Autor Téma: "LEt's GO - kto sa hrá, nehnevá" - Košice (2.9.2015 - 8.1.2016)  (Prečítané 64858 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: "LEt's GO - kto sa hrá, nehnevá" - Košice (2.9.2015 - 8.1.2016)
« Odpoveď #30 : 27. Január 2015, 00:01:33 »
super aj času dosť M:tron zakladna mozno aj s el. podsvietenim bude. Aj ked aby ten efekt bolo vidno musela by tam byt tma .. :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: "LEt's GO - kto sa hrá, nehnevá" - Košice (2.9.2015 - 8.1.2016)
« Odpoveď #31 : 27. Január 2015, 00:32:29 »
Ja prispejem hoc aj celou Star Wars zbierkou (teda okrem MISBov) + samozrejme modely Batmanovych áut + snáď stihnem aj "nejaký väčší MOC" (už by sa mi patrilo) :))

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: "LEt's GO - kto sa hrá, nehnevá" - Košice (2.9.2015 - 8.1.2016)
« Odpoveď #32 : 27. Január 2015, 17:50:18 »
Dnes sme po telefonate dostali potvrdenu zatial nasu najvacsiu vystavu, ktora bude vo Vychodoslovenskom muzeu v Kosiciach. Upresnili sa aj datumy zaciatku a konca vystavy (vid nadpis). Mali by sme si dat zalezat a pripravit zatial najvacsiu LEGO akciu, aka sa konala na Slovensku! ;)

Ta konečne ,že sa aj oficiálne vyjadrili! (y) Hodnú chvíľu to vypadalo ani z voza ani na voz . . .

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Termin zaciatku vystavy sa blizi a preto chceme poprosit ludi, aby zacali nahlasovat co by chceli vystavit. Ci uz to, co je aktualne v NB alebo samozrejme uvitame aj nieco nove. Cize ocakavame, ze kto chce vystavovat, napise co chce vystavit.
« Posledná zmena: 01. Jún 2015, 11:40:30 od MiKeL »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Dnes sme po telefonate dostali potvrdenu zatial nasu najvacsiu vystavu, ktora bude vo Vychodoslovenskom muzeu v Kosiciach. Upresnili sa aj datumy zaciatku a konca vystavy (vid nadpis). Mali by sme si dat zalezat a pripravit zatial najvacsiu LEGO akciu, aka sa konala na Slovensku! ;)

1) Ako sa tam cestuje ? Google hovori 360 KM za 4h 20min a iba pol cesty dialnica
Eventualne kolko aut pojde, ako sa zgrupime a kolko toho vieme previezt ?
Naposledy som prevazal Hoth aj Tatooine, XY-Wing, 2x Slave 1 + material a ako tak som sa napratal + mal som predne sedadlo pre spolujazdca volne.

2) Aky mame rozpocet ? Mne to vychadza na 90e tam/spet instalacia + tam/spet buranie

3) Aku velku mame vystavnu plochu ? Podorisi miestnosti ? Maju dostatok skla na vela modelov ?


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
1) Ako sa tam cestuje ? Google hovori 360 KM za 4h 20min a iba pol cesty dialnica
Eventualne kolko aut pojde, ako sa zgrupime a kolko toho vieme previezt ?

Cestovat sa tam da bicyklom, autom, autobusom, vlakom, alebo lietadlom. Odporucam lietadlo. Zial dialnicu Ti tam do konca augusta nedobudujem. :(
Kazdopadne exponaty z NB, ktore pojdu do KE prevezie nakladne auto z KE. Ostatne si zabezpecime zasa my.

2) Aky mame rozpocet ? Mne to vychadza na 90e tam/spet instalacia + tam/spet buranie

Zatial ziadny. S vychodom je vzdy tazka komunikacia, a tak je tomu aj v tomto pripade. Je to v stadiu jednania.

3) Aku velku mame vystavnu plochu ? Podorisi miestnosti ? Maju dostatok skla na vela modelov ?

Za rok nie su schopni povedat kolko miestnosti budeme mat. Zatial poslali 2 podorysy (vid priloha). Skla maju vraj dostatok.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Nemame rozpocet isty, nemame plochu istu -> tak by som zatial brzdil vo vyjadreniach typu nasa NAJVECSIA vystava.

Add k Bodu 1) aka je odporucana trasa s pomerom cena/vykon - uprednostnujem co najpohodlnejsiu cestu dialnice/rychlostne
Mali by sa k tomuto vyjadrit skor ludia co maju skusenosti s trasou Zapad - Vychod (ale to sa spytam asi naj u nas v praci)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Nemame rozpocet isty, nemame plochu istu -> tak by som zatial brzdil vo vyjadreniach typu nasa NAJVECSIA vystava.

Jj, to mas pravdu.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Add k Bodu 1) aka je odporucana trasa s pomerom cena/vykon - uprednostnujem co najpohodlnejsiu cestu dialnice/rychlostne
Mali by sa k tomuto vyjadrit skor ludia co maju skusenosti s trasou Zapad - Vychod (ale to sa spytam asi naj u nas v praci)

v roku 2285 budú na Slovensku možno aj iné dialnice/rýchlostné do Košíc....momentálne máme len jednu takže neni o čom špekulovať si myslim

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
v roku 2285 budú na Slovensku možno aj iné dialnice/rýchlostné do Košíc....momentálne máme len jednu takže neni o čom špekulovať si myslim

Vrchom alebo spodom ma ujo google hadze. Vrch je dlhsi kilometrovo ale zda sa mi tam viaz dialnicnych usekov. Spodom je to kratsie ale od stredneho slovenska je dialnica utata a si pametam ako som isiel do Lucenca, pohodka po R1 a potom poslednych 50km bolo snad nekonecnych :)

Tak preto sa pytam ze aka je njpohodlnejsia cesta, bo radsej dam 50km naviac pohodlne po dialnici ako sa tralalakat po vedlajsi cestach cez kopanice.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Ja definitivne odporucam severnu trasu, juzna je pre cloveka s fungujucim mozgom utrpenie na sposob Werthera.... sever urcite....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Termin zaciatku vystavy sa blizi a preto chceme poprosit ludi, aby zacali nahlasovat co by chceli vystavit. Ci uz to, co je aktualne v NB alebo samozrejme uvitame aj nieco nove. Cize ocakavame, ze kto chce vystavovat, napise co chce vystavit.

Trnavská veža
Radnica Novej bane
Bonsaj
Vlaky
Historická električka (alebo nový parný rušeň,už je rozbehnutá výroba)

No a ,aby to bolo oficiálne Košická katedrála nebude. Kôli financiám, hlavne a času samozrejme.
Musel som si povedať ,dosť!Dva a pol veľkých moc-ov za rok musí stačiť.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
za mňa:
SW z Novej Bane (samozrejme všetok, nie len tie necelé 2/3 v NB).
Tumbler+Batmobil
MOC (snáď sa podarí už teraz dokončiť, keď je viac času)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
ja viem dať:

SW z Novej Bane + čo mi ešte ostalo doma (po dohode s Phoenicis),
city road baseplates,

a uvidím o čo ešte bude keď tak záujem

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Za mna to, co je v NB.
Ak bude treba, mozem niecim zo svojej SW zbierky prispiet aj do tejto temy. Napr. millennium falcon nebol este na ziadnej nasej vystave ako Stano upozornil a ja mam 7965 a vzdy som ponukal aj svoju SW zbierku.
Ak budem mat cas a naladu, tak by som mohol dokoncit piratsku lod na ktoru som uz 1,5 roka nesiahol.
A rozmyslal som aj o moznosti obohatit CITY mesto o nemocnicu s mensim parkom.