvo cssu a az ma prekvapilo, ake je to stale dobre aj teraz. Takze ak niekto uvazuje, doporucujem  (y)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #67 : 20. Október 2021, 16:43:19 »
Dobrá bola tá trojka, mňa to bavilo.
Dotiahol som si všetkých 7 hratelných postáv na max level + paragon cca200... Malo to hromadu pekných rôznorodých lokácií, rýchlu hratelnosť bez zdržovačiek, 5 stupňov obtiažnosti (pričom piaty stupeň ma dalej 16 úrovní s čím dalej lepšími dropmi) ,endgame mal potom náhodné questy, špecialnych bossov a kopu dalších možností.
A hej, štvorka je za rohom tak to už sa ti asi moc neoplati...podľa toho, kolko máš času.

A ako bonus bolo v tej kolektorke aj USB s povodným D2+LOD. Aj som skúsil, ale po chvilke ma preśla chuť, tak velmi zostarol ten vizuál. Pamätal som si to krajšie :). Ale to bude asi tým, že vtedy boli menšie monitory, na ktorých to vyzeralo dobre.

Tiež som kúpil ten D2 Resurrected, neskutočné, ako to vylepšili, paráda. Jak som ale bol zvyknutý na D3, tak mi teraz trochu v tej D2R zopár zastaralých konceptov vadí  >:D

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Hry
« Odpoveď #68 : 20. Október 2021, 19:26:22 »
D3 sme hrávali s manželkou v Co-op  ;)

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Hry
« Odpoveď #69 : 21. Október 2021, 19:46:59 »
No, tak to si si dobre nasiel  :D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #70 : 22. Október 2021, 08:50:03 »
Tak ty si štastný chlap, Gentleman  ;)  (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Hry
« Odpoveď #71 : 22. Október 2021, 13:01:00 »
Diablo II som trošku hral ,len kôli tomu že sa to u mňa vyskytlo (bol súčasťou packu s inšími hrami) .
Nejak mi nesadlo a nevedel som ako to hrať .  V tej dobe som nebol asi na RPG naladený  :(
Krátko na to  som dostal do daru Dungeon Siege I a bolo to podobné RPG kdesi som sa zasekol v strede hry /príbehu netušil ako progresovať .

Až po roku dvoch som Dungeon Siege I znovu rozohral a úplne tomu prepadol ,preskúmal všetky zákutia a prešiel za rôzne postavy / skupiny / srôznymi schopnosťami.
Moje nadšenie pokračovalo i Dungeon Siege II  + expansion  Broken World .  Skrátka super herné zážitky  (y)

Dungeon Siege III tvorcovia zmrvili čo sa dalo (aspoň čo sa môjho pohľadu týka ) a nikdy som to nedohral .

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #72 : 03. November 2021, 09:46:38 »
Jasné Buďo, Dungeon Siege poznám. Hral som ale len jednotku, a nedohral. Ak si dobre pamätám, vizuálne sa mi to dosť páčilo ale odradila ma tam nutnosť mať celú partu hrdinov - ja som chcel ísť len sólo. A potom ešte ten automatický systém súbojov. Neprišiel som tomu na chuť proste, a dalšie diely som už potom ani neskúšal. RPG-čka celkovo neboli môj až tak vyhľadávaný žáner a fantasy-RPG už vôbec.

A spomenul som si, že som kedysi videl aj film.
Nemčúr Uwe Boll zase potreboval odpísať dane a tak dostal chuť vyrobiť dalšiu filmovú mrdku na motív PC-hry: Ve jménu Krále - Dungeon Siege :))  Si to pozri, jak budeš mať náladu na takú 2-hodinovú demenciu s trapnými súbojmi. Slušný ale neskutočne prehrávajúci manšaft v zložení Statham-Perlman-Liotta-Reynolds. Statham tam pôsobil jak omylom, išiel si to svoje, ako keby mu zabudli povedať, že točia "historický" film. Odpad jak vyšitý - ale zase zábavný odpad, to musím uznať, dementne-úsmevných momentov tam bola pekná nádielka. ::)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Hry
« Odpoveď #73 : 03. November 2021, 21:48:48 »
Prvý krát čo som hral Dungeon Siege som hral za mága sólo a došiel do polovice a to ma odradilo.
Druhý krát som išiel za mele -meč a štít- solo (po dlhej prestávke ) a šlo to prejsť avšak som mal mulice a bral všetko čo sa dalo ,na kšeft.
Tretí krát som mal partiu troch strelcov a to mi šlo asi najlepšie .
Skúšal so mi nejakú kombináciu mágov bojových a obranných a tiež to bola zábava  ;)
Nebolo nutné mať úplne celú partiu bojovníkov .

Ten film čo spomínaš som asi videl (na treťotriedne a horšie filmy mam šťastie/smolu ) tuším nezaujalo  ;)
Dokonca i Uwe Boll-ovi sa mi čosik donieslo , dotácie väčšie než investícia do produkcie filmu .

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hry
« Odpoveď #74 : 16. November 2021, 09:18:53 »
Mimochodom, koho by to zaújimalo, aktuálne SCORE-čko č.332 má extra 12-stránkovú recenziu na D2 Resurrected a ešte 4-stránkové ohliadnutie za Diablo 1.
A s motívom na obálke k tomu!

ila_rendered