Autor Téma: Dráčik  (Prečítané 22520 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Dráčik
« : 21. August 2013, 17:56:04 »
Dracik v Auparku ma v zlave tento set. Pisu, ze nie je kompletny.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Dráčik
« Odpoveď #1 : 21. August 2013, 19:23:57 »
 (y) (y) (y) (y) hned by som to kupil.  :o
 NZ drakoch mi hovorili ze taketo sety ani poskodene krabice uz nebudu zlacnovat..ze vsetko uz musia posielat na centralny sklad... Som  takychto setov v minulosti nakupil za plnu postel.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Dráčik
« Odpoveď #2 : 21. August 2013, 19:31:22 »
Dracik v Auparku ma v zlave tento set. Pisu, ze nie je kompletny.

To su vtipalci - na nete sa da ten set zohnat novy a uplny este za menej ako je ta ich zlava.
A ani sa neunuvali napisat, co chyba - ak napr figy, tak to nestoji ani za 50 EUR.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Dráčik
« Odpoveď #3 : 30. Apríl 2014, 21:59:39 »
By ma zaujimalo, kde Dracik (Aupark) vydoloval toto??? :o Oba sety z roku 2002 !

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Dráčik
« Odpoveď #4 : 30. Apríl 2014, 22:10:06 »
Asi nějaké jarní novinky. :)  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Dráčik
« Odpoveď #5 : 30. Apríl 2014, 23:11:35 »
ja odpadnem.... asi to mali niekde zapatrošené v sklade niekde v Michalovciach a teraz to nasli... no nekup to za 122 eur... este ze je tam CD a nie disketa :-)
no mozno tam raz budu mat cafe corner, to by som asi odpadol... Rene ty by si urcite este zjednaval, nech ti daju zlavu na 80 eur kvoli osuchanej krabici  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Dráčik
« Odpoveď #6 : 04. Január 2015, 15:15:28 »
Z Avionu zmizol Dracik.

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Dráčik
« Odpoveď #7 : 04. Január 2015, 15:27:36 »
Z Avionu zmizol Dracik.

Nahlásil si to na miestnom oddelení polície?  ;D  C:-)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Dráčik
« Odpoveď #8 : 04. Január 2015, 17:52:44 »
A z Eurovea Alltoys (bez oznamu kam) ... konspiracia  :o

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Dráčik
« Odpoveď #9 : 04. Január 2015, 17:54:35 »
Obe predajne sa prestahovali do BORY MALL.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Dráčik
« Odpoveď #10 : 04. Január 2015, 18:30:25 »
Pred vianocami som v oboch nakupoval a bory uz boli davno otvorené. To sa jednoducho po vianociach zbalili ci co?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Dráčik
« Odpoveď #11 : 03. November 2015, 15:58:18 »
skusenost z Dracika....lego za akciove ceny maju moznost zakupit si len drzitelia zakaznickej karty....tak som si tu zakaznicku kartu aktivoval a hned som si aj isiel zobrat jedno lego. No zostal som zarazeny, ked mi predavacka chcela nauctovat neakciovu a teda plnu cenu, hoci som si kartu prave zalozil a teda uz som bol hrdym drzitelom zakaznickej karty a automaticky som mal mat narok na zlavu. Ze vraj to plati len pre tych zakaznikov, co kartu uz maju? No vravim si, hlupost ved uz aj ja ju mam ved som ju mal riadne aktivovanu....tak som sa na to vykaslal lego som vratil, pockal som do druheho dna a uz som hned bol vitany kmenovy zakaznik a lego mam za akciovu cenu.....

naopak v Pompo v OC Central som si hned po aktivacii karty mohol vziat lego za akciovu cenu....

...cize pristup Dracika ma sklamal. (n)...hoci mas kartu nemas narok na zlavu hned po aktivacii karty....je to absurdne a hlupe.... (n)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Dráčik
« Odpoveď #12 : 03. November 2015, 16:20:27 »
S tymi kartickami ma dracik chaos...
Stretol som sa so starymi kartickami na ktorych bolo meno zakaznika. Tam je uplne ina zlava ako na tych kartach co ti vytiahnu teraz z podpultu. Uz sa nedavaju, ale stale su platne. tam je zlava  15% na vsetok sortiment.  U tychto novych karticek je 15 na lego a  7% ostatne hracky, pokial nieco neni v specialnej cene.

Osobne som si karticku zakladal asi 5-6rokov dozadu. Vtedy som musel mat brat tovar v plnej cene cca 16 € aby som karticku ziskal a az na dalsi nakup mozem zlavu uplatnit. Takze som zaplatil za lego plnu cenu dostal som kartu a hned si zobral druhe lego a uz som mal zlavu.

Viac ma sere skor alltoys. Nove karticky uz nevydavaju. Stare su platne ale novemu zakaznikovi nedaju

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Dráčik
« Odpoveď #13 : 03. November 2015, 16:27:33 »
Tak ja mam tak tiez zlu skusenost nekupoval som tam dlho na kartu, tak som vybral nakupit raz do dracika Lego ale zistil som pri pokladny ze im nejak nejde karta :( :( po 20 minutach saskovania mi to tam nahodily :D :D.
Ked som vybavoval kartu tak miju nechcely dat ze musim nakupit nad 15€ nasledne potom ziskam kartu ale az na druhy krat mas zlavu.

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Dráčik
« Odpoveď #14 : 03. November 2015, 17:44:49 »
Tak ja som mal zase dobrú skúsenosť, pred pár rokmi pri kúpe lega mi dali kartu a rovno načítali zlavu. Možno je to tým že do dráčika v dunajskej strede veľa ľudí nechodí.