Autor Téma: Súťaž "21"  (Prečítané 13295 krát)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #45 : 17. Október 2017, 21:38:17 »
Gratulujem muffin  :) (y) súťaž bola dobrá, vzniklo niekoľko naozaj kvalitných MOCov  :) škoda len že nie viac  :D

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #46 : 17. Október 2017, 21:56:11 »
 :)

Ďakujem, toto je prvá súťaž, čo som kedy vyhral :) Ďakujem Betke, že túto súťaž vymyslela a zorganizovala, porotcom za hodnotenia a zvyšným účastníkom za účasť. A hlavne ďakujem mojej drahej polovičke, že mala so mnou trpezlivosť tie tri týždne :D

Samozrejme gratulácia Samimu a Killcovi za pódiové umiestnenia a zvyšným účastníkom za podarené MOCy, za mňa boli topky Slavín, vzbura robotov, micro letisko a osobne sa mi dosť páčil aj Samiho motýľ, veľmi originálna alternatíva ObiWanovej stíhačky :)

Trochu škoda, že nebolo viac účastníkov, mohlo to byť ešte zaujímavejšie a pestrejšie, asi ich odradil ten rozsah. Ja som pôvodne tiež ani nevedel, či sa zúčastním a aj po zverejnení tém som váhal, čo by som postavil, ale postupne nápady naskakovali a aj stavanie sa darilo celkom rýchlo.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #47 : 17. Október 2017, 22:26:50 »
Tak to bola na mňa nejaká krátka súťaž. Ja by som potreboval celý rok aby som urobil aspoň toľko diel čo muffin. A to by bol aj dobrý nápad na súťaž do budúcna. Čo tak každý mesiac tak zo 3 témy a na konci roka vyhodnotiť celkovo? Diela by sa posielali na mail aby nehrozilo plagiátorstvo a na konci kola by sa zverejnili. Aspoň by tu bolo trochu viac života na fóre a možno by sa aj viac ľudí naštartovalo na stavanie.

PS: Gratulujem muffinovy.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #48 : 17. Október 2017, 22:58:06 »
Gratulujem! U mna to vyhrala Samiho Kvapka krvi! ;) To bolo genialne a malo to dynamiku! (y)
No a co chcete ake vyhry? Architecture, ci Creatory dake?

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #49 : 18. Október 2017, 07:24:51 »
Gratulujem vitazom  ;) muffin gratulujem k prvemu miestu, mas ho zasluzene, najlepsie mocy si vytvoril  (y).  Sutaz bola super, vdaka za organizaciu! Mrzi ma ze som jej nemohol venovat tolko casu ako som chcel, dokonca ani alternativny model som nestihol, co bezne do mesiaca jeden mam skoro vzdy  ;D a bolo tam vela dalsich dobrych tem, dufam ze sa nejake zrecykluju v dalsich sutaziach :-)

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #50 : 18. Október 2017, 08:54:08 »
Gratulujem vsetkym ktori sa zucastnili sutaze.

Vznikli naozaj zaujimave diela, hned prve Cini minis ma potesilo. Aj tie jednoduchsie diela vyzeraju velmi dobre ked sa dobre naaranzuju a odfotia pod spravnym uhlom (kvapka krvi).
Moji favoriti boli 42054 Claas Xerion (hned z prvej fotky je jasne o co ide a to mnozstvo funkcii ma prekvapilo  :o), 6392 Airport a motokára z roku 1986

Pobavili aj niektore komentare porotcov - hlavne "dobitý moriak" (a teraz ho tam stale vidim aj ja)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #51 : 18. Október 2017, 09:49:14 »
Gratulujem hlavne vitazovi, ale aj vsetkym, co sa zucastnili. (y) Boli kadejake diela, mne sa najviac pacila zmensenina letiska a xerionu. Pri muffinovi by som povedal, ze dokonca vidiet to gradovanie kvality diel az po vrchol Xerion.

Kvapka krvi je pre mna prepadak. Hlavne preto, ze som to uz videl (ako vytekajuci olej v jednom moce garaze), takze to nebolo pre mna nic nove. Ak to sami vymyslel a neokopiroval, tak klobuk dolu, ale bohuzial to pre mna nebol nevideny napad.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #52 : 18. Október 2017, 12:00:56 »
Gratulujem! U mna to vyhrala Samiho Kvapka krvi! ;) To bolo genialne a malo to dynamiku! (y)
No a co chcete ake vyhry? Architecture, ci Creatory dake?

Za mna Creator.

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #53 : 18. Október 2017, 16:24:41 »
Za mňa Architecture  :)

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Súťaž "21"
« Odpoveď #54 : 18. Október 2017, 16:43:21 »
Mne je to v podstate jedno i keď architectur ešte nemám žiadny.