Autor Téma: Dreamzzz  (Prečítané 837 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Dreamzzz
« : 17. Apríl 2023, 19:40:58 »
"Nová téma snov" čoskoro prichádza  8) (cca o mesiac podľa stránky, ale nejaký ten leak príde určite skôr  >:D )
https://www.lego.com/sk-sk/kids/campaigns/coming-soon


Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #1 : 18. Apríl 2023, 15:28:46 »
Zvieratá-automobily, fantazíjne tvory, vesmírne lode. Beriem

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #2 : 02. Máj 2023, 13:00:17 »
objavil sa trailer na seriál a nejaké detaily k jednému setu




Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #4 : 02. Máj 2023, 23:29:16 »
domceky, lod a lietajuci kon su must have :D zvysok mozno vo vypredajoch

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #5 : 03. Máj 2023, 06:45:10 »
Moje 5 ročne dieťa po vzhliadnutí týchto noviniek konštatovalo len že - blbosť...  ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #6 : 03. Máj 2023, 07:56:57 »
Moje 5 ročne dieťa po vzhliadnutí týchto noviniek konštatovalo len že - blbosť...  ;)

Asi to bude urcene starsim "detom"  >:D

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #7 : 03. Máj 2023, 08:40:44 »
Keby som si mal teraz vybrať nejaký set medzi týmito a aktuálnym CITY, tak by som si asi vybral Dreamzzz.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #8 : 03. Máj 2023, 15:56:02 »
Moje 5 ročne dieťa po vzhliadnutí týchto noviniek konštatovalo len že - blbosť...  ;)

ja mam 43 a uplne s tvojim krpcom suhlasim  O0 toto je uplne uplny maglajz  :vomitsmall: bez hlavy a paty  (n)... trochu mi to pripomina taku mini seriu z 90 tych rokov...nejaky stroj casu tam bol ...profesor chlapec a opica...nejaka akoze lod nepodarena -stroj casu ...laboratorium....a tiez to bol maglajz, pozliepane kocky z roznych lego tem tych cias (este clasic castle, pirates, city, spejs...) do riadneho maglajzu a v pribehu v letaku bolo k tomu uvedene , ze to su veci ktore si doniesli z cestovania casom....ta seria nemala dlheho trvania bola to kravina....pochopili to vtedy nuz len sa obavam ze teraz su ludia ovela blbsi vdaka internetu a ta tema bude zivena dlho ako ine sprostosti v legu.... :oldman:

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #9 : 03. Máj 2023, 16:05:27 »
mam 27 a minimalne 3 sety si kupim :D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #10 : 03. Máj 2023, 17:13:54 »
Už sú aj sety vonku a sú presne také, ako som dúfal  ;D
https://www.brothers-brick.com/2023/05/02/lego-reveals-new-dreamzzz-theme-with-10-trippy-sets-and-tie-in-show-news/

No väčšiu hovadinu som od lega ešte nevidel, a to už boli rôzne chimy a pod. Tematicky úplne mimo (aspoň keby to malo svoju bázu z filmov a serialov), spracovanie grc, nepoužiteľné ani čiastočne (na rozdiel do ninjaga atd), ani ako figy...
Keď vidím tie novinky co chrlia (rôzne dollhouse, bionicle marvel, x-ta reedicia hp setov), tak neviem ci si nekoleduju o pruser...

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #11 : 03. Máj 2023, 17:39:36 »
Podľa mňa je to najkreatívnejšia téma, akú Lego za poslednú dekádu spravilo (možno dokonca za všetky). Je to presne, čo by som si pod snami + nočnými morami vo fantazíjnom svete pre deti predstavoval. A super je, že je to niečo úplne nové, čo tu ešte nebolo a nie dokola opakovanú sety a figúrky policajtov/hasičov z mesta, či Marvel/Star Wars/Harry Potter.

A ako to bolo pred dekádami, majú tieto sety aj B a C modely, takže si môžeme spraviť krokodýlie/korytnačie auto, alebo Jeep/VW Van.
Som rád, že robia aj takéto sady a tým vydávajú niečo fakt pre každého.

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #12 : 03. Máj 2023, 21:48:21 »
Tie sety sú uletené, ale podľa mňa aj hrateľné. Pre deti samozrejme. To auto je fajn a loď vyzerá dobre aj pre dospelého zberateľa.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Dreamzzz
« Odpoveď #13 : 06. Máj 2023, 10:23:32 »
Podľa mňa je to najkreatívnejšia téma, akú Lego za poslednú dekádu spravilo (možno dokonca za všetky). Je to presne, čo by som si pod snami + nočnými morami vo fantazíjnom svete pre deti predstavoval. A super je, že je to niečo úplne nové, čo tu ešte nebolo a nie dokola opakovanú sety a figúrky policajtov/hasičov z mesta, či Marvel/Star Wars/Harry Potter.

A ako to bolo pred dekádami, majú tieto sety aj B a C modely, takže si môžeme spraviť krokodýlie/korytnačie auto, alebo Jeep/VW Van.
Som rád, že robia aj takéto sady a tým vydávajú niečo fakt pre každého.

tak staci nahodne spojit nejake SW a HP sety dokopy a vznikne z toho nieco taketo, na to si to netreba kupovat :-)
jedna vec je kreativnost, a druha ze mi ten set predikuje, ako ta kreativnost bude vyzerat- a to je ovplyvnene ponukanymi dielikmi a moznostami daneho setu.. ja si kreativnost predstavujem tak, ako byvali volakedy zakladne sety - 7 roznych strojov, vseobecne zakladne dieliky a motor k tomu... nie psycho modely so sice 3 variantmi, ale zase len limitovane specializovanymi kockami... z toho zajaca proste ponorku alebo lietadlo neurobim, len dalsie psycho dielo...
som zvedavy na predajnost, tipujem ze aj ked sa to niektorym paci, za plnu ani mierne znizenu cenu to nekupia... a hlavne ide o decka- a tie ked uvida auto s rukami alebo robotickeho zajaca, a vedla prepracovane HP sety, avatar alebo indiana jones, tak nepochybujem co si kupia...
podobne uletene sety boli z lego movie, a z toho bol obrovsky prepadak, len niektore velke sety mali uspech (lod, apokalypsa), tie bezne psycho-sety sa dodnes valaju v dracikoch...