LEGO > Naše vlastné výtvory

Tatra 813 8x8

(1/20) > >>

Tatrovak:
Teraz to už nebude archív ale túto 813ku som dokončil včera večer ale dávam ju sem až teraz lebo som to nechcel zas fotiť po tme :D. Takže Tatru 813 asi nemusím nejako predstavovať, moja tatra má nezávislé zavesenie tatrováckej koncepcie na všetkých štyroch nápravách. Konfigurácia náhonu je 8x8 , bez difernciálov. Pohon zabezpečuje 6 PF L motorov. Riadenie zabezpečuje jeden PF XL motor cez šnekový prevod a hrebene. PF M motor ktorý je vidieť v prednej časti kabíny bude ovládať buldozérovú radlicu, tú snáď ešte dneska zbúcham dokopy. ešte som sa nerozhodol akú nadstavbu vymyslím na korbu , ale tak keď sa chcem držať reálnej 813ky z dvojkabínou tak tých možností asi moc nebude...

Tatrovak:
Takže, malý upgrade, BZD je už hotová.

KLF:
Noooo, toto uz sa aj proporciami podoba na T813 viac nez toto a toto! (y)

Tatrovak:
Tak primárny účel 813ky od majklspajkl je prvom rade priechodnosť terénom a dosť sa to odráža na dizajne , hlavne kvôli šetreniu hmotnosti predpokladám. A to isté sa dá, aj keď nie až v takej miere povedať o madocovej tatre ale teda neviem ako ten majklspajkl( lebo toho až tak nepoznám) ale madoca je pre mňa virtuóz a ja si podla mňa nemôžem porovnávať, aj keď dúfam že len zatiaľ.

KLF:
Proporcie kabiny mas urcite lepsie ako on. Po technickej stranke to neviem posudit.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version