Autor Téma: Moje LDD  (Prečítané 42601 krát)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #30 : 31. Január 2014, 22:24:37 »
Stanica záchrannej služby vyzerá super  (y)
Tohle je na ní ta nejzajímavější část.

;) klikni

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Moje LDD
« Odpoveď #31 : 31. Január 2014, 23:14:16 »
vidno, ze si sa zlepsil od cias BD, niektore veci su fajn, ale ked zopakujes 300x to iste len v bledomodom, tak je to strasny des a, sorry za vyraz, zacina to byt otravne. pokial prinesies nieco originalne tak super, ale aky vyznam ma donekonecna opakovat to iste len s drobnou upravou? ok, 10 aut sa da prezit, ale nie 10 prispevkov po 10 aut. domy detto. skus priniest nieco vlastne namiesto kopirovania a modifikovania orig setov, co z vacsiny zatial prezentovanych diel silno citit. martinn tu bol pranierovany, ze zopakoval jeden set az prilis. ty robis to iste a je to nuda.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #32 : 31. Január 2014, 23:29:29 »
Tohle je jen LDD, to co mám reálně ve skříni není tak jednotvárné, jednu celou polici tam sice zabíraj tovární sety ale vlastních je tam více.
koukni se do moců, tam to taky naplním fotkama.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #33 : 01. Február 2014, 02:57:54 »
Přidáme trošku originální současnosti.


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #34 : 04. Február 2014, 08:46:51 »
Odchytová služba Antoušek & Pohodný
odchyt psů a jiných toulavých zvířat včetně utracení, likvidace uhynulých zvířat

Kanceláře v patře, útulek na dvoře.


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #35 : 23. Február 2014, 19:39:54 »
Skusil jsem trošku první stříkačku hasičů z Paradisa Bay upravit na classic town.
vozidlo vzniklo na podvozku z 6405.



Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #36 : 05. Marec 2014, 10:20:24 »
Model zdravotnického vzdělávacího institutu
částečně modulární objekt spojený s baštou městského opevnění.

Hlavní přednášková místnost a sociální zařízení
« Posledná zmena: 05. Marec 2014, 10:22:03 od Míla »

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #37 : 12. Marec 2014, 19:22:30 »
Model zdravotnického vzdělávacího institutu

další postup ve stavbě

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #38 : 25. Marec 2014, 23:33:30 »
Nová budova ve městě.


Dům požárního vyšetřovatele
Výjezdové stanoviště i trvalé služební bydliště.




Psí bouda je v podobném stylu


auto bude pozdějc.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #39 : 29. Marec 2014, 13:14:26 »
Hasičský sbor dostal dvě nová vozidla, Velká cisterna která nahradí tu malou ze společné fotky a malá cisterna s PHM.
Velká cisterna je navíc na úplně novém podvozku.



Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #40 : 30. Marec 2014, 18:26:52 »
Nadpis hovoří ze vše. Odělíme si vláčky od té všeho chuti.

Jede jede mašinka  :D
Detaily budou pozdějc.


« Posledná zmena: 31. Marec 2014, 17:44:15 od Administrator »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Moje LDD
« Odpoveď #41 : 30. Marec 2014, 22:23:15 »
Pekný vláčik .Keby som nevedel ,že ide o požiarny vlak ,vŕtalo by mi hlavou prečo je ladený do červena  ;) Budeš ho realizovať?

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #42 : 30. Marec 2014, 22:51:51 »
Všechny červené vlaky nemusejí být požární, stačí se podívat třeba na vlaky ÖBB (Österreichische Bundesbahnen).
S realizací ještě uvidíme, doma mám jen pár kolejí a pohybuju se spíš v City, než na dráze, kromě jednoho vagonu co mám v současnosti jsem nikdy vláčky neměl, takže před nějakou větší stavou bych se asi poradil s odborníkem, ale zatím se žádný nenašel, na kostkách byla otázka na koupi vlaku úplně přehlédnuta a tady taky žádná sláva.

Všimnul sis některých detailů na vagonech ?  v tom otevřeném je trošku vidět a pár věcí je i na plošinovém.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Moje LDD
« Odpoveď #43 : 30. Marec 2014, 23:20:27 »
Hej ,všimol v otvorenom vagone je generátor , nea predposlednom sú navijáky a rebríky a na poslednom je zásahové terénne vozidlo a štvorkolka  ;)
Pokial ide o kúpu v tvojom prípade ,je vidno ,že máš jasnú predstavu (o tomto vlaku).Sa ti skôr oplatí nákup dielov ako celý set ,ono potom ti neostane hromada balastu skladom  ;)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #44 : 31. Marec 2014, 00:57:30 »
tohle vzniklo z 3677 a 7939, lokomotiva je jasná akorát jsem ten vnitřek trošku upravi a dodělal to na to v TLC zapomněli, dveře do kabiny, jinak je to stále použitelné pro dálkové řízení.
 
Všechny vagony jsou použitelné oboustranně, kromě krytého kvůli napojení na cisternu.

Krytý vagon veze požární stříkačku která je napojená na cisternu, a drobné vybavení, hadici, rozdělovače, proudnice (ještě tam všechny nejsou)
u cisterny jsem překopal podvozek protože původní byl krátký a na nejdelší standardní podvozek byla tahle velikost dlouhá, takže je to originál.



Plošinový i obytný který ještě dostane interiér vznikly z toho krytého, nízkoložný je akorát přebarvený, dostal dveře a veze jiný automobil, nejedná se ani podvozkem o ten původní.





o nějaké hromadě balastu nemusím ani uvažovat, co zůstane hodím do šuplíku nebo to to zužitkuju na něčem jiném.
pro začátek co se týká kupování by mi stačila jenom nějaká malou posunovací mašinka protože na poličku kde je vlaková zastávka by se tenhle požární vlak nevešel, tam je tramvaj (8404) a servisní četa s jediným vagonem co mám, tady jsou fotky čety a zastávka je složená ze 7936+7937+7895+7896