Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 189695 krát)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #750 : 24. Február 2021, 10:39:47 »
Vážený pane,

Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátil ohledně své objednávky. Předem se chci omluvit za pozdní odpověď, máme toho teď hodně a trvá nám déle odpovídat na emaily. Chápu Vaše zklamání z toho, že jste přišel o naši reklamní akci k Porsche 911. Co se reklamních dárků týče tak ty jsou většinou velmi populární a velmi rychle pryč. Funguje to na principu první příjde první bere do vyprodání zásob. V tuto chvíli je navíc naše výroba dosti zpomalená a ze zkušenosti jakmile je akce vyprodaná tak je pryč a už se nevrátí. Doba kovidová se dotknula hlavně naší výroby. Museli jsme totiž zavést zvláštní opatření, abychom snížili riziko infekce, včetně snížení počtu lidí, kteří mohou pracovat společně ve stejnou dobu na jednom místě. Proto s ohledem na poptávku dostáváme jen omezené množství těchto promo setíků a jelikož je o ně velký zájem tak jsou většinou rychle pryč. Lidi v pandemii navíc mnohem více nakupují LEGO aby se doma nenudili a měli si s čím stavět a továrny nestíhají vyrábět co by jsme rádi. Snažíme se ale, aby smluvní podmínky každé reklamní akce byly co nejjasnější, a proto je mi líto, že se nám to tentokrát nepovedlo. Z Vašeho emailu si myslím, že jste jej objednával zrovna ve chvíli kdy byl vyprodán, proto jste jej zahlídl na našich stránkách než se z přetížených serverů stačil stáhnout ale na potvrzení od nás už jej nevidíte. Právě v době kdy je na stránkách hodně uživatelů a servery jsou zatížené se může stát že reklama je pořád viditelná i přesto, že už byla ze stránek stažena. Jako poděkování za Vaše porozumění a trpělivost jsem Vám alespoň přidala nějaké extra VIP body na účet. Jsem si jistá, že je na něco suprového zase využijete. Plánujeme další super akce na našich stránkách, jsem si jistá, že Vás něco cvrnkne do nosu :) Naslouchání názorům LEGO® fanoušků nám pomáhá se stále zlepšovat, proto jsem Váš komentář předala na naše příslušné oddělení.

Mějte se moc hezky!

Chceme sa uistiť, že ste s nami spokojný, preto v našich e-mailoch vždy nájdete odkaz na štyri otázky, na ktoré môžete odpovedať. Povedzte nám, ako ste boli s nami spokojný dnes:

LEGO Survey link

Dajte nám vedieť, ak budete čokoľvek potrebovať.

S úctou,

Michaela
LEGO® Service


Sa to dalo napísať aj kratšie:
FU, tu máš 100 bodov  ;D

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #751 : 24. Február 2021, 10:47:42 »
Niečo mi vraví, že tieto omáčky okolo nedokážu napraviť krivdu ktorou KLF trpí...  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #752 : 24. Február 2021, 10:50:24 »
 ;D ;D ;D
No hlavne zatial ziadne body nepripisali! Ale uz serem na nich. Nevysvetlili, preco som to cely cas az po platbu mal v kosiku. Tieto kecy ma nezaujimaju - trvam na tom, ze PODVADZAJU.

Odhlásený 14miro14

  • Príspevkov: 80
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #753 : 24. Február 2021, 10:58:15 »
;D ;D ;D
No hlavne zatial ziadne body nepripisali! Ale uz serem na nich. Nevysvetlili, preco som to cely cas az po platbu mal v kosiku. Tieto kecy ma nezaujimaju - trvam na tom, ze PODVADZAJU.

Ahoj, ty im napíš ešte raz aj s tým obrázkom čo si sem pridal. Lebo oni trepú len o reklame zobrazovanej na stránke. Nepadlo ani slovo ospravedlnenia sa toho, že to človek mal reálne v košíku.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #754 : 24. Február 2021, 12:01:34 »
zatial co na anglickom supporte ....  (3200 bodov je 20 libier a teda 1/6 ceny 911)

Napisal som na LAN, odpoved bola ze toto malo limitovane zasoby a tie sa objednavali rok dopredu ked nebolo jasne aky bude dopyt. Obratom som odpisal ze nikto neocakava nekonecne mnozstvo veci zadarmo, ale ze pokazeny je system shopu a marketingovych procesov co sa da riesit mimo vyroby. Pridali sa viaceri dalsi ludia. Uz je to par dni bez odpovede.

cosa tyka shopu, po tomto som si chcel spravit bota na sledovanie dostupnosti podobne ako na diely, ked som sa pozrel co sa tam posiela za zbytocnosti tak sa cudujem ze to vobec nejak funguje a vykaslal sa na to


Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #755 : 24. Február 2021, 12:58:08 »
;D ;D ;D
No hlavne zatial ziadne body nepripisali! Ale uz serem na nich. Nevysvetlili, preco som to cely cas az po platbu mal v kosiku. Tieto kecy ma nezaujimaju - trvam na tom, ze PODVADZAJU.

Urcite ti uz něco suprovýho cvrnklo do nosu >:D

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #756 : 24. Február 2021, 18:39:38 »
Jedine tak tri oriešky...  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #757 : 26. Február 2021, 10:15:50 »
Ani mne, ani Mirovi dodnes neboli pripocitane VIP body ktore boli SLUBENE. Je tu este niekto, kto si mysli ze TLG je super korporacia s ferovym pristupom k zakaznikom? Ak ano, Budo skoci cestou z roboty na Cajlu a vybavi pobyt v rekreacnom zariadeni Philippa Pinela.

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #758 : 26. Február 2021, 11:19:16 »
Mozno az pri dalsom nakupe  (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #759 : 26. Február 2021, 11:35:47 »
toto je cista komedia s nimi.... je to mega korporacia s kopou prachov, tak neni mozne aby nemali dobry skladovaci softver s prepojenim na eshop. ok niekedy v extremnom pripade napr novy ucs falcon to moze zahaprovat ... a ze nevedeli odhadnut zaujem  ;D ? kokso staci oslovit hocikoho z tohto fora a povie im vopred, o co bude velky zaujem... toto ich tiez notoricky zastihne prekvapenych... to sa da predsa odhadnut aj 3 roky dopredu, o co bude zaujem... jedine co im uznam je vypadok v dodavkach pocas korony, to sa fakt nedalo nijako odhadnut... ale ostatne musia vediet zvladnut a plus minus odhadnut... nic by sa nestalo, keby vyrobili X nasobne viac tych bonusov, tento zrovna bola lacna zalezitost za 2 eura. v najhorsom pripade by ich nahadzali do koša, ale to sa nikdy pri legu nestalo... VZDY tych bonusov je strasne malo a nedoziju konca lehoty, v ktorej ich propaguju ze ich budu davat...
posledne razy ked som chcel bonus, tak skoncil po dni, casto skor, napr ta harry potter kniha, clovek sa zobudil zo silvestrovskeho deliria a uz bola fuc... v pripade porsche islo dokonca o sekundy! nech sa na mna nehnevaju, ale to je totalna neschopnost, to radsej nech nerobia bonusy a daju radsej viac vip bodov, len tym nasieraju ludi...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #760 : 26. Február 2021, 11:38:45 »
Mozno az pri dalsom nakupe  (y)

Tak urcite spravim dalsi nakup u ZLODEJOV! :D Som padnuty na hlavu, ne? Len hlupak by cez nich kupoval. Mi rozumne vysvetli, preco by mal clovek nakupovat u firmy, ktora zakaznika okrada? Toboz, ked je nenazrata a ma megamarze. Ved si to kazdy rozumny clovek kupi na nete, ci uz v nejakom obchode, alebo u priekupnika.

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #761 : 26. Február 2021, 18:57:01 »
Počet setov, ktoré sa majú v rámci akcie predať, odhadnúť vedia. Počet reklamných predmetov, čo by malo byť rovnaké číslo, nie. To zaváňa klamaním spotrebiteľa.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #762 : 26. Február 2021, 20:49:54 »
Já nevím....

Chtěl jsem policejní stanici.

Ale i s retro autíčkem.

Zkusil jsem ji objednat hned první pracovní den nového roku - už tam retro autíčko nebylo, prostě pro bývalé Československo rozebráno.
Tak jsem se na to vykašlal a nákup odložil na "indy".

Zrovna ty bonusy k Porsche - no - stavebnice to není, peněženku mám (a to ani peněženka není, ne ?) a beztak když platím tak cez mobil (NFC).

Mrzelo by mě, kdyby mi utekla hezká stavebnice, ale ne takovéhle - nic moc :(

Jinak já před Vánoci psal na podporu, že mi došla trochu poškozená krabice, ať mi pošlou novou, že to nechci posílat zpátky.
Komunikativní slečna mi napsala, ať ji to vyfotím, omluvila se, že to buď mohu poslat zpět, že mi krabici poslat nemohou, že se krabice dělají na míru i video poslala... jak se dělají - krabice. Tak já řekl, ať mi napíše teda body.... Za týden jsem to zkontroloval a měl jsem je tam.

V podstatě z LEGO shopu nakupuju, když tam je bonus (a stihnu ho), když ho nestihnu, tak si počkám.... však to bude jinde a třeba levněji... byť později...

Jinak nadávat TLC do zlodějů.... jako sorry....


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #763 : 01. Marec 2021, 12:31:39 »
Toto vyzbieral Balázs z Racing Brick a iný ambasádori z komentárov z vlastných diskusí

Vzhľadom na jednotky odpovedí, rôzne stavy nedodania (od chýbajúceho v košíku po vyškrtnutie z potvrdenej objednávky) a rozsah niekoľko regiónov ( a teda call centier) je to štatisticky slabá vzorka. Ale ukazuje že je tam veľký rozptyl a emailová komunikácia narozdiel od telefónu a FB z toho nevyhádza dobre.

PS. všeobecná odpoveď na pár kauz z poslednej doby bola že oni ako veľká firma a už vobec nie jednotlivi zamestnanci nemôžu reagovať impulzívne ...  >:D

Citovať
Another concern is the way customer service handled the complaints. There were a high variety of responses:

E-mail response after 7 days, no compensation
phone call - no compensation
phone call - 25 EUR discount granted on the Porsche set
phone call - 800 VIP points
phone call - 1500 VIP points
phone call - 3000 VIP points
phone call - 3750 VIP points and the metal VIP keychain

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #764 : 03. Marec 2021, 16:03:06 »
Pisal som znova preco mi neboli pripisane body a odpisala mi: "Co se bodů týče, tak se moc omlouvám, měla jsem nějaké zatmění a nedokončila jsem Vaši žádost, proto to tak trvalo." Uz mam pripisanych 1400 b.