Autor Téma: SuperHeroes (DC, Marvel)  (Prečítané 55713 krát)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #225 : 15. September 2021, 17:44:30 »
Tak jsem dostavil Batmobile 1989 a já si nemohu pomoci - mě ten nový Tumbler příjde jako krok zpátky. Batmobil ´89 je téměř studless a naživo je VELICE působivý, je neskutečné jak se podařilo vystihnout "fluidní" tvary auta  a když to porovnám s obrázky Tumbleru, tak mi příjde, že to je jenom reedice starého modelu z roku 2014 a krok zpátky - prostě hromada černých Lego plates s obřími koly. Já vím, že jsem svého času o prvním Tumblerovi uvažoval (ve filmu se mi moc líbil) ale když sem viděl tu obří krabici, ta mi ta "studovitost" neseděla a když se podíváme na modely aut (nejen Bat 89 ale i Mustang, Fiat, Porsche, pick up nebo Ecto atd.) tak se spíš designéři snaží study eliminovat.  Podle mne měli počkat až budou mít víc vhodnějších dílů, nebo ty pancéřové pláty udělat studless. Takhle tomu něco chybí... asi už jsem si na minimalizování studů ve velkých sběratelských setech zvykl...

Ovšem ta ´89 je fakt působivá, teprve až když se začala formovat, tak sem si řekl: Kurník, co sem si to já bloud koupil ? Nedá se nic dělat, příští set bude Batwing.

A teprve teď mi došlo, jak je škoda, že u LEGO uspěchali vydání ECTO. Kdyby ho posunuli o půl roku a vydali s chrome bricky, jako má Discovery v Hubblu, byl by ten dojem ze setu o level vyšší.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #226 : 15. September 2021, 18:44:47 »
Suhlasim Police Collector, dokonca stary bol lepsie spraveny ako novy podla mna. Aspon pri prednych kolesach bol vernejsie spracovany a menej studovity. Ja uz len cakam na klasicky Batmobil v UCS verzii. ;)

ila_rendered

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #227 : 16. September 2021, 00:43:10 »
Klasický Batmobil - jako ten roadster ze '60 ? Ten tipuji udělaji. Já bych zas bral K.I.T.T.. ovšem ten kabriolet je super i v minifig sérii.



Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #228 : 04. Október 2021, 17:38:51 »
Koukal jsem na Dark Knight Rises a říkal jsem si, že když vydali podruhé Tumblera, tak dalši na řadě bude možná the Bat. Ono podivné vznášedlo z posledního Nolanova filmu. V legu se vyskytlo jen kdysi dávno a ještě v divné barevné kombinaci. Zato tam byl Bane a komisár Gordon. Plus Tumbler ale zdaleka ne tak pěkný jako letošní. Mohli by ho vydat i v klasickém - líp udělaném setu. Nolanova trilogie se mi spolu s Burtonovskými filmy líbila nejvíc

Mimochodem - tetou režiséra Nolana je britská herečka Kim Hartman aka vojínka Helga z britkomu Haló Haló... (nevim jak na Slovensku ale v ČR má tenhle seriál kultovní status.)
« Posledná zmena: 04. Október 2021, 17:50:06 od PC CZ »

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #229 : 08. Október 2021, 21:43:13 »
Ty vogo, sem nějak nezaznamenal, že bude re-boot Batmana. Už jsou venku první ukázky setů. Ale jako... Asi je to tím, že jsem ten připravovaný film opomněl, batmana bude hrát R.Pattison, Catwoman Zoë Kravitz (dcera slavného Lennyho Kravitze) ale jako nový Batmobil - WTF ? Ten se chystá i jako technic set, ovšem.... Je to MUSCLE CAR.  Teda Muscle car, vypadá to trochu jako takové ty šílené auta na destruction derby, jako by někdo říznul Mustanga motokárou... OMG, Bruce Wayne je MILIARDÁŘ a Batmobile by měl  vypadat jako něco  z jiného světa, super drahá hi-tech technologie  a ne cosi, co vypadá, že si to někdo sletoval z nudy v garáži z vraku Mustanga a zničeného rogala, co našel někde na smeťáku...  Jako začínám se obávat nejhoršího, hubeného Pattisona si teda moc jako Batmana představit nedovedu, slečna Kravitz je kočka a na kočku se hodí  ale jako to auto.... Dost se bojím, co bude Batwing, aby to nakonec fakt nebylo nějaký rogalo nebo třeba větroň... Třeba ten film bude dobrej (do kina nejdu, počkám na kabelovku) ale teda Batmobil je šeredný zklamání, tohle si teda z LEGO dílků nepostavím, fuj. Nebo to má být o tom jak Bruce Wayne na mizinu přišel a začal jezdit v levných kárách ? :( (Ale jako fakt to nechápu, Batmobil má být prostě naprosto šílená mašina, proč neudělali aspoň něco jako hyper-hyper sport, vždyť se mohli inspirovat třeba u té super drahé Buggati (co prý patří Ronaldovi) Voiture Noire, to by byl Batmobil jako vyšitý a ani by ho nemuseli upravovat, tohle je fakt spíš parodický... No jsem zvědavý, i když nemyslím, že by to mělo na Nolanův neřku- li Burtonův Bat opus...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #230 : 09. Október 2021, 08:11:26 »
Tu sú tie nové sety https://brickset.com/sets/tag-The-Batman
Asi je to saturáciou po tých rokoch, ale nezájem.
Z malého Batmobilu asi bude dobrý Mad-Max / Death Rallye základ  >:D
Nejaký nový stud launcher, nové diely na motorky (na prvý pohľad diel vyzerá byť pin/axle kompatibilný uvidíme).
Zaujalo ma ako robili 4-ramennú lampu hore na "batcave"

A recenzia nového Tumblera
https://brickset.com/article/64779/review-76240-batmobile-tumbler

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #231 : 09. Október 2021, 08:47:24 »
Manik zo sajrajt ságy bude Batman?? Svet mieri do záhuby...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #232 : 09. Október 2021, 10:33:26 »
Bud rad ze ho nehra Kristen Stewart  :D

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #233 : 09. Október 2021, 13:37:44 »
Ale Cat je pěkná... i jako fig. Vůbec figy sou nejlepší. A není na tom autě nové sklo ?

Akorát co tak koukám, v batcave je sice nejvic figů ale cosi tam chybí.Batwing nebo Batboat... hratelnostně nic moc. Asi počitaji, že si lidi koupi i batcar... rikat ty hruze batmobil je spis urazka...
« Posledná zmena: 09. Október 2021, 13:46:35 od PC CZ »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #234 : 02. December 2021, 12:49:40 »
Akože viem kto je Dr.Strange, ale scénka mi nič nevraví. Na druhú stranu je to celkom univerzálne použiteľná potvora...
Jo a zdá sa že hrdina má plastový a nie plátený plášť.
https://brickset.com/article/67723/doctor-strange-set-revealed!

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #235 : 15. Február 2022, 14:26:48 »
Videli ste už nové Thorovo kladivo, a.k.a. Mjölnir ? 76209 Thor's Hammer

Za mňa veľké sklamanie - chýba gravírovanie/detaily (aspoň nálepky mohli dať). Ináč je to za mňa veľmi fádny lapač prachu  (n)





To už radšej kúpiť za +/- porovnateľnú cenu toto:




Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #236 : 15. Február 2022, 16:05:50 »

To už radšej kúpiť za +/- porovnateľnú cenu toto::
Hm.. teraz si mi vnukol nápad si to kúpiť a prerobiť, aby sa to otváralo ako to kladivo na náradie  O:-)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #237 : 15. Február 2022, 20:12:37 »

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #238 : 16. Február 2022, 11:48:51 »
Videli ste už nové Thorovo kladivo, a.k.a. Mjölnir ? 76209 Thor's Hammer

Za mňa veľké sklamanie - chýba gravírovanie/detaily (aspoň nálepky mohli dať). Ináč je to za mňa veľmi fádny lapač prachu  (n)

Ako komín k parnému stroju to nie je zlé.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #239 : 22. Február 2022, 09:40:18 »
Keď sa objavilo meno setu The Goat Boat tak ľudia dúfali že budú nejaké nové kozy ... no tudle  :-\

https://brickset.com/article/71025/the-goat-boat-revealed!

Ale loďka je to celkom pekná, po odstrojení blostí. Uvidíme čo príde v Creator-e a ako sa to bude k tomu hodiť