Autor Téma: Alltoys  (Prečítané 35654 krát)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Alltoys
« Odpoveď #60 : 03. November 2016, 15:55:24 »
To by malo platit aj v kamennych shopoch, nielen eshope, spravne?

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Alltoys
« Odpoveď #61 : 03. November 2016, 17:39:08 »
To by malo platit aj v kamennych shopoch, nielen eshope, spravne?
určite aj v obchodoch

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Alltoys
« Odpoveď #62 : 04. November 2016, 23:02:07 »
Keď som chcel objednať cez eshop pre mňa zaujímavé kusy, napr. Ideas, tak mi to vypísalo, že prístupné iba na predajni. Keď som volal na predajňu, tak mi povedali, že to sa predalo hneď ráno. Ešte ráno som volal na ich centrálu, či mi to predsa nemožu poslať, povedali, že možu, ale za normálnu cenu  >:(

Odhlásený guco

  • Príspevkov: 13
Re: Alltoys
« Odpoveď #63 : 05. November 2016, 16:58:38 »
Bol som prave v Alltoys Avion a mam pocit, ze je to klasicky slovensky podvod, pardon "sale" v style, ze dam plosne zlavu na vsetko, ale prilis cenny tovar stihanem z regalov a schovam. Budem ale rad, ak mi to niekto vyvratite :)

Nahodou som bol v tom istom aj minuly tyzden a postrehol som co mali v regaloch. Napriklad teda:

Brick bank
Palace cinema
Detective's office
Ewok village
Big bang theory
Winter village toy shop
Mindstorms NXT 3.0
Simpsons house
Kwik-e-mart

Bol som tam aj dnes a nic z vyssie uvedeneho tam nebolo - zo zaujimavejsich setov tam bolo Mini, Camper van, F40, Battle on Hoth, Slave 1 a ferris wheel. Co sa tyka vyssie uvedenych - ani cenovky, ani krabice schovane vzadu :) Obdobne ako neymar som sa pokusil este preverit dostupnost v Bory mall (chcel som prave winter village) - pani ochotne isla zavolat a vratila sa s tym, ze na sklade sice svietia 2 kusy ale na predajni nie su, ze sa to od rana vypredalo. Na webe sa to po pridani do kosika tvari tak, ze z uvedeneho tovaru nie je dostupne dostatocne mnozstvo na sklade. Svieti tam len dostupne na predajni a na predajni to samozrejme nie je.

Moja otazka na toto forum - kupili ste tam niekto nieco zaujimave? A tym nemyslim samozrejme daky city set zlacneny z 19.90 na 16 eur, to kupim hocikedy hocikde. Stavim sa tam este buduci tyzden ci sa nahodou neobjavia vsetky zaujimave sety naspat v regali, len tak pre zaujimavost.
Pripadne ak niekto mate prehlad co je na predajni v boroch a chce sa vam podelit, budem rad. Dakujem.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Alltoys
« Odpoveď #64 : 05. November 2016, 18:17:51 »
Presne súhlasím s tebou, síce na predajni som nebol, ale už podvod vidím tom, že tam napíšu že je to dostupné len na predajni - to je istota, že tam sa to bude tváriť ako vypredané, čiže nič zaujímavé v tej zľave vlastne nekúpiš.

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: Alltoys
« Odpoveď #65 : 05. November 2016, 19:12:52 »
Bol som prave v Alltoys Avion a mam pocit, ze je to klasicky slovensky podvod, pardon "sale" v style, ze dam plosne zlavu na vsetko, ale prilis cenny tovar stihanem z regalov a schovam. Budem ale rad, ak mi to niekto vyvratite :)

OMG , to je ale naivita a sprostost...
Specialne pre teba mali odlozit vsetky exclusivy...
2 roky registrovany na lugu a nakupujuci lego...
Chlape co si mal z matiky ? alebo na konzervatoriu ste uz matiku nemali?

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Alltoys
« Odpoveď #66 : 05. November 2016, 19:19:04 »
OMG , to je ale naivita a sprostost...
Specialne pre teba mali odlozit vsetky exclusivy...
2 roky registrovany na lugu a nakupujuci lego...
Chlape co si mal z matiky ? alebo na konzervatoriu ste uz matiku nemali?

duro, ale je fakt zaujimave ze  99% exclusive setov su len na predajniach...  Simpson, modular,  velke technic atd (prelistoval som skoro vsetky kategorie)... rano sme chceli s kockou odkliknut vinter village a ta tiez je len na predajni. Jedine Ewok village a utok na Hoth sa daju objednat cez net

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Alltoys
« Odpoveď #67 : 05. November 2016, 19:53:00 »
keď tam aj svieti dostupnosť: len na predajniach, ale do košíka sa to pridať dá. Možno treba skúsiť... ja som už bohužial vyčerpala svoje interné limity pre tento rok  :-\

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Alltoys
« Odpoveď #68 : 05. November 2016, 20:03:28 »
zial. nedovoli ti to ich system objednat :-/ resp. pokracovat v objednavke

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Alltoys
« Odpoveď #69 : 06. November 2016, 09:03:08 »
V Kosickom Auparku boli v piatok poobede na predajni viacere modulary, Simpsonovci aj velke Technicy co som si zbezne vsimol, takze teoria s odrbom nesedi ;)

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: Alltoys
« Odpoveď #70 : 06. November 2016, 19:09:56 »
OMG , to je ale naivita a sprostost...
Specialne pre teba mali odlozit vsetky exclusivy...
2 roky registrovany na lugu a nakupujuci lego...
Chlape co si mal z matiky ? alebo na konzervatoriu ste uz matiku nemali?

Prispevok s teoriou o podvode ma vytocil  a preto som reagoval ako som reagoval.
Totiz kombinacia -20% a  prichod na druhy den poobede do Avionu nemohlo to inac dopadnut.


Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Alltoys
« Odpoveď #71 : 06. November 2016, 20:19:16 »
prave som sa vratil z NR alltoys. Siel som na blind pre winter village.  Ako som sa rozpraval s predavackami  ze zalezi od  velkosti, resp od  m2 predajne. Winter village im ani system nebral, cize to este ani nemali. Vraj ani z IDEASu nikdy nic nemali, ani ine velke sety nemavaju (simpson, modular). Udajne len raz dostali simpson domcek a to sa im aj hned predalo.  Osobne si pamatam rok aj pol dozadu mali NXT a to im vraj dlho kvasilo.

Troska chore. NR nie je najmensie mesto a myslim ze aj tam by sa nasli ludia co by kupili aj exlusive sety

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Alltoys
« Odpoveď #72 : 06. November 2016, 22:05:00 »
prave som sa vratil z NR alltoys. Siel som na blind pre winter village.  Ako som sa rozpraval s predavackami  ze zalezi od  velkosti, resp od  m2 predajne. Winter village im ani system nebral, cize to este ani nemali. Vraj ani z IDEASu nikdy nic nemali, ani ine velke sety nemavaju (simpson, modular). Udajne len raz dostali simpson domcek a to sa im aj hned predalo.  Osobne si pamatam rok aj pol dozadu mali NXT a to im vraj dlho kvasilo.

Troska chore. NR nie je najmensie mesto a myslim ze aj tam by sa nasli ludia co by kupili aj exlusive sety
V Avione mali všetky Ideasy, moduláry, Exlusivy, ale zo všetkého len pár kusov. Nemyslím, že to schovávali(podľa reakcií predavačiek, zostal im jeden Big Beng theory, keď som volal), len bolo zlé, že to reklamovali a cez e-shop nešlo nič zaujímavé objednať. Minulé Vianoce sa mi podarilo kúpiť v Alltoys, cez e-shop, za dobrú cenu  B-Wing Starfighter-10227, nikde inde už ho nemali.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alltoys
« Odpoveď #73 : 06. November 2016, 23:09:53 »
prave som sa vratil z NR alltoys. Siel som na blind pre winter village.  Ako som sa rozpraval s predavackami  ze zalezi od  velkosti, resp od  m2 predajne. Winter village im ani system nebral, cize to este ani nemali. Vraj ani z IDEASu nikdy nic nemali, ani ine velke sety nemavaju (simpson, modular). Udajne len raz dostali simpson domcek a to sa im aj hned predalo.  Osobne si pamatam rok aj pol dozadu mali NXT a to im vraj dlho kvasilo.

Troska chore. NR nie je najmensie mesto a myslim ze aj tam by sa nasli ludia co by kupili aj exlusive sety

U nas takto hrackarstva nerozmyslaju... Oni potrebuju predat vela standardnych setov a tie idu pred vianocami dobre. Exkluzivy objavili len nedavno, ze existuju, a maximalne 4-5 kusov pre slovensko zoberu na spestrenie, iste by predali viac, ale oni sa legu extra nevenuju - potrebuju mat plny obchod roznych hraciek a je im jedno, ze je tu slusny trh Afolov... to je to iste ako my netusime, ze aky je tu potencial nejakych specialnych barbie, a neriesime preco maju v obchode take a nie ine. Je uspech ze vobec nejake exkluzivy zacali davat, lebo 2 roky dozadu tu nebolo nic.
Co sa tyka dostupnosti na eshope a v predajni - naco by mali nieco na sklade pri tak malo kusoch? 2 kusy daju do bory, 1 do avionu, mozno 1 do nitry a hotovo. Pri tychto poctoch nema zmysel nieco drzat na eshope...
a tiez nevidim zmysel, aby sa hrali so skryvanim setov - to radsej zuzia 20% len na standardne sety, a nie sa hrat na skryvacku, to nemaju za potrebu. A neni to az taka bomba zlava, aby si to skryvali samotne predavacky...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Alltoys
« Odpoveď #74 : 08. November 2016, 20:58:09 »
tak, po skonceni akcie boli vsetky sety ktore som pozeral predtym  zrazu uz dostupne na sklade a nie len na predajni. Daju sa krasne objednat domov. Na velke sety uz aj ikonka s dopravou zdarma.

Nechcem hovorit ze je to umysel ale pride mi to cele podozrive,  vzhladom na to ze robim predavaca/skladnika a vidim ako umelo sa robia odrby na zakaznikov prostrednictvom akcii, umelym navysovanim cien atd...