LEGO > Naše vlastné výtvory

Polar Express Train [MOC]

(1/1)

kupovsbricks:
Ahojte,

rád by som Vám predstavil môj posledný MOC. Jedná sa o veľmi populárny vlak z rozprávky Polárny expres. Vytvoril som ho pre výklad v bratislavskom Alltoyse pre rok 2023.

Ako pri každom MOCu začínam s hľadaním blueprintu pre čo najlepšie napodobenie proporcií skutočného modelu. Už od začiatku som tušil, že vlak bude ťažší a preto som sa rozhodol použiť 2 vlakové PU motory, ktoré neskôr pre výklad boli nahradené 9V motor v kombinácií s PF vlakovým motorom. Vytvoril som taktiež 3 vozne, pričom jeden z nich mal otvorené dvere pre sprievodcu, druhý bol klasický vozeň a tretí posledný bol pozorovací vozeň (observation car).

Ak by niekto chcel vidieť tento môj výtvor naživo, je stále čas zbehnúť do Alltoysu v OC Nivy a pozrieť si aj výtvory ostatných skvelých staviteľov ;)

Pekné a pokojné sviatky v kruhu najbližších prajem O:-)











jayor:
tento vlak mi sposobil tolko bolesti pri stavbe tunelu pod horou ze to neni normalne :D ale vyzera super  (y) (y)

Inst:
Je to tak, je super

kamil:
Vlak je super a stale je funkcny  (y)
Vcera ho deti nechali par krat prebehnut sa po drahe vo vyklade :-) Som prekvapeny ze celkom svizne sa pohybuje aj napriek jeho rozmerom.

MMX:
Krasa a parada  (y)

Navigácia

[0] Index správ

Go to full version