Autor Téma: Napodobeniny  (Prečítané 203159 krát)

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #375 : 02. Jún 2017, 18:01:46 »
Lego velmi doplati na sjostnately management...to, co TLG trva pol roka cinania zvladnu do mesiaca...ak ma niekto v TLG dobry model, predpokladam, ze je zdlhave schvalovanie, ci sa to oplati a ci to bude ziskove.....a cinania pridu a hned to zacnu vyrabat...a tato byrokracia bude smrtelna ked sa TLG nezobudi a nebude vyrabat viac druhov za mensi zisk. Tu je este par pikosiek od velkeho tahaca po zltu ponorku od Beatles:

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #376 : 02. Jún 2017, 18:15:35 »
Keby nebolo tych zlodejin a kopirovaciek, tak to berem ako zdravu konkurenciu. Kludne by mohli skupit navody od ludi v Ideas a vydavat veci popri legu.
Evidentne nemaju problem okamzite vrhnut kopu veci do vyroby a za dobru cenu chrlit roznorode sety. Ked to clovek vidi, fakt to TLG posobi zbytocne tazkopadne. So svetoznamostou ich znacky a kapacitami by nemali mat problem rozsirit sortiment a zlepsit distribuciu. Lebo tymto sikmakom sa dari najma pre tazkopadnost TLG. Preco sa napr tak masovo nekopiruju mobily? Lebo samsung a dalsi zaplavili celu aziu lacnymi vlastnymi vyrobkami, a cinani bojuju "normalne" - cez vlastne znacky huawei a ceny. Iste vela veci ukradli od inych (to ale aj samsung), ale v konecnom dosledku funguju vedla seba v pohode a bojuju cenami, co je v konecnom dosledku plus pre zakaznika.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #377 : 02. Jún 2017, 18:49:10 »
LEPIN MA UCS REPUBLIC CRUISER ZO SW ?????? WATAF***K  :o :o

https://www.aliexpress.com/store/product/Lepin-05077-Genuine-Star-War-Series-The-UCS-Rupblic-Star-Destroyer-Cruiser-ST04-Set-Building-Blocks/2341261_32797357030.html
 
Este taka poznamka ku tomu tanku na predchadzajucej strane - ide o Sovietksy model KV-2 a málokto vie že sa NAOZAJ RALIZOVAL  ;D boli dokončené 2 až 3 ks - všetky s iniciatývou na podporu Moskvy - prvý sa zlomil v polke ked išiel cez kopec  ;D ;D potom ten šrot odiahli - zlepšili podvozok a poslali naspak
Bohužial "druhý" tank s omylom odstrelil zadnou vežou tú prednú  ;D ;D ;D a vyhodil do vzduchu zásobu nábojov (toto sa reálne stalo sú o tom záznamy ) a o tretej verzii sa moc nevie  -ani neni potvrdené či bola dokončená nato niekde použitá - i ked existujú správy že bola dokonca nasadená v ednom boji ale zničili ju...  :oldman:
« Posledná zmena: 02. Jún 2017, 18:59:11 od bedo »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #378 : 02. Jún 2017, 19:05:59 »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #379 : 02. Jún 2017, 19:07:45 »
To nevravim ale teraz si ho mozes kupit  ;D

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #380 : 03. Jún 2017, 10:05:35 »
KV - 2 bol úplne iný tank https://sk.wikipedia.org/wiki/KV-2
« Posledná zmena: 03. Jún 2017, 10:29:08 od Administrator »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #381 : 03. Jún 2017, 10:23:34 »
KV - 2 bol úplne iný tankhttps://sk.wikipedia.org/wiki/KV-2

Nie nie ... sakra je to Soviet KV-VI Behemoth alebo sa dá nájst aj pod označením russian land battleship z tohto konceptu vychádzali aj Nacisti pri dizajne P.1000 Ratte (sorry za tu KV-2 neviem preco som sa tak preklikol)

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #382 : 03. Jún 2017, 10:39:10 »
Tak este tu je par ukazok bojovej techniky. Ale uz ti ryzojedi predavaju fake lego nove sety ktore sa tu este ani nedaju kupit!!!!!

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #383 : 03. Jún 2017, 10:49:12 »
A teraz mi povedzte, kde vzali konstrukciu toho modreho trucku??

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #384 : 03. Jún 2017, 10:55:35 »
Priemyselna spionaz...stacilo podmaznut chlapika v tlaciarni navodov, alebo hackli kompy.
Tu vidno, ze to utajovanie obrazkov nema az taky vyznam - jednak samotny obrazok nestaci na zmaknutie celeho stavebneho postupu, a jednak si cinania aj tak najdu svoju cestu...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #385 : 03. Jún 2017, 11:44:24 »
Si zober, že niekto z tlačiarne dal net obrázky krabíc nových SW setov. Len tak, zadarmo a pocit, že to bol prvý. A teraz si zober, že takýmto ľuďom niekto ponúkne peniaze.  Nehovoriac napr o tom, že keď som bol v Billunde v júni 2014, tak tam práve balili Volvo 350F, ktoré malo ísť do predaja až v auguste. Tj cca o tokomto čase už museli mať natlačené návody a krabice. Tak isto nemajú sklady na to držať to všetko takmer do augusta, tj z fabriky to ide distribútorom. Takže čím ďalej tým viac ľudí, nehovoriac o tom, že rozrezať krabicu a potiahnuť papeirový návod je ľahšie ako zobrať ju celú.
No a potom je tu možnosť, že sa dostanú priamo k digitálnym zdrojom cez nejaký hack, od istého času to nieje len priamo v TLG.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #386 : 03. Jún 2017, 11:48:55 »
WOW toto bude mozno normalne vojna  :oldman: - ale tie tanky su proste uplne super  (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #387 : 03. Jún 2017, 11:51:15 »
WOW toto bude mozno normalne vojna  :oldman: - ale tie tanky su proste uplne super  (y)

Ach jaj tie tanky a vojny.... :-(  (n)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #388 : 03. Jún 2017, 12:17:05 »
Ach jaj tie tanky a vojny.... :-(  (n)

Ej tak som to nemyslel Martinn  :D mal som skor na mysli serioznejsiu setovu/cenovu prestrelku  ;) ktora by mohla byt hooodne v náš prospech

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #389 : 03. Jún 2017, 12:19:40 »
mal som skor na mysli serioznejsiu setovu/cenovu prestrelku  ;) ktora by mohla byt hooodne v náš prospech

Cim? Si myslis, ze TLG zacne zlacnovat? ;D