Autor Téma: LOTR & Hobbit  (Prečítané 37948 krát)

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
LOTR & Hobbit
« : 20. Január 2012, 00:58:10 »
Tento rok maju vyjst Lega s tematikou Pan Prstenov! Tu je prvy obrazok Legolasa! :)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #1 : 20. Január 2012, 10:22:55 »
ako chlapec som o LOTR v legu snival a teraz je to TU ! :o ale pokazia mi to tymi ksichtikmi. I WANT YELLOW! >:(

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #2 : 20. Január 2012, 10:28:50 »
No to je dan za licencovane sety... Ale mne osobne ruzove xychty nevadia.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #3 : 20. Január 2012, 12:17:05 »
Ja sa prikláňam jednoznačne k "ružovým", sú oveľa prirodzenejšie ako "Simpsonovské" hlavy. Myslím, že do budúcna sa dá počítať s tým, že všetky hlavy prejdú do "ružova". Je to prirodzený vývoj, ako každý iný. Keď sa dá niečo zlepšiť, a nestojí to nič navyše, iba blázon by to nezmenil. A k otázke obľúbenosti žltých hláv, ktoré tu máme od začiatku, veľmi silno pochybujem, že by sa s novou farbou nedokázal "zmieriť" čo i len jeden fanúšik lega.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #4 : 20. Január 2012, 14:45:20 »
Zlte hlavy su vec zvyku u fanusikov, preto ich maju radsej, je to klasika. Inak su ale ruzove hlavy prirodzenejsie. A licencovane figy sa mi velmi pacia, nejde len o farbu, ale aj o detailnejsie vykreslenie ksichtov - najma pirati su vymakani v PotC oproti "klonovanym" klasickym pirates.
Inak je divne, ze vobec lego zacalo so zltymi hlavami - je prirodzenejsie dat tomu hned na zaciatok farbu ako maju tvare v realite...

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #5 : 20. Január 2012, 14:52:10 »
Inak je divne, ze vobec lego zacalo so zltymi hlavami - je prirodzenejsie dat tomu hned na zaciatok farbu ako maju tvare v realite...

Možno zárodky vzniku LEGA sú niekde na ďalekom východe. (samozrejme to berte s veľkou rezervou)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #6 : 20. Január 2012, 15:06:58 »
Ja sa cudujem, ze v dnesnom sialenom multi kulti svete neni na TLC vyvijany tlak, ze su rasisti, ze nema kazdy druhy fig hnedu hlavu alebo sikme oci...

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #7 : 20. Január 2012, 15:40:50 »
...a možno bola ružová v období vzniku prvého minifiga trošku typickou "dievčenskou" farbou a báli sa, že by tým chlapcov odradili.
Možno preto žltá...

Ináč, ja som osobne viac za žltú, ale pomaly si zvykám i na ten odtieň "ružovej"...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #8 : 20. Január 2012, 15:43:42 »
Ja sa cudujem, ze v dnesnom sialenom multi kulti svete neni na TLC vyvijany tlak, ze su rasisti, ze nema kazdy druhy fig hnedu hlavu alebo sikme oci...

Zaujimava myslienka  ;)
Ale kde to vyuzijes? jedine v City. Cernosi sa v minulosti pouzivali ako otroci...nevim ci by ludia nadseny kebyze vidia cernochov na  nejakej galere ako vesluju  a nadnimi beha beloch (v nasom pripade zltoch :-) s  bicom:D

ale sme uz riadne OT

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #9 : 20. Január 2012, 16:17:51 »
Inak je divne, ze vobec lego zacalo so zltymi hlavami - je prirodzenejsie dat tomu hned na zaciatok farbu ako maju tvare v realite...

V dobe, ked zacalo LEGO s minifigurkami, tak malo LEGO 6 farieb. ;) A zlta asi najviac sadla na xychty, kedze uz maxifigy predtym mali zlte hlavy.
A este taka zaujimavost - uz v dobe maxifigov rozlisovali rasy - set 215 (btw. mam ho doma MISB) obsahoval hlavy cervene! ;)
« Posledná zmena: 20. Január 2012, 17:02:23 od KLF »

swiss villa

Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #10 : 20. Január 2012, 23:12:32 »
....veľmi silno pochybujem, že by sa s novou farbou nedokázal "zmieriť" čo i len jeden fanúšik lega.

No napríklad ja.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #11 : 20. Január 2012, 23:21:34 »
No napríklad ja.

No tak tebe by to zrovna trvalo trošku dlhšie. Ale aj tak by ti nič iné neostalo. Malá zmena farby hlavy rozhodne nepatrí do kategórie dovodov - končím zajtra so svojou záľubou nadobro.

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #12 : 31. Január 2012, 09:28:12 »
Nove fotky minifigurok a Gluma!

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #13 : 31. Január 2012, 12:08:37 »
No figy budú teda naozaj luxusné, hlavne teda "temná" strana. U "dobrých" je to bieda, aspoň nové meče. Najviac som zvedavý na veľké sety. Len nech to nieje po vzore PoC, že sety boli na plač, mimo lodí samozrejme.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LOTR & Hobbit
« Odpoveď #14 : 31. Január 2012, 14:03:46 »
Neviem preco, ale mam pocit, ze toto uz je strasne znasilnovanie Lega ako takeho. Vobec sa mi to nepaci. (mozno je to tou nechutou k celej tejto teme, ktora vo mne prepukla po strasne namahavom docitani tretieho dielu, ktory bol ale neskutocne roztahany a lepkavy).