Autor Téma: Skladovanie  (Prečítané 37400 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Skladovanie
« Odpoveď #60 : 19. September 2016, 20:24:58 »
Ahojte, nahodou mi neviete poradit vacsi vyber MARS skriniek? Bol som cez vikend v Hornbachu a tam mali za 30 euro MARS srkinku jednu velku + 1 malu zadarmo, ale mali len jeden jediny typ. Rad by som si vybral aj ine typy. Da sa vobec aj mimo eshopu to niekde v Bratislave najst?

eventualne ak to potrebujes hned skoc do Bauhaus co je oproti ta nova nakupna zona. Tam som kupil tie so strednimi suplikami a aj s velkimi suplikami, maju tam aspon par a ak ti nezalezi na farbe (za beriem len cervene) tak sa ti rozsiri vyber. Nie je to uplne terno ale ak to potrebujes narychlo a nechces cakat na dopravu z toho e-shopu tak mozno zozenies prave taku co sa ti hodi.

Bauhaus je asi jediny kamenny obchod co ma aspon nejaky vyber. Hornbach aj Obi (Baumax) maju len tie obycajne s malimi suplickami - tak 1-2 druhy -> tie som kupil raz v akcii prave s tou mensou "zadara" ale potom dosla nutnost mat aj vecsie a stredne suplicky.

Eventualne daj vediet ake maju podmienky v tom e-shope - ci nemaju nejake zlavy/akcie alebo aspon postovne zdarma nad urcitu sumu. Este sa mi 2 skrinky hodia na stol, len musim odmerat akej vysky a rozmyslet si typ.

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Skladovanie
« Odpoveď #61 : 20. September 2016, 16:55:31 »
Diky moc, mrknem aj ten eshop.

Tie skrinky by som potreboval presne ako pises STARHAWK nejake z vacsimi suplikami, tymi strednymi. Tie najmensie sa mi zdaju malo vyuzitelne.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Skladovanie
« Odpoveď #62 : 20. September 2016, 20:03:50 »
oni vyrábajú aj takú väčšiu veľkosť tých zásuviek ako je dostať v hornabchu a cez ten e-shop mi to dosť rýchlo prišlo preklikaj to a popozeraj veľkosti tých zásuviek

Odhlásený GRIFFIN93

  • Príspevkov: 52
Re: Skladovanie
« Odpoveď #63 : 09. Október 2016, 12:04:14 »
Ahojte, mam nepotrebny vnutorny plastovy "rozdelovac" z adventneho kalendara. Ja taketo veci hadzem do plastoveho odpadu, ale ak sa niekomu hodi - dajte vediet - mozem mu to priniest na instalaciu do TN.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Skladovanie
« Odpoveď #64 : 09. Október 2016, 19:36:54 »
Ahojte, mam nepotrebny vnutorny plastovy "rozdelovac" z adventneho kalendara. Ja taketo veci hadzem do plastoveho odpadu, ale ak sa niekomu hodi - dajte vediet - mozem mu to priniest na instalaciu do TN.

Vhodne na male sadenicky :D Vzdy to rozdavam znamym co maju sklenniky a folie ale urcite sa da v tom pestovat aj ina "bylinka" :D

PS. tiez mam jeden kus ak by niekto chcel. ale asi budem mat dalsie

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Skladovanie
« Odpoveď #65 : 09. Október 2016, 22:10:41 »
Dúfam že budeš  :D

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Skladovanie
« Odpoveď #66 : 04. November 2016, 15:55:41 »
Co sa tyka tych MARS skriniek, najviac by sa mi asi hodila tato, 2x:

http://www.mars-svratka.cz/produkty/box-na-naradi-maxi-30xa-6xb-1xc-6723/?v=928568b84963

Vychadza to na 27 euro ale....co sa mi nezda take terno, myslel som, ze lacnejsie to bude u nich. Plus to postovne z CR sem by bolo asi DOST vysoke, keby sme brali x tych skriniek. Jedna vazi 5 kg.

Asi zostanem pri tom Hornbachu  :D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Skladovanie
« Odpoveď #67 : 04. November 2016, 16:23:54 »
No oni majú v hornabachu nejaké veci od nich a tiež celkom dobré ceny.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Skladovanie
« Odpoveď #68 : 04. November 2016, 16:43:41 »
matus mal nejake mars skrinky na predaj...
bye

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Skladovanie
« Odpoveď #69 : 04. November 2016, 17:07:10 »
este stale mam jeden kus ila_rendered

marsky uz mi davno nestacia. Davno ficim na regalovom systeme :D ila_rendered

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Skladovanie
« Odpoveď #70 : 09. November 2016, 15:29:39 »
Tak dostal som nove policky. Ja dieliky skladujem zatial len dvoch mensich mars systeme a ciernom su figurky a prislusenstvo. Skladujem v tomto systeme len nove dieliky. :)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Skladovanie
« Odpoveď #71 : 10. November 2016, 14:21:43 »
Ten regalovy system je samozrejme lepsi, neskor ked ma clovek kopec dielikov, tak samozrejme cim vacsie suflicky/krabicky, tym lepsie. Len sa mi nepaci, ze ked chces spodnu krabicku, musis nadvihnut vrchne dve. To je v Marskach a aj v podobnych systemoch lepsie - vacsie pohodlie.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Skladovanie
« Odpoveď #72 : 20. November 2016, 19:25:52 »
Ten regalovy system je samozrejme lepsi, neskor ked ma clovek kopec dielikov, tak samozrejme cim vacsie suflicky/krabicky, tym lepsie. Len sa mi nepaci, ze ked chces spodnu krabicku, musis nadvihnut vrchne dve. To je v Marskach a aj v podobnych systemoch lepsie - vacsie pohodlie.

Zial dovolim si nesuhlasit.
Marska ma jednu nevyhodu a to je PRACH.  mne osobne sa do nej neuveritelne prasilo (vtedy som mal lego v spalni a tam sa prasi najviac kde sa spi).  Pre tych ktori maju dieliky v marskach na stavanie MOCu je to pohodlne a troska prachu im neublizi. No ja som v tom mal dieliky urcene na predaj a to je nepriatelne aby zakaznik dostal zapraseny novy dielik.  ked dam dieliky  do ZIP sacku a nasledne do MARSky tak pri vytahovani sufliku sa sacik zachytava. Takze marsy som uplne zrusil.
Co sa tyka regalu, je to mozno neprakticke vytahovat spodnu krabicu ale je to o zvyku. Ficim na tom par rokov uz. Samozrejme idealne by bolo mat  regal na mieru kde kazda linia boxov ma svoju vlastnu policu. Len za taky regal na mieru dam nemale prasule plus nepocitam este cenu uloznych boxov :-).

Teraz premyslam ze si celu izbu zariadim s policami Horsens od nas z Jysku + nejake boxy, s ktorymi je furt problem najst ich v dobrej cene a v spravnom rozmere.


Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Skladovanie
« Odpoveď #73 : 22. November 2016, 17:45:30 »
Tak ano, mozno pri predaji to vadi, neviem, ja tam mam presne ako pises, len dieliky, z ktorych staviam.

A co sa tyka prachu, tak nastastie na lego mam samostatnu izbu (kombinovana pracovna/lego izba/sklad  :D) kde teda ten prach vobec neregistrujem a to mam MARSky minimalne rok.

Odhlásený Jan Jansen

  • Príspevkov: 18
  • Zberatel zaciatocnik :)
Re: Skladovanie
« Odpoveď #74 : 24. November 2016, 22:53:23 »
Prave som sa vratil z Obi/Hornbachu nakupov a mali tam akurat jeden typ MARS skriniek v akcii.Boli to cervene skrinky 9x5 malych suflickov,2 velke,1 velmi velky suflik a k tomu bola mala MARS skrinka 5x3 malych suflickov.Tak mozno niekomu pomoze  :)
Teraz su mimochodom aj v LIDLi v akcii nejake vitrinky,ale maju prilis uzke policky,len 20 centimetrov.Inak vyzeraju dobre,nazivo som si jednu "omakal"  ;D

Este ma napada otazka na lego navody.Ako ich mate ulozene?V sanonoch?Lebo ked mam klasicky sanon a donho dam povedzme 10 velkych A4kovych navodov,tak uz je plny.To by som musel mat x sanonov a to mam relativne malo setov,ked sa porovnam s vacsimi,alebo len priemernymi zberatelmi.
Nehovoriac o tom,ze tie navody su vnutri sanonu pomerne tazke a ako keby tak padali,alebo ako by som to popisal  :) Skratka ze ked vyberam ten sanon zo skrine,tak musim ho zospodu chytit,inak by vaha tych navodov odpalila tie euroobaly  :)
« Posledná zmena: 28. November 2016, 01:06:27 od Jan Jansen »
Milovnik starych RPG hier, fantasy knih a po novom aj lega.