Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186191 krát)

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #795 : 05. Január 2023, 17:31:18 »
Ahojte, nahmatal niekto falconera?  :D
Jj tu je  ;) ... akurat dnes som sa po nakupe bol odreagovat nahmatkavanim do sracika a vysledok je 2x spaceman, 1x falconer a 1x mrkva. Falconer sa da najlepsie nahmatat tak ze vnutri nahmatas plastove vrecusko v ktorom je plast a potom si to potvrdis nahmatanim sokola. Bol to vsak jeden jediny falconer asi z 30 sackov.
Ja vsak stale zhanam miss piggy z muppets a nikdy sa mi ju nepodarilo nahmatat  >:( .



Odhlásený TheRock

  • Príspevkov: 2
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #796 : 05. Január 2023, 19:22:50 »
Jj tu je  ;) ... akurat dnes som sa po nakupe bol odreagovat nahmatkavanim do sracika a vysledok je 2x spaceman, 1x falconer a 1x mrkva. Falconer sa da najlepsie nahmatat tak ze vnutri nahmatas plastove vrecusko v ktorom je plast a potom si to potvrdis nahmatanim sokola. Bol to vsak jeden jediny falconer asi z 30 sackov.
Ja vsak stale zhanam miss piggy z muppets a nikdy sa mi ju nepodarilo nahmatat  >:( .

Nemám v tom ešte takú prax a po pár sáčkoch začala na mňa pani predavačka podozrievavo pozerať :D Ak by mal niekto zvyšného mal by som záujem.

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #797 : 05. Január 2023, 19:28:03 »
Nemám v tom ešte takú prax a po pár sáčkoch začala na mňa pani predavačka podozrievavo pozerať :D Ak by mal niekto zvyšného mal by som záujem.
Tak pozeraju vzdy divne ;D , ale ked najdes co si hladal a zaplatis su spokojni (y) . Horsie to je ked tam prejdem vsetky sacky a idem prec  :)) :)) :)) . V kazdom pripade je to pre mna vzdy zabava  ;) . Ked tak napis mi pm a ked dakeho najdem, dohodneme sa.
« Posledná zmena: 05. Január 2023, 19:31:19 od swalko »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #798 : 05. Január 2023, 22:10:37 »
Nebojte sa, od septembra sa nebude hmatať ale vážiť. TO ešte budú pozerať.

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #799 : 13. Január 2023, 12:49:19 »
Nebojte sa, od septembra sa nebude hmatať ale vážiť. TO ešte budú pozerať.
Tak na mna uz potom pozerat nebudu. To co ma bavilo aj s dcerou bolo prave hladanie a na slepo figy odmietam kupovat  :-\ (n) .

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #800 : 25. Január 2023, 08:31:45 »
Ja vsak stale zhanam miss piggy z muppets a nikdy sa mi ju nepodarilo nahmatat  >:( .
Kúpil som 4 tie krabičky, kde sú muppeti po 6 kusoch. Pokiaľ môžem zovšeobecňovať svoju skúsenosť, tak 1) v jednej krabici je vždy 6 rôznych kusov, 2) v druhej krabici je 6 rôznych kusov iných ako v tej prvej. Čiže krabička má len dve varianty. Pri troche šťastia (šanca 1:2) trafíš na tú, kde je Miss Piggy.

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #801 : 25. Január 2023, 09:06:41 »
Krabicky po 6 sa daju kupit aj v dakom obchode, ci len cez eshopy? V kamennom obchode som sa s nimi zatial nestretol.

Odhlásený 30dado

  • Príspevkov: 12
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #802 : 25. Január 2023, 10:05:50 »
V jednom legostore v Madride to už má personál nahmatané a vy si len poviete čo chcete. Pre istotu som kupil Falcona a Spacemana za plnú cenu. Doma som skocil do alltoys kde boli vypredane tak nakoniec až v druhom drakovi sa mi podarilo zohnat Falcona, Orgha, Koalu a francuzku paničku...Za ostatné figs sa mi zdajú už štyri Eurá veľa.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #803 : 25. Január 2023, 18:27:25 »
6 balenie nieje určené na vystavenie po kusoch, preto to kamenné obchody ani nedostávajú ale majú veľkú krabicu či vešiaky (ala Tesco)

čo som čítal zahraničné fóra tak rôzne sáčky sú skoro 100% istota v jednom 6 balení, ale to že sú len 2 typy mixov už nie. Predpoklad od "veľko nákupcov" je že ak je iný kód balenia tak je vysoká pravdepodobnosť na iné typy mixov. Taký  môj typ je že baliaci stroj má 6 vstupov, do každého sa snažia dať "krabicu s iným typom sáčku" a prestriedať to tak aby to bolo rovnomerné, ale nedávajú si námahu dávať vždy rovnakú 6ticu, je to len štatistika.

Tak isto aj poradie v 24ke krabici, niekde po nete koloval obrázok že ako sú zoradené typy sáčkov v krabici a na krabici dodanej tu na SK sa to nepotvrdilo (ale je to len štatistika z 1 vzorky  >:D )

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #804 : 25. Január 2023, 18:53:15 »
Miss Piggy som dnes objednal z jedneho Bricklink shopu z Bratislavy. Boli tam aj ine figurky zo starsich serii co sa mi pacili, tak som to spojil. Radsej budem mat 6 dalsich figurok co sa mi pacia ako 6 dalsich ktore uz mam :) . Minifigy ma zacali zaujimat len nedavno a nezbieram cele serie, len si vyberam tie co sa mi pacia. Z toho co som nahmataval, tak minifigy su dost nerovnomerne rozlozene v baleniach v obchodoch. Napr. z ~30 sackov v jednom sracikovi dvaja kozmonauti, dve falkonerky, 1 ork a minimalne 6 rozhodkyn. Este horsie to bolo s Miss Piggy. Zatial som presiel asi okolo 10 obchodov v BA, ZA, RK, LM, BB a kedze sa Muppeti dopredavaju tak to bolo odhadujem mozno 80 sackov a Miss Piggy nikde. Mozno je to preto ze su to uz len dopredavane zbytky.
« Posledná zmena: 25. Január 2023, 19:00:20 od swalko »

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #805 : 26. Január 2023, 19:48:52 »
Moje kombinácie muppetov v krabiciach po 6 (pardon za nesprávne názvy - nechce sa mi ich vyhľadávať):

I (2x)
1.1 Piggy
1.2 Žabiak
1.3 Medvégy
1.4 Kuchár
1.5 Dedo s NB
1.6 Vedec s vysielačkou

II (2x)
2.1 Gytaristka
2.2 Bubeník
2.3 Pes
2.4 Sliepkoid
2.5 Dedo so šálkou
2.6 Vedec so skúmavkou

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #806 : 28. Január 2023, 18:55:01 »
Tak ked som konecne piggy objednal, rovno som ju dnes aj nahmatal v sracikovi v DK, dokonca 2x :) . Maju tam este aj figy z 23 serie v celkom hojnom pocte a tak isto aj dost muppetov. Je to celkom nakazlive s figmi  :D :D ;D ;D


Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #808 : 01. Marec 2023, 16:59:27 »
Ernesto je super 8) . "Each blind bag " - tak ze by este stale sacky? Ak to nie je preklep, tak (y) .

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #809 : 01. Marec 2023, 20:04:51 »
Oficiálna správa uvádzala od septembra 2023, tak snáď ešte pri tejto sérii to nebude. Možno nejaký leak mal zlý dátum a už sa to viezlo :D