Autor Téma: reven - ponuka / dopyt  (Prečítané 7033 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #15 : 19. Január 2019, 11:18:41 »
Tak tieto veci mam pre Teba nachystane na predaj. Z toho prveho max. 2 ks a ten jeden diel mam DBG miesto LG, ak to pomoze.

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #16 : 19. Január 2019, 11:34:57 »
Tak tieto veci mam pre Teba nachystane na predaj. Z toho prveho max. 2 ks a ten jeden diel mam DBG miesto LG, ak to pomoze.

Super, dakujem ze si si nasiel cas a pozrel to. Zobral by som tie co presne sedia, chcel by som spravit kopiu MOCu presne ako je original, mozem priebezne davat fotky, keby niekto chcel hadat :) Posles mi prosim sukromnou spravou, cenu za jednotlive dieliky a kde by som sa po ne mohol zastavit? Najlepsie by boli v dobrom stave, snazim sa na ten MOC pouzivat novsie kocky bez poskodenia, zazltnutia. Vdaka!

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #17 : 20. Január 2019, 17:37:51 »
Velka vdaka @KLF za kocky zo zoznamu a rychle stretko dnes, zoznam sa dost zredukoval. Keby prosim niekto este doma nasiel nieco, bol by som velmi vdacny. Cez tyzden mi dojde objednavka z BL, pomaly rozbehnem stavbu a priebezne budem pridatavat fotky na hadanie, ak by niekto chcel ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #18 : 04. Február 2019, 22:21:48 »
Ahoj reven.
Zopár dielikov sa našlo.
Predanie na najbližšom stretku .      http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2229.msg40065#new

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #19 : 05. Február 2019, 10:55:10 »
Ahojte, tak trosku som pokrocil a v prilohe mozete najst aktualnu fotku z priebehu vystavby MOCu, ktory kludne mozete hadat. Myslim, ze v momentalnej podobe by to nemalo byt tazke uhadnut pre kazdeho fanusika Star Wars ;). MOC nie je moj vytvor ( to neviem ci by som dal :D ) a manual sa da bezne kupit.

Model: 1415 kociek
Stojan: 172 kociek

V prilohe su tiez 2 fotky kociek, ktore mi chybaju. Jedna fotka obsahuje vsetky kocky, aj v ratane jednej BL objednavky z DE co by mi mala prist (bez trackovacieho cisla, tak sa trochu obavam) a druha, ak objednavka uspesne pride :)

@Budo, dakujem ze si to pozeral! Ja tie kocky zoberiem tak ci tak, ked sa stretneme.

Chalani, ja tu stredu asi nedam, aj ked lokalita je dobra, manzelka ma uz dlhsie zaplateny kurz od 18:00 - 20:00 (kazdu stredu az do aprila) a ja strazim deti kym pride...

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #20 : 05. Február 2019, 12:23:52 »
B-WING  ;)

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #22 : 10. Február 2019, 20:22:33 »
ahojte, zasielka z DE prisla v poriadku (v prilohe) :) a prace pokracuju (tiez v prilohe), chyba mi uz iba 7 suciastok (v prilohe), ak by niekto nasiel nieco, bolo by to super, dakujem!

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #23 : 27. Február 2019, 19:02:00 »
Tak myslim, ze stavba je hotova a chybaju iba 3 kocky, prosim, ak niekto ich ma doma, budem velmi rad. Skusim este potom spravit fotky za denneho svetla a v porovnani so Slave I (75060). Mne sa vysledok velmi paci a vam?  :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #24 : 27. Február 2019, 19:06:11 »
Tak je to pekne UCSko, aj ked ten stojan mi trochu vadi - lepsi by bol decentnejsi. Aj tu superdrahu Tile 1x1 si pouzil? :D

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #25 : 27. Február 2019, 19:14:46 »
Tak je to pekne UCSko, aj ked ten stojan mi trochu vadi - lepsi by bol decentnejsi. Aj tu superdrahu Tile 1x1 si pouzil? :D

Suhlasim s Tebou, vysledok je presne ako to bolo povodne na: https://www.brickvault.toys/products/b-wing-starfighter-minifig-scale , nedaval som ziadne svoje modifikacie, ale 3 suciastky mi este chybaju. Tie kolesa co mi chybaju su celkom dost drahe, ale skusim pozriet nejake used, ak sa nikto nezlutuje tu :D

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #26 : 03. Marec 2019, 15:04:52 »
Ahoj Jaro (@jaro.marek), dakujem, ze si mi napisal cez sukromnu spravu, nevedel som Ti poslat obrazky cez spravu, neviem ci je to mozne, tak prikladam tu. Ako som pisal, mam podobne koliecka, ten isty rozmer, sedia dobre, len ten zarez je trosku mensi ako bolo v povodnom navode, hrany su sirsie (viac na fotke). Pozrel by si prosim ci mas tie koliecka take iste ako su v prilohe, alebo take co su na BL liste? Dakujem! Tomas

Odhlásený jaro.marek

  • Príspevkov: 122
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #27 : 04. Marec 2019, 08:42:37 »
Tak to ma mrzí, obávam sa že mám presne tie isté.

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #28 : 25. Marec 2019, 09:11:07 »
Ahojte, prosim nemate niekto na predaj 4 nove pieskove podlozky (10699)? Odber najlepsie osobne v BA. Dakujem za odpovede!

Odhlásený reven

  • Príspevkov: 21
Re: reven - ponuka / dopyt
« Odpoveď #29 : 21. Apríl 2019, 09:36:38 »
Ahojte, prosim, nechcel by sa niekto nahodou zbavit R2-D2 UCS (10225) a je z BA? Dakujem!