Autor Téma: "Stavanie v Bohdanovciach" - Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)  (Prečítané 26039 krát)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa na výstave podieľali. Ohlasy na výstavu sú super a všetci ju chvália. Náklady ešte preplácam, ak je ešte niekto, komu som nepreplatil cestovné alebo iné náklady ktoré mu vznikli, nech sa mi ozve. Prípadne ak niekto dodatočne zistil, že si vyrátal menej, ako mal skutočné náklady, nech sa ohlási.

Plexisklá sú vynikajúci nápad a tiež viacúrovňové mesto bolo neskutočným oživením výstavy.

Počet návštevníkov prekročil počet 1800, čo si myslím, že je na takúto "dedinskú" výstavu super, obzvlášť, keď obyvateľov je iba cca 1300.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Aha   Ja som myslel ,  že všetci boli z bohdanoviec.   :).   (ešte by bola možno zaujímavá ta štatistika čo robila  ta pani čo počítala ľudí- pýtala sa ľudí a zapisovala od kial prišli, a bolo to naozaj z rôznych kútov) .  Inak tato akcia bola nazaj skvela timova praca ako uz budo pisal,


Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 120
Este pridavam finalne fotenie pred odchodom.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Spiaca bunka ISIL v Bohdanovciach. O0

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
 ;D Ale inak hej, skoro vsetci velka brada, uz len ta cierna zastava chyba.

Tie kufre plne lega fajne :)

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 120
Neviem kam dat tuto informaciu, tak sem:
Nakolko ma nebavilo presuvat Lego "malym" mondeom (respekt duroduro a jeho tetris v Brave  :) ), tak sme kupili vacsie rodinne auto.
Od dnesneho dna mame k dispozicii Ford transit 9miest + 1.4m dlzky batozinoveho priestoru.  Tesim sa na presun na vystavu do Trencina.


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Super, tesime sa! Dodavku na prepravu exponatov sme potrebovali. Dufam, ze tie sedadla idu vybrat.

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 120
Jasne, sedadla sa daju vybrat. Bolo by fajn vymysliet nejaky regalovy system, ktory by sa dal lahko dat do auta, aby sme vedeli stohovat nad sebou krabice/exponaty.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Neviem kam dat tuto informaciu, tak sem:
Nakolko ma nebavilo presuvat Lego "malym" mondeom (respekt duroduro a jeho tetris v Brave  :) ), tak sme kupili vacsie rodinne auto.
Od dnesneho dna mame k dispozicii Ford transit 9miest + 1.4m dlzky batozinoveho priestoru.  Tesim sa na presun na vystavu do Trencina.

tak bud si este vacsi lego fanatik, ako som myslel, alebo planujes poriadne zlepsit zlu demograficku situaciu na slovensku...
ale nemal si to sem davat, odteraz kazdy lego vylet bude znamenat tlak na teba :-)

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 120
Demografiu zatial menit nechcem. Auto chcem poziciavat aj dalej, takze pocitam ze aspon na nejake naklady si zarobi. Povodne som chcel velke roidnne auto, ale VW so svojou cenovou politikou je mimo moje moznosti (Caravelle). A ked uz skaredka, tak velkeho (rozmermi).
A s Legom pocitam.  :)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
DOBRE, CHem vediet kto spravil to čo je na fotkách, kedy to spravil a KTO MU NA TO AKOZE DAL POVOLENIE VOBEC DOTý KAT SA MOJICH EXPONATOV ! ! ! ! !

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Bububu. :D :D trosku prehnane ne?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
NIE dany, neviem ako je to v CITY veciach keda sa as kazdy hrabe v kazdeho legach a modeloch ale co sa tyka mojich mašin tak ocakavam ze zostanu presne ako som ich nechal . inak tam proste nabuduce nebudu vobec.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
DOBRE, CHem vediet kto spravil to čo je na fotkách, kedy to spravil a KTO MU NA TO AKOZE DAL POVOLENIE VOBEC DOTý KAT SA MOJICH EXPONATOV ! ! ! ! !

bolo to spravene v zaujme nepodnecovania zbytocnych vasni, kedze tam chodilo vela babiek
Nechceli sme aby nas ohovarali a spravili z nas satanistov :(
To vies, dedina, to nie je mesto :)

Necham nech sa hlavny akter dozna sam :)