Autor Téma: 26. Kockefest - Ljubljana 2023 (7-8.10.2023)  (Prečítané 508 krát)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
26. Kockefest - Ljubljana 2023 (7-8.10.2023) Nové
« : 15. Október 2023, 22:34:50 »
Čaute,

Pred týždňom som si vyrazil na predĺžený víkend na Lego výstavú do Ljubljany. Ako vždy bolo super, hlavne vďaka ľuďom, ktorých som tam spoznal.
ila_rendered
Naopak blbé bolo, že som zabudol TatraLug logá. Ups  ???
Ale Helmu som dal vyskúšať pár tuctom detí a aj ostatným vystavovateľom.
ila_rendered
Ako to na výstavách býva, všetci vystavovatelia dostanú nejakú formu poďakovania. Maličkosti napravo som dostal/vyhral a dieliky+figúrky naľavo som si mohol povyberať za 40€ kredit do obchodu, ktorý má Kocke Lug na každej výstave. Doplatil som 14.50, lebo som bol nenažraný  ;D
ila_rendered
Súčasťou výstavy bola aj AFOL večera, tradične v reštaurácii Hombre. Na fotke už len polovičné, najvytrvalejšie obsadenie. Aj tam boli rundy, kde pozýval Lug ;D
ila_rendered
Tu je oficiálna galéria . Keď scrollnete trochu dolu a kliknete na 26. Kockefest môžete si prejsť fotky. Nájdete tam napríklad Mexicý Western MOC, post-apo city a pre Star Wars fanúšikov "Anakin and the younglings". Posledná fotka je spoločná, so všetkými vystavovateľmi, kde som mal TatraLug tričko aspoň. Mohli by sme aj my také robiť inak na výstavách.

Nečakaná a vítaná zmena voči minulým rokom bola, že každý vystavovateľ, vrátane mňa, dostal príspevok na náklady.
Bol som pozvaný aj na Planet Kock v Apríli 2024, čo bude oveľa väčšia výstava vo výstavnej hale, než Kockefest v školjskej jedálni. Budem rád, keď sa pridáte.

A teraz sa už teším na Bricking Bavaria o dva týždne v Nemecku. Už nezabudnem logá.
Diky za pozornosť

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: 26. Kockefest - Ljubljana 2023
« Odpoveď #1 : 16. Október 2023, 02:32:57 »
Super, za mna top:

Ulicka s "creator" domami a pumpou.
"Mexiko" s kaktusmi , skalami a domami.
Mesto s botanickou zahradou.

A najlepsi je minifig zralok s cirom a keyboardom.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: 26. Kockefest - Ljubljana 2023
« Odpoveď #2 : 16. Október 2023, 12:03:12 »
Anakin and the younglings su top :D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: 26. Kockefest - Ljubljana 2023
« Odpoveď #3 : 20. November 2023, 21:23:39 »

Bol som pozvaný aj na Planet Kock v Apríli 2024, čo bude oveľa väčšia výstava vo výstavnej hale, než Kockefest v školjskej jedálni. Budem rád, keď sa pridáte.


Intenzívne na to myslím , hľadám možnosť ukázať viac a nové výtvory  ;)