LEGO > Sety

42056 - Porsche 911 GT3 RS

(1/31) > >>

KLF:
Asi bude lepsie tomuto setu venovat samostatnu temu, a tak ju zakladam. Podla informacii nemeckeho motoristickeho casopisu AutoBild s odvolanim sa na TLG, pride toto Porsche v mierke 1:10 v regularnych farbach a zodpovedajucim interierom (cize farebne bude asi ine). Malo by sa predavat v exkluzivnom baleni s informaciami o realnom aute. Start predaja je vraj planovany na 1. polrok (:o) 2016. Cena zatial nie je znama.

liondee:
Jedno čo ma mrzí že toto nespravili v Creator Expert :) Ale inak sa mi to celkom pozdáva ;)

mesje:

--- Citácia od: liondee  28. Január 2016, 16:38:09 ---Jedno čo ma mrzí že toto nespravili v Creator Expert :) Ale inak sa mi to celkom pozdáva ;)

--- End quote ---

presne. Skoda ze v creator expert s dielikmi coraz viac trocharia, lebo tam by to s 3000 dielikmi bola este vacsia pecka...

kamil:
Toto ma zatial neoslovilo ...

legoholik:
som presvedceny o tom, ze najma PALISON ale aj dalsi fachmani z tatralugu by to zvladli urcite lepsie postavit..... zaujimalo by ma aky vyznam maju tie gumicky na volante (tiahla?)...no neviem ci gumickova technologia je najstastnejsie riesenie....vytahaju sa casom a nevyzera to ani dobre....

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version