Najnovšie príspevky

Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10
22
Novinky / Re: Technic
« Posledný príspevok od muffin 23. Apríl 2024, 18:01:39 »
Podľa tohoto videa má prísť nový hub s nabíjateľnou batériou a zabudovanými motormi...
Toto nie je smer, ktorý sa mi pozdáva. Namiesto toho, aby vyriešili veci, ktoré by spravili PU systém zaujímavejší, míňajú energiu na takéto nezmysli na jedno použitie...


23
Naše vlastné výtvory / Re: Stredoveký "fantasy" dom
« Posledný príspevok od sylmer 18. Apríl 2024, 18:45:38 »
 (y) (y)
24
Novinky / Re: Collectable Minifigures
« Posledný príspevok od Jammo 18. Apríl 2024, 11:56:02 »
ak by bolo navyse, ja by som vymenil za celu seriu 25
25
Novinky / Re: Collectable Minifigures
« Posledný príspevok od Inst 17. Apríl 2024, 08:05:15 »
Čaute. Je tu niekto, kto by chcel celú sériu nových CMF?
Že by sme si kúpili krabicu spolu a rozdelili (pre info, v jednej krabici je 36 krabičiek, takže 3 série)



Diky.
26
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od SkiFi 16. Apríl 2024, 10:23:19 »
Tiez by som sa zapojil. Na vystave v TT som bol skor za tu vesmirnu verziu. Neviem v akom je to stave pardon nevidel som tuto diskusie lebo cele forum mam ako "neprecitane" tym padom vsetko svieti a nevidim co je kde nove musim to masovo 1-klikom precitat :)
27
Naše vlastné výtvory / Re: Stredoveký "fantasy" dom
« Posledný príspevok od phoenicis 15. Apríl 2024, 08:14:47 »
Tak toto je veľmi pekný fantasy domček  :D (y) Páči sa mi Tvoja technika  (y)
28
Naše vlastné výtvory / Stredoveký "fantasy" dom
« Posledný príspevok od Juri 14. Apríl 2024, 17:49:15 »
Ahojte, predstavujem môj najnovší MOC, ladený do stredovekého fantasy. Hlavným prvkom je domček so strechou, ktorá je z časti ohybná, teda vie sa tvarom prispôsobiť a doplnok tvorí zaoblená šikmá veža. Terén a okolie som zvolil skromnejšie.
Na poslednej foto je bonus MOC v mikro mierke, od môjho 8r syna  ;).
29
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od Frco 11. Apríl 2024, 22:57:16 »
Praveze by nemali naskocit dalsie. Ked kupis lego za body, cize zaplatis napriklad 0 eur namiesto 100 eur, tak dostanes 0 bodov. Nie 750 bodov ktore by si dostala normalne, ak by si minula 100 eur.
30
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od sylmer 11. Apríl 2024, 18:01:11 »
heh... dnes to už aj prišlo, a v druhej krabici ku tomu dva bonusy  ;) Tie body nazbierané chce človek aj minúť nejako raz za rok, ale pri tom nákupe naskáču ďalšie...a tak dookola.

tak zrovna vo vojne je to lego na pritaz a zle sa s tym uteka...
pointa je ze exkluzivy a najlepsie sety mavaju vypadky v dostupnosti, na rozdiel od somarin ako super mario, ktorych je vzdy dost vyrobenych...
Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10